Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Zaczynasz zabawę, tu znajdziesz pożyteczne informacje. Tu również możesz się przywitać...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Coś już dawno nikt się nie witał. Czyżby nastąpiła jakaś przerwa w przybywaniu nowych keszerów?
Obrazek
Obrazek
Agnes103
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 11 października 2010, 22:50
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Agnes103 »

Myślę, że keszerzy najpierw keszują ile się da, dopiero w chwili odpoczynku znajdują to forum! :)
W Olsztynie przybywa nas z dnia na dzień, ale nikt z nowej ekipy prócz mnie się nie zalogował tutaj ;)
Obrazek

A po keszowaniu najchętniej zapiekanki i kawa...
Awatar użytkownika
Rictusgrin
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 11 listopada 2010, 18:13
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Rictusgrin »

Witam wszystkich!

Od dzisiaj jestem oficjalnie początkującym geokeszerem po zaliczeniu dwóch łatwych skrzynek we Wrocławiu. W sumie to można powiedzieć o parze- razem z moją dziewczyną która mocno podjarała się tym tematem;) Zapewne większość skrzynek będziemy odkrywać razem.
W jakiejś formie geokeszing chodził mi po głowie już z 10 lat temu w czasach liceum kiedy to chowaliśmy sobie ze znajomymi "skarby" i listy a później podawaliśmy wskazówki jak do nich dotrzeć (w formie zagatki). Te zabawy skończyły się wraz z pójściem na studia kiedy kontakty się pourywały.
Aż do zeszłego miesiąca kiedy to przypadkowo przeczytałem news na vortalu frazpc o jakimś urządzeniu garmin'a do geokeszingu. Nie miałem wtedy pojęcia że taki rodzaj "gry" powszechnie istnieje. Szybko się zainteresowałem tematem bo wiele razy myślałem o czymś takim tylko w mniejszej skali. A dzisiaj znalazłem czas żeby w końcu wybrać się do najbliższych skrzyneczek.
Zapewne po pewnym czasie założymy własne skrzynki w ciekawych lokalizacjach. Na razie planujemy zrobić prywatną skrzynkę z listami dla siebie i przenieść ją do przyszłości: tzn. odkopać i otworzyć dopiero za 10 lat;)

Pozdrawiam wszyskich geokeszerów i dziękuję za zaangażowanie się i zakładanie porządnych skrzynek.
kto zyje ten pije
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: fck »

Witam krajana! :) Ciesze się, że geocaching tak bardzo Wam obu przypadł do gustu - im nas tu więcej, tym lepiej. :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 18 listopada 2009, 15:36
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: lupi »

Również witam Wrocławiaków ;) Pozdrawiam !
Obrazek Obrazek


Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Również witam keszerów z sąsiedztwa Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w przyszły weekend. Poznamy się bliżej.
Obrazek
Obrazek
Klaudiusz
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: piątek 12 listopada 2010, 18:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Klaudiusz »

Witam całą Brać pozytywnie zakręconych , o tym fantastycznym sposobie na spędzanie czasu w terenie dowiedziałem się od kolegi z pracy, dzięki KtrystianT. Po pierwszym dniu keszowania dzieciaki nie dają mi spokoju więc jutro znowu wyruszamy.

Pozdrawiam
Klaudiusz
Ostatnio zmieniony środa 24 listopada 2010, 20:31 przez Klaudiusz, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: krystiant »

O forum nie wspominałem, ale jak tu już trafiłeś to witaj :wink:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: cichy »

Cześć Klaudiusz Miło, że dołączyłeś do nas. Czekamy na więcej osób w Opolskim :)
Wpadnij na spot do Ozimka.
Obrazek
Obrazek
Klaudiusz
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: piątek 12 listopada 2010, 18:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Klaudiusz »

Dziękuję za zaproszenie , niestety na 20-tego mam już zaplanowane spotkanie rodzinne , następnym razem na pewno skorzystam .

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa 24 listopada 2010, 20:31 przez Klaudiusz, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
JoShiMa
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 23:49
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: JoShiMa »

Witam kolegów i, mam nadzieję, koleżanki. Właśnie się zarejestrowałam. Buszując po innym forum natrafiłam na informację o tej zabawie i bardzo mnie to zainteresowało. Będę tu reprezentować naszą rodzinę, bo my tak wespół w zespół :) Mam nadzieję na dobrą zabawę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Doc_with_the_dog »

Witam wszystkich niewitanych jeszcze przeze mne :) OJ koleżanki również tutaj znajdziesz, nawet powiedziałbym, że całkiem sporo :)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: zbyszaty »

Witam serdecznie!
Forum i owszem przeglądałem, ale nie wpadło mi do głowy żeby się tu zarejestrować. Teraz nadrabiam:) Skrzyneczek szukamy wspólnie z moją lepszą połową - super zabawa i sposób na spędzenie czasu - a że i tak jesteśmy mocno rowerowi i terenowi to mamy podwójną frajdę. Jak na razie 20 skrzyneczek znalezionych i 2 założone - będzie więcej. Pozdrawiamy wszystkich keszowników:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Klementynka
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: środa 17 listopada 2010, 19:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: Klementynka »

Witam z północy! ;) Keszowanie jest cudowne. Nie dość, że sprawia niesamowitą frajdę to jeszcze uczy. Czego chcieć więcej? Np. przejeżdżasz kilkadziesiąt razy obok tego samego obiektu i nawet się nim nie zainteresujesz.
Dopiero gdy zaczęłam szukać skrzynek dowiedeziałam się wielu ciekawych rzeczy o miejscach, na które do tej pory nie zwracałam uwagi. :mrgreen:
Jak ptak jak dziki ptak szponami w kark wbiję się tak
Awatar użytkownika
perunvit
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: sobota 20 listopada 2010, 01:33
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Powitanie, powitania ;) - TU SIĘ WITAMY

Post autor: perunvit »

Witam

Zanim przystąpiłem do zabawy, to już wiem, że to dla mnie! Brak czasu na przestrzeni kilku dni eliminuje mnie z wystartowaniem z założeniem własnego kesza, ale poza tym poczyniłem wszelkie niemal możliwe przygotowania:) Prawie na pewno wystartuję jednak w zabawie z własną skrzynką 27.11.10 i liczę na to, że moja okolica okaże się jednak bardziej owocna w tym klimacie niż wynika to z lokacji ostatnich (i starszych) keszy;)

To wątek powitalny, a że mam kilka innych małych pytań, to obieram właściwy kierunek co by nie było OT.

Pozdrawiam!
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce, byłbym już tak bogaty, że już nic nie musiałbym robić
ODPOWIEDZ