Spotkanie Łodzian i okolic

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
darkmoor
Wyjadacz
Posty: 284
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: darkmoor »

Demokracja to nienajlepsza rzecz w tym wypadku ;-) Co do terminów 30-31maj lub 1 czerwca to raczej odpada bo wtedy jest II zlot geocacherski. Jeśli chodzi o miejsce to Ty tu zdecyduj jako pomysłodawca. A da się tam zorganizować grila lub ognisko??
Darkmoory

Ps.
Nasza opcja to niedziela 25 maj.
Awatar użytkownika
darkmoor
Wyjadacz
Posty: 284
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: darkmoor »

A co się zaś tyczy wlepek - bo sadzę że to pytanie do nas- to sprawa jest prosta- drukujesz na papierze naklejkowym wlepkę wybranego rozmiaru, konieczna jest do tego drukarka laserowa bo wtedy wlepka nie spłynie, dodatkowo warto wlepkę zalaminować- tu najlepiej sprawdza sie przezroczysta taśma klejąca- potem wszystko tniesz i wlepka gotowa.
Czy zalaminowana wlepka zrobiona "plujką" nie spłynie - nie wiem.
Jedna kartka A-4 to około 50 wlepek- wiec koszt żaden- trzeba tylko znaleźć kogoś kto ma drukarkę laserową.
Darkmoory
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Czy drukowana na plujce wlepka wytrzyma - nie wiem, ja na razie takie wlasnie mam. Na kilku warszawskich logach juz sa, wiec bedzie mozna po jakims czasie sprawdzic, jak to sie zachowuje. Laserowe maja te nieprzyjemna ceche, ze przy kontakcie z tworzywem - "oddaja" wydruk wiec nie wiem, jak to sie bedzie zachowywalo przy dluzszym kontakcie z torebkami strunowymi. W kilku zagranicznych skrzynkach z GC widzialem fajne male odciski pieczatek - moze to jest jakis pomysl ? :)
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Artur_A pisze: - Rudzka górka
- Skwer na Karpackiej za zakładami ORGANIKA , niedalego skrzyżowania z astronautów . 51°43'29,4'' 19°27'32,5''. bardzo fajnie można to połaczyćz ciekawą wyprawą na Rudzką górkę, osobiście to mój typ.

- Niedziela 25.05 popołudnie

Zrobimy chyba demokratycznie, co?
Demokratycznie chyba nie. Forsowalbym konkretny pomysl, zeby nie rozmydlic sie w wariantach... Proponuje podtrzymac pomysl Autora. Nie wiem tylko, czy spotkanie na skwerku, bo grilla tam raczej nie zrobimy?
Wstepnie wiekszosci, ktora tutaj sie wypowiedziala termin 25.05. pasuje, wiec moze go podtrzymac.

@Artur_A: zaloz skrzynke w OC typ: spotkanie i zaczniemy sie wpisywac. Bedzie wiadomo kto przyjedzie.

Jesli ustalony bedzie termin i godzina (np. po poludniu), to mozemy liczyc na gosci, bo oni maja dalej i musza wiecej zaplanowac...

Mysle, ze moznaby cos zjesc - spotkanie byloby ciut dluzsze, bo jak tak bedziemy tylko stac, to chyba dlugo nie postoimy 8)

Rozmawialem wczoraj z Darkmoorami - wsrod pomyslow jest tez i taki, zeby PRZED spotkaniem kazdy cos schowal (cache). Moglibysmy wtedy sobie dodatkowo poszukac skrzynek. Jesli wczesniej ustalimy MIEJSCE, to cache mozna schowac w DOGODNYM dniu, co powinno przelozyc sie na lepsza jakosc skrzynki :idea: a namiary udostepnic w dniu spotkania, zeby ktos za szybko nie odkryl...
Kto wie, moze ktos zalozy multi lub inna zagadke? 8)
Artur_A
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 22:38
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Artur_A »

Moja propozyja to jest spotkanie maszerowo-postojowe połączone z załozeniem multi skrzynki na terenie Rudy. Południe 25.05 na tym skwerku. Miejsce na ognisko na 100% znajdziemy po drodze.
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

i wszystko jasne :)
Artur_A
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 22:38
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Artur_A »

Pojawi sie ktoś z GPS? bo jeśli nie, to postaram sie coś zorganizować.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

To wstępnie sie piszemy na 25, na południe. Sztuk 3 prawdopodobnie
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Artur_A pisze:Pojawi sie ktoś z GPS?
Jesli bedziemy, to z gps ;)
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Może by na stronie założyć spotkanie?
Bo już prawie zapomniałem, że gdzieś umówiony jestem :)
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

ZYR pisze:Może by na stronie założyć spotkanie?
tak proponowalem 4 dni temu, a dzisiaj rano przyszlo mi do glowy, ze chyba niedlugo jest jakies spotkanie 8)
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

A propos spotkania - Tomek, czemu nie przyjeżdżasz do Snufferów?
QuartZ
Wyjadacz
Posty: 255
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 00:48
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: QuartZ »

To ja poproszę od razu jakieś wstępne detale tego spotkania, bo my z Agatką nie możemy zostać dłużej niż do 21 - 22 , no i oczywiście co ze sobą zabrać na grilla/ognisko jeśli zabierać i takie tam rzeczy ... ewentualnie można by się zastanowić nad zrobieniem z tej okazji jakiegoś kesza pod tytułem "Łódzki grill 1" czy inne ustrojstwo ;)
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=2715][img]http://www.opencaching.pl/statpics/2715.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=571][img]http://geokrety.org/statpics/571.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

ZYR pisze:A propos spotkania - Tomek, czemu nie przyjeżdżasz do Snufferów?
Bede wtedy na wyjezdzie i nie mam zielonego pojecia, czy bylbym w stanie na spotkanie dojechac. Nie chce zapowiadac sie i nie przyjezdzac...
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Czyli możesz się pojawić niespodziewanie ? :lol: Też dobrze
ODPOWIEDZ