Punkt G - wycieczka z Łodzi ?

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2075
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Punkt G - wycieczka z Łodzi ?

Post autor: krystiant »

Też mi zaraz przyszedł na myśl PUNKT G jak to zobaczyłem i awantury na forum - jak to niektórzy złożeczyli, że to tylko dla statystyk, że co to za szukanie taki spacer z keszem co parę metrów... Już dobrze nie pamiętam, ale chyba zwolennicy GC krzyczeli najgłośniej...
alex22 pisze:Nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego z PUNKTEM G?
1. możliwość zdobycia większej ilości keszy za jednym zamachem
2. umieszczenie keszy w jakimś ciągu

Ale PUNKT G ma przynajmniej jakiś sens (moim zdaniem) i jednak jego zdobycie nie polega tylko na wożeniu d... i robienia przystanków co kilka (161?) metrów...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Re: Punkt G - wycieczka z Łodzi ?

Post autor: ronja »

Spróbujmy spojrzeć z innej strony: Może tamci keszerzy, z powodu pewnej niemocy, potrzebują znacznie dłuższej stymulacji, by dojść do celu (czyli ichniego punktu X) ? A z punktem G jest różnie. Ostatnio nawet pojawiły się uczone doniesienia, że to wymysł. Może nasi koledzy z US nie uwierzyli i chcą koniecznie udowodnić, że obojętnie jaki, ale jakiś punkt na końcu istnieje :wink: Np. w statystykach ? A ja się i tak wybieram na ten nasz, rodzimy, niedługo. Mam nadzieję, że wyprawa wypali. Nabiję statystykę -> trudno nie nabić :) Ale przede wszystkim zobaczę kawałek okolicy, do której pewnie w życiu bym nie zawitał, gdyby nie ten projekt. A przy okazji odpocznę, poobcuję z przyrodą, wyskoczę nad Bug. Może i jakieś doznania ekstatyczne będą :twisted:
A na zupełnie poważnie (przysięgam !): pomysł z US jest ciekawym wyzwaniem. Wystarczy spojrzeć na opis i mapkę. Zabawa na całego. I o to chodzi. Z Punktem G też.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ