Na Nivie Geocachingu

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

alex22 pisze:RobercieM ja swego czasu słyszałem, że kilka zaproszeń z opisem i nrem konta zostało powkładanych do keszy ale gdzie to nie wiem. Więc trzeba szukać i być cierpliwym- może akurat ... :wink:
ŁASKAWCY - HA HA HA HA HA
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Highlander »

Żywcu pisze: Odpowiadam, cel jest tylko jeden: zadać kłam stwierdzeniom, że o forum ma być cicho, a jak ktoś tylko o nim szepnie - to bany i ostrzeżenia się posypią. Taka argumentacja miała miejsce w tym wątku i w kultowym "o ikonie geocachingu".
Obrazek nie jest linkiem i jego klikanie, żadnego efektu nie daje (nie tylko w moim podpisie go zobaczysz).
Co z tego że banner jest nieklikalny. Raz że jest animowany, więc przyciąga uwagę, dwa że zawiera link do strony z której można intuicyjnie przejsć gdzie trzeba.

Ale po co o tym zamkniętym forum ma być głośno? Skoro jest zamknięte i za zaproszenie, to po co o nim pisać, po co je promować na bannerach? Ktoś kto chce zignorować waszą akcję promocyjną poprzez nie czytanie tego wątku, nie może tego zrobić bo ileś tam osób się uparło, żeby sobie wrzucać baner Nivy do swojego podpisu, który widać w każdym ich poście w każdym wątku.

Naprawdę, z punktu widzenia osoby która chce normalnie korzystać z otwartego forum tego typu zachowania są kolejnym psuciem klimatu do dyskusji. Sposób w jaki jest zredagowana "welcome message" na Waszym forum jest niepotrzebnie prowokacyjny i tworzy podział na plebs i elitę. Elita do tego może się dowartościować na forum OC okazałym bannerkiem. Na szczęście plebs w mojej postaci ma AdBlock'a i wie jak go użyć.

Pozdrawiam.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

Maciej eŚ pisze: Ale po co o tym zamkniętym forum ma być głośno?
Ja też nie widzę celowości, nagłaśniania - powody wyjawiłem w poprzednim poście.
I zapewniam Cię, że jak temat nie będzie już tak ekscytował (pamiętam, jeszcze dwa tygodnie temu: alarmy, apele, szat rozdzieranie i teorie spiskowe...) zmienię swój podpis aby nie tylko górali, nie denerwować.
Zmarznięty i pokojowo nastawiony
Pozdrawiam
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

Maciej eŚ pisze: Ale po co o tym zamkniętym forum ma być głośno?
O to zapytaj tego, kto założył ten wątek. "Na Nivie" istnieje już od dawna, żaden rozgłos nie był i nie jest mu potrzebny, a publicznej informacji o tym forum można się doszukać dużo wcześniej. Zresztą to wszystko zostało juz w tym watku powiedziane.
Maciej eŚ pisze: Skoro jest zamknięte i za zaproszenie, to po co o nim pisać, po co je promować na bannerach?
To nie jest żadna promocja. Uczciwe przyznanie się - tak należę, i odparcie zarzutów, jakoby ktoś się wstydził uczestnictwa w tym przedsięwzięciu (a i takie głosy się pojawiały). Po co o nim pisać - ponownie pytanie do założyciela wątku.

Jak się okazało obrazek za duży i też musiałem skasować.

Pozdrawiam
Marcin
ODPOWIEDZ