Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Intensywny zasadzacz skrzynek lasokabackich uważa, że zimą spora częśc z nich może być nieosiągalna, albo demaskowalna zbyt łatwo przez intensywne dreptanie po śniegu.
A poza tym chyba jeszcze trochę miejsca zostało, więc pewnie co-nieco się pojawi. :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: rubeus »

Krysiul pisze:Panie! Jak tylko starczy czasu, to można jeszcze i parę innych skrzynek trzasnąć.

Tak w ogóle to jest jeszcze las kabacki, który zimą może być całkiem przyjemny (no i może być cieplej, niż w mieście), tylko wraca stare pytanie: czy panowie, którzy ostatnio intensywnie tam sadzą kesze, już skończyli?:P
Krysiul - tak pi razy oko, aby przynajmniej obrys Lasu Kabackiego z grubsza zarysować trzeba zasadzić jeszcze ze 20 keszy, a potem jeszcze będzie wypełnianie luk... Może do lata się wyrobimy :-P
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Elvis7 »

To gdzie w tym miesiącu ekipa się wybiera?
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Po konsultacjach i naradzie trasa została wytyczona po Kabatach i Ursynowie z Powsińskim ogniskiem na rozgrzewkę. Jeżeli jakiegoś kesza pominąłem, albo wyznaczyłem trasę z głupią kolejnością, to piszcie czym prędzej :) Detale na stronie kesza. Serdecznie zapraszam :-D
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

OP5B8B Partyzanci i minstrele noooooo ostro :P o 2 w nocy to robić? Powodzenia życzę :mrgreen:

OP5AB6 Park Przy Bażantarni tego ponoć nie ma

O, będziecie po skarpie biegać w górę i w dół? ;)
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Nie szczypmy się, wyczyśćmy Ursynów ;P

Proponuję dodać następujące skrzynki:

Po skrzynce Gąski na Kabatach OP214E udać się do Krzyż z Palacowej OP2C82, co da +5 keszy. Potem wracamy i kontynuujemy.

Po Papaya: Kabackim Szlakiem OP47BB, zrobić też Skwer Złotówki OP3914.

Po Na jazzową nutęOP4797, iść do wtk00: Pomnik przyrody - Aleja drzew OP3E60, robiąc po drodze Folwark Moczydło.

Biorąc pod uwagę, że poprzednią WN, mimo robienia multaka i nadprogramowych keszy typu most, przy których zatrzymaliśmy się na dłużej, skończyliśmy o godzinie pierwszej w nocy, sądzę, że taka trasa jest całkiem realna :)

EDIT: zapomniałem o ognisku, ale myślę, że tak czy inaczej mamy szansę zrobić tę trasę. Czekam na opinie :)

EDIT2: lepiej usunąć z opisu informację o możliwości zdobycia kesza Katakumby. O tej porze roku zimują tam nietoperze, przez co zdobywanie będzie mało przyjemne ("Dzieci nocy - strasznie srają"), mało zdrowe (wścieklizna), i, co najważniejsze, wybudzony z letargu nietoperz najprawdopodobniej umrze.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2116
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

eeej Krysiul nie przesadzaj ;) w miejscu gdzie jest kesz raczej nie uświadczysz nietoperza, one śpią w końcowych fragmentach tunelu, a skrzynka jest raptem kilka metrów od wejścia ;)
Obrazek Obrazek
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: rubeus »

krysiul - wyciąganie trasy w stronę Krzyża z Pałacowej to średni pomysł - to może być temat na osobne keszowanie latem, tak aby zaczynać na Kępie Zawdowskiej a kończyć na Kabatach

W ogóle to po Skwerze Złotówki, możecie iść zrobić Moczydło Wieś, RPZP Natolin, potem Pomnik Przyrody, Folwark Moczydło, potem robić 'Na Jazzową Nutę' i pozostałe natolińskie poczynając od Matka Boża Natolińska - bo inaczej strasznie krecenie jest.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

r00t7 pisze:eeej Krysiul nie przesadzaj ;) w miejscu gdzie jest kesz raczej nie uświadczysz nietoperza, one śpią w końcowych fragmentach tunelu, a skrzynka jest raptem kilka metrów od wejścia ;)
Może tak, nie byłem tam jeszcze i miejsce znam tylko ze źródeł pisanych, ale zawsze wydawało mi się, że nie tylko o zaliczenie skrzynki chodzi i osobiście czułbym niedosyt, gdybym odwiedził takie miejsce i zadowolił się paroma metrami od wejścia, jeśli da się wejść dalej.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Krysiul pisze:
r00t7 pisze:eeej Krysiul nie przesadzaj ;) w miejscu gdzie jest kesz raczej nie uświadczysz nietoperza, one śpią w końcowych fragmentach tunelu, a skrzynka jest raptem kilka metrów od wejścia ;)
Może tak, nie byłem tam jeszcze i miejsce znam tylko ze źródeł pisanych, ale zawsze wydawało mi się, że nie tylko o zaliczenie skrzynki chodzi i osobiście czułbym niedosyt, gdybym odwiedził takie miejsce i zadowolił się paroma metrami od wejścia, jeśli da się wejść dalej.
Krysiul dobrze prawi - jestem za tym, zeby teraz jak najmniej drażnić nietoperki, a iść je odwiedzić (zwłaszcza jeśli tak dużą ekipą) gdzieś między kwietniem a wrześniem.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2116
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

Krysiul pisze:
r00t7 pisze:eeej Krysiul nie przesadzaj ;) w miejscu gdzie jest kesz raczej nie uświadczysz nietoperza, one śpią w końcowych fragmentach tunelu, a skrzynka jest raptem kilka metrów od wejścia ;)
Może tak, nie byłem tam jeszcze i miejsce znam tylko ze źródeł pisanych, ale zawsze wydawało mi się, że nie tylko o zaliczenie skrzynki chodzi i osobiście czułbym niedosyt, gdybym odwiedził takie miejsce i zadowolił się paroma metrami od wejścia, jeśli da się wejść dalej.
dalej potrzebujesz kaloszy ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Dzięki za uwagi! Zamieniłem kolejność keszy, żeby nie biegać góra-dół po skarpie. Dopisałem, że przy opcjonalnych keszach odpuszczamy Katakumby. Skwer Złotówki nie został dopisany, ponieważ pomyślałem, że można go zostawić na przyszłość (bliżej nieokreśloną ;-) ), kiedy weźmiemy się za DLK - wtedy spotkanie przy metrze, Skwer Złotówki, DLK (tak mi się wydaje bardziej optymalnie). Z tego samego powodu propozycję Rubeusa ("Moczydło Wieś, RPZP Natolin, potem Pomnik Przyrody, Folwark Moczydło"), również dołożyłbym do DLK.

Czekam na dalsze uwagi, żeby dopieścić ten plan :D
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Co do RPZ Natolin, to rzeczywiście można zrobić podczas tournee po Lesie Kabackim, natomiast co do Alei Drzew i Folwarku Moczydło, to one są oddalone o prawie kilometr od skraju lasu, a moim zdaniem - jak już jesteśmy w lesie, to siedźmy w lesie ;) Zwłaszcza, że jak panowie skończą sadzić tam kesze, to podejrzewam, że spokojnie będziemy mieli zajęcie na całą noc, biorąc pod uwagę obecną gęstość DLK.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Krysiul pisze:że spokojnie będziemy mieli zajęcie na całą noc, biorąc pod uwagę obecną gęstość DLK.
Ba, żeby to na jedną ...
:D
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Challenge accepted!
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ