Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Indar
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 22:28
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Indar »

No, jest nas coraz więcej :)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

Więc i ja Was witam!
Krzych z Opola
Robert777
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 05 sierpnia 2008, 12:30
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Robert777 »

No to moja kolej

Robert ... z Gdańska Robert :>
Postawilem sobie za zadanie aktywne wspieranie w rozbudowie tutejszej keszoskarbnicy Voita, Leonego Irudzin76 i innych i mysle ze osiagnalem juz poziom rzetelnosci na tyle dobry by zakladac ciekawe i porządne skrzyneczki.
Jestem chetny jesli chodzi o spotkania geocacherow i w ogolnopojetym rozbudowywaniu idei.
Polecam rowniez moje skrzynki bo nigdy byle czego do nich nie wkladam :>
Zycie zaczyna sie po 30tce a ja ową pare dni temu skonczylem, niech wiec ta reszta zycia bedzie maksymalnie odkrywcza czego sobie i Wam zycze :D
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Cieszymy się, że rośnie zainteresowanie naszą chorobą :wink:
kubako83
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 07 sierpnia 2008, 12:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kubako83 »

Witam Wszystkich!!! Dopiero zaczynam zabawę z GPS ale mam nadzieję, że się wkręcę bo wygląda zachęcająco! Pozdrawiam z Łodzi!
Kuba
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Żywcu pisze:Więc i ja Was witam!
Krzych z Opola
No w końcu dotarłeś na forum :D

Witam, "nowych" :)
Plusz
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 sierpnia 2008, 13:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

POWITANIE!!!

Post autor: Plusz »

Witam! Jestem Dawid z Bydzi:) postanowiłem się pobawić w GEOCACHING bo to może być niezła zabawa :) dziś po pracy ruszam na pierwsze poszukiwania :) 3majcie kciuki ;) POZDRAWIAM!!!
Awatar użytkownika
darkmoor
Wyjadacz
Posty: 284
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: darkmoor »

Witam- trzymamy kciuki, powodzenia.
kodi
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 07 sierpnia 2008, 16:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kodi »

To ja tez sie chcialem przywitac.
Mimo ze w PL nie bylem juz dosyc dlugo, o tyle Zielona Wyspa rowniez obfituje w mnostwo skrzynek ukrytych w ciekawych miejscach.

(przepraszam za brak PLiterek)
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Nannette »

witamy!
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
Qamko
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: sobota 09 sierpnia 2008, 17:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Qamko »

Pozdrawiam wszystkich. Jestem Piotr.
Od 3 lat z GPS na rowerze zwiedzam bezdroża, a w marcu 2008 złapałem "wirusa" i chyba nie ma na to lekarstwa więc powoli poddaję się chorobie. :wink:
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=1946][img]http://www.opencaching.pl/statpics/1946.jpg[/img][/url] [url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=490][img]http://geokrety.org/statpics/490.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

Nie ma lekarstwa :). Jeszcze nie słyszałem, by ktoś wyleczył się z połączenia cyklozy i geocachingu ;). Ja bynajmniej nie zamierzam nawet próbować. Witamy na pokładzie!
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
werniol
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 14 sierpnia 2008, 22:08
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: werniol »

Ja podobnie jak Qamko, do skrzynek docieram bicyklem(no juz kilka miesiecy, bo zaraziłęm sie w maju), i faktycznie, to jest nieuleczalne, rowerem jezdziłem "nałogowo" juz od bardzo długiego czasu, natomiast teraz połączyłęm przyjemne z...przyjemnym, bo odnajdywanie kolejnych skrzynek to sama przyjemnosc.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

werniol pisze:Ja podobnie jak Qamko, do skrzynek docieram bicyklem(no juz kilka miesiecy, bo zaraziłęm sie w maju), i faktycznie, to jest nieuleczalne, rowerem jezdziłem "nałogowo" juz od bardzo długiego czasu, natomiast teraz połączyłęm przyjemne z...przyjemnym, bo odnajdywanie kolejnych skrzynek to sama przyjemnosc.
Pozdrawiam
Miło widzieć Cię na forum :). Całkowicie zgadzam się z Tobą. Przy okazji chciałem Cię zachęcić do zakładania skrzynek w okolicach Brodnicy, bo pięknych i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia jest tam wiele...
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
SQ6XL
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: sobota 16 sierpnia 2008, 11:39
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: SQ6XL »

Witam Wszystkich !
Postanowiłem dołączyć do Waszego grona . Mam nadzieję fajnie się z Wami bawić i poszerzać moją wiedzę a może i mnie się uda jakiś mały wkład wnieść.
Interesuję się krótkofalarstwem i szeroko rozumianą turystyką a co za tym idzie GPS-em jako takim i wykorzystaniem praktycznym systemu .
W krótkofalarstwie to APRS a w cywilu :wink: spodobał się mi geocaching i stąd mój akces.
Mieszkam we Wrocławiu a gdzie to można zobaczyć na http://www.findu.com/cgi-bin/find.cgi?call=SQ6XL a gdzie jestem w danym momencie można sprawdzić tutaj http://www.findu.com/cgi-bin/find.cgi?call=SQ6XL-9 :) .
Pozdrawiam wszystkich amatorskim 73 !
Arkadiusz vel SQ6XL
73 de SQ6XL !
ODPOWIEDZ