Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
albedo
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 czerwca 2010, 10:33
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: albedo »

Zatem przywitam się i ja :)

Ze względu na doborową obstawę poszukiwawczą (synek, lat 2 i pół ;)) postanowiłem z rodzinką zwiedzić trochę świata i tak trafiłem do Was.
Przygodę zaczynałem już wcześniej, wraz z pierwszym GPSem (Vista B&W), a że było to w czasach, gdy po świecie dreptały jeszcze dinozaury (2000 r.), to niewiele przejawów geocachingu znalazłem w Polsce i... odłożyłem temat na parę latek ;)

Obecnie jestem na etapie zbierania sprzętu (woreczki strunowe już są, Romisen zamówiony u Calineczki, szukam zwinnej saperki/łopatki) i z pewnością zacznę od domowego podwórka (Bydgoszcz i okolice). Nie mam tylko pomysłu na skarby na wymianę, ale z pewnością przeglądnę forum i znajdę ciekawe pomysły.

Mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja się spotkać :)
Dziękuję, że jesteście :D
Pozdrawiam
Michał (albedo)
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Pawel brasia »

albedo pisze:Zatem przywitam się i ja :)
Ze względu na doborową obstawę poszukiwawczą (synek, lat 2 i pół ;)) [...]
Witamy.
Synek będzie znakomitą przykrywką na mugoli ;)
albedo pisze: Nie mam tylko pomysłu na skarby na wymianę, ale z pewnością przeglądnę forum i znajdę ciekawe pomysły.
Na forum znajdziesz mnóstwo pomysłów. Przede wszystkim zwróć uwagę na wyprzedaże w marketach, czasami fajne gadżety można nabyć za grosze. Można też pobawić się samemu, np. córka zrobiła fajny brelok: http://www.opencaching.pl/images/upload ... EB7C43.jpg, żółta kropelka obok też "hand made" ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
albedo
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 czerwca 2010, 10:33
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: albedo »

Dobrze wiedzieć :)
Z pewnością skorzystam z pomysłów - dziękuję.
Pozdrawiam
Michał (albedo)
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Witaj albedo.
albedo pisze: Ze względu na doborową obstawę poszukiwawczą (synek, lat 2 i pół ;)) postanowiłem z rodzinką zwiedzić trochę świata i tak trafiłem do Was.
Też ze względu na rodzinkę zacząłem się bawić w OC. Znudziły nas cotygodniowe wyprawy do parku gdzie znaliśmy już każde drzewo:) Teraz mamy gdzie jeździć :)
albedo pisze: Mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja się spotkać :)
Dziękuję, że jesteście :D
Spotkania są dość często może kiedyś na któreś razem trafimy.

Odnośnie "skarbów" na wymianę to istnieją małe sklepiki "Wszystko po 5zł" itp. :) . Żona głównie biega po marketach szukając różnych ciekawych promocji :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
albedo
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 20 czerwca 2010, 10:33
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: albedo »

cichy81, jakże bliska jest mi Twoja filozofia 8)
Również nam (głównie mnie) znudził się park i stąd zainteresowanie tematem.
Sklepy "za X zł" to jest to - nigdy nie korzystałem, więc teraz będzie okazja ;)
Ponownie dziękuję!
Pozdrawiam
Michał (albedo)
blo0p
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 lipca 2010, 09:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: blo0p »

Dobrego dnia!

Mateusz, z Ostrołęki, aktualnie przebywający w Gdyni ;]

Opencaching, zapoznany w samochodzie, przedstawiony i opisany przez autostopowiczkę ;]
Uważam to za bardzo dobry początek, a co będzie dalej... zobaczymy.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Krysiul »

Cześć blo0p - fajnie zacząłeś swoją przygodę z OC, nie powiem ;) Ciekawy początek.
ObrazekObrazekObrazek
Voohan
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: środa 10 marca 2010, 22:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Voohan »

Hej!
Ja też się przywitam, jestem tą brzydszą połową OrMiGroup z OC.
Jako że z Natalia dużo przejeździliśmy na rowerach po śląsku, zaczęło się nam to z leksza nudzić, bo zaczęło brakować nam pomysłów na go gdzie by tu jeszcze pojechć- no bo już kurde wszędzie byliśmy. (A przynajmniej tak myśleliśmy). Pod koniec lata 2009 przez przypadek przegladając neta natknąłem się jakoś na wzmiankę o geocachingu i jakoś mnie to zainteresowało. Od razu pomysłem podzieliłem się z Natalia... No- pomysł fajny ale nie mamy gpsa poza tym robi się już zimno i brzydko. I jakoś o tym zapomnieliśmy. Ale gdy przyszła teraz wiosna, pomysł odżył i na pierwsze skrzynki ruszaliśmy bez gpsa, jednak szybko zakupiłem sobie Viste HCX i od teraz ciągle gdzieś jeździmy i czesto mamy ubaw ze jedziemy w miejsce które dobrze znamy a tam skrzynka...:D Poza tym nasze wypady w góry też sie urozmaiciły - bo fajnie jest znaleźć skrzynkę podczas wędrówki po szlaku... Czasem wrzucam na youtube krótkie relacje z poszukiwań tu: http://www.youtube.com/user/V66han

Geocaching uznajemy za jeden z najlepszych organizatorów wolnego czasu, a moją Viste za generator przygód- czasem zaproponowana trasa potrafiła nas pociągnąć przez jakieś dawno zapomniane leśne ścieżki :D

Pozdrawiam Bogdan (1/2 OrMiGroup)
Awatar użytkownika
coza
Forumator
Posty: 556
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: coza »

Voohan pisze:Czasem wrzucam na youtube krótkie relacje z poszukiwań tu: http://www.youtube.com/user/V66han
Witamy. Bardzo fajne filmiki :)
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lavinka »

Voohan pisze:Hej!
Ja też się przywitam, jestem tą brzydszą połową OrMiGroup z OC.
Jako że z Natalia dużo przejeździliśmy na rowerach po śląsku, zaczęło się nam to z leksza nudzić, bo zaczęło brakować nam pomysłów na go gdzie by tu jeszcze pojechć- no bo już kurde wszędzie byliśmy. (A przynajmniej tak myśleliśmy). Pod koniec lata 2009 przez przypadek przegladając neta natknąłem się jakoś na wzmiankę o geocachingu i jakoś mnie to zainteresowało. Od razu pomysłem podzieliłem się z Natalia... No- pomysł fajny ale nie mamy gpsa poza tym robi się już zimno i brzydko. I jakoś o tym zapomnieliśmy. Ale gdy przyszła teraz wiosna, pomysł odżył i na pierwsze skrzynki ruszaliśmy bez gpsa, jednak szybko zakupiłem sobie Viste HCX i od teraz ciągle gdzieś jeździmy i czesto mamy ubaw ze jedziemy w miejsce które dobrze znamy a tam skrzynka...:D Poza tym nasze wypady w góry też sie urozmaiciły - bo fajnie jest znaleźć skrzynkę podczas wędrówki po szlaku... Czasem wrzucam na youtube krótkie relacje z poszukiwań tu: http://www.youtube.com/user/V66han

Geocaching uznajemy za jeden z najlepszych organizatorów wolnego czasu, a moją Viste za generator przygód- czasem zaproponowana trasa potrafiła nas pociągnąć przez jakieś dawno zapomniane leśne ścieżki :D

Pozdrawiam Bogdan (1/2 OrMiGroup)
Witamy :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
specificman
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: środa 14 lipca 2010, 01:16
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: specificman »

Witam wszystkich. Dawno temu na początku opencaching.pl zacząłem zabawę ale potem nastały "chude" lata. Teraz powracam :)
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Witaj specificman.
Obrazek
Obrazek
tdi
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 18 lipca 2010, 19:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: tdi »

Witam wszystkich, zaraziłem się geocachingiem, zaraziłem też nim swoją 7 letnią córkę. Właśnie zbieram materiały na moje pierwsze 3 skrzynki w Poznaniu :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lavinka »

tdi pisze:Witam wszystkich, zaraziłem się geocachingiem, zaraziłem też nim swoją 7 letnią córkę. Właśnie zbieram materiały na moje pierwsze 3 skrzynki w Poznaniu :)
Cześć! :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Pawel brasia »

tdi pisze:Witam wszystkich, zaraziłem się geocachingiem, zaraziłem też nim swoją 7 letnią córkę. Właśnie zbieram materiały na moje pierwsze 3 skrzynki w Poznaniu :)
Witamy!
Czekam z niecierpliwością na te skrzyneczki :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ