Przepychanki w zachodniopomorskim... Było: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

alex22
Forumator
Posty: 594
Rejestracja: poniedziałek 01 września 2008, 19:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: alex22 »

Iwmali pisze:Zadałam pytanie skierowane do COG-u i RR, to nie jest miejsce na takie wycieczki personalne... ponawiam swoje pytanie co zrobić z miejscem, które od kilku lat jest blokowane, chciałabym tam założyć swojego kesza, ale nie mogę, proszę o odpowiedź, dlaczego one były kilka razy archiwizowane i ponownie odwieszane. jest to m.in. ta skrzynka. http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=9320
Pisałam już do COG-u i do właściciela i nadal kicha.
Zastanawiam się o czym piszesz. KILKA to znaczy ile razy był archiwizowany ten konkretny kesz. A może nie widziałaś, że trwał remont tego kościoła, który zaczął się w 2012 roku, czyli grubo przed tym jak zaczęłaś logować skrzynki w serwisie? Prace były bardziej lub mniej widoczne i trwały do końca 2014 roku.Skrzynka podczas remontu na pewno by uległa zniszczeniu, więc została zawieszona tymczasowo i zabrana do domu. Remont trwał dość długo, więc zgodnie z obecnymi zasadami kesz czekał na reaktywację. Podobny remont przechodził ten kościół: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y i tutaj też skrzynka czekała ponad 2,5 roku na jej odwieszenie, nikomu to wtedy nie przeszkadzało.
Nikt nie zgłaszał zastrzeżeń prócz iwmali, której wyczerpał się limit zarchiwizowanych i ponownie okeszowanych miejsc, teraz zakłada kesze na w miejscach już istniejących skrzynek dublując je.

ronja pisze:
szanto pisze:W ten sposób alex22 gra sobie w kulki i nadal ma zajętą miejscówkę bez konieczności reaktywowania kesza na następne pół roku.
Tutaj COG popełnił błąd - postaramy się to naprawić. :oops:
Szanto - takie teksty dyskwalifikują Cię jako członka COG, niezależnie od tego, w stosunku do kogo publicznie kierujesz takie słowa.
W pełni zgadzam się z Ronją. Nadgorliwość tego członka COG w wyszukiwaniu keszy z wpisami o nieznalezieniu skrzynki jest gorsza od faszyzmu, a jego arogancja i chamskie teksty w stosunku do innych keszerów przy rozpatrywaniu zgłoszeń są jednym z powodów dyskwalifikacji osoby jako kogoś kto powinien być w COGu.
Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nowa RR przyjrzy się jego niestosownym wypowiedziom w stronę keszerów przy załatwianych przez niego sprawach i może coś z tym zrobi.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Iwmali »

Widzę, że alex22 już się odarchiwizował i zaczyna gryźć i kąsać! :evil:
Już nawet zaczął zgłaszać moje skrzynki do COG-u, to jego stary sposób działania. :lol:
Człowieku, jak była remontowana fontanna Orła Białego to keszyk został przeniesiony w pobliże fontanny i każdy mógł go zdobyć, a w/w kościół w połowie roku był już po remoncie, trzeba było ruszyć 4 litery sprzed kompa i pójść sprawdzić.... to jakby co są słowa alex22 napisane do mnie po tym jak śmiałam się zapytać o tę Bramę Jana. :roll:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Iwmali »

alex22 pisze: Nikt nie zgłaszał zastrzeżeń prócz iwmali, której wyczerpał się limit zarchiwizowanych i ponownie okeszowanych miejsc, teraz zakłada kesze na w miejscach już istniejących skrzynek dublując je.
A może napiszesz prawdę, kto zaczął stawiać kotwice na moich dwóch aktywnych keszach, chociaż w opisie napisał, że tego nie będzie robił, może już nie pamiętasz, masz taką krótką pamięć, keszerzy odkrywali moje quizy nie mając pojęcia o ich rozwiązaniu. :twisted: Jakby co to w logach znalazców jest to jak "byk" napisane.
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30697
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30777
Kesz na pompie był tak jakby odwetem za te dwa kesz kotwicowe.
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: ronja »

Ponieważ kontakt między zainteresowanymi już został nawiązany, proponuję by ten wątek wydzielić, ale nie kryć go w koszu, bo:
1. pokazuje ciekawe rzeczy - np. problem odwetowego założenia kesza w lokalizacji zajętej przez innego użytkownika. Tu fajny cytat:
kesz na pompie był tak jakby odwetem za te dwa kesz kotwicowe.
Przez wiele lat staraliśmy się, żeby do takich sytuacji nie dochodziło, także w relacjach z GC, a tu proszę - przykład ze Szczecina, do przemyśleń i niestosowania.
2. pokazuje, jak często temat "technicznego zawieszenia" może wywołać niepotrzebne dyskusje. Warto go uporządkować.

Tu jeszcze jeden przykład dla Dezerterów, którzy tak bardzo oczekiwali "dowodów" - Wasz własny kesz "Venus?" z ciekawą pozycją: 4.11.2013 zawieszenie, 4.05.2014 o godz. 19.26 (gotowy do szukania), potem 4.05.2014 o godz. 19.26 (czasowo niedostępny), a po 6 miesiącach automatyczna archiwizacja. Jak więc moi drodzy adwersarze widzicie, przykładów można znaleźć wiele (tylko po co tracić czas na grzebanie po Waszych skrzynkach), a chcąc ferować wyroki może warto jednak wcześniej zastanowić się i dać sobie na wstrzymanie. Patrząc na Wasz bardzo "techniczny" ruch w "Venus?" mamy wyciągać jakieś wnioski w stylu tych, jakie machnięte zostały w kierunku Alexa, czy potraktować jako legalny, dopuszczalny ruch, czy może też jako wspomniane przez Was (Dezerterów) "błądzenie, jako rzecz ludzką" ?

3. pokazuje ciekawe mechanizmy zachowań grupowych w Szczecinie - Wasz przykład można spokojnie pokazywać studentom jako sztandarowy. Jest też antyprzykładem relacji keszerskich na danym obszarze, niestety - przenoszonych dalej, na innych. Dezerterzy piszą w jednym ze swoich logów o "KWA - Klubie Wzajemnej Adoracji". Fajnie, że się lubicie, jednak tak właśnie startujecie do wszystkich, którzy nie są z Wami albo w jakiś sposób Wam nie pasują. Działacie stadnie, zgodnie z regułami grupy. Na szczęście popełniacie coraz więcej błędów - w ostatnich postach przynajmniej dwa, pokazane wyżej. Dzięki temu łatwiej jest innym spojrzeć realniej na Szczecin i okolice. Nagle się okazuje, że nie tylko straszny Alex miesza tam w kotle i czyni czary ;)

Adminie, wydzielaj :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Iwmali »

ronja pisze: 1. pokazuje ciekawe rzeczy - np. problem odwetowego założenia kesza w lokalizacji zajętej przez innego użytkownika. Tu fajny cytat:
kesz na pompie był tak jakby odwetem za te dwa kesz kotwicowe.
Przez wiele lat staraliśmy się, żeby do takich sytuacji nie dochodziło, także w relacjach z GC, a tu proszę - przykład ze Szczecina, do przemyśleń i niestosowania.
Tzn. kto się starał, żeby to takich sytuacji nie dochodziło? Ty czy alex 22, to co piszesz to jak zwykle insynuacje, ja nie poleciałam z jęzorem na skargę, że mnie alex bardzo skrzywdził, bo postanowiłam, nie mieć nic z tym człowiekiem, o podwójnej moralności wspólnego. Druga sprawa na pompie od ponad pół roku nie było kesza, bo nie został aktywowany, sprawdzałam to kilkanaście razy od 3 września, natomiast na moich kotwicach kesze są cały czas. :wink:
Trzecia sprawa to widzę, że Ty Ronja bez najazdu na Dezerterów nie możesz żyć, cała sprawa dotyczy archiwizowanych skrzynek, które ponownie są odwieszane, a Ty zaczynasz wyciągać cuda z rękawa. Jeśli alex22 odwiesza bezcelowo skrzynki to gucio, ale jak zrobili to Dezerterzy to już WIELKIE ZŁOOOOOOOOOOOOOO! :lol:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Iwmali »

ronja pisze:Dezerterzy piszą w jednym ze swoich logów o "KWA - Klubie Wzajemnej Adoracji". Fajnie, że się lubicie, jednak tak właśnie startujecie do wszystkich, którzy nie są z Wami albo w jakiś sposób Wam nie pasują. Działacie stadnie, zgodnie z regułami grupy. Na szczęście popełniacie coraz więcej błędów - w ostatnich postach przynajmniej dwa, pokazane wyżej. Dzięki temu łatwiej jest innym spojrzeć realniej na Szczecin i okolice. Nagle się okazuje, że nie tylko straszny Alex miesza tam w kotle i czyni czary ;)
Ok. proszę napisz mi z kim, oprócz AAA czyli alexa22 dochodzi do awantur w Szczecinie, naprawdę przestań mieszać w tym szczecińskim kotle, bo jesteś niewiarygodny. Czekam na nicki keszerów pomiędzy którymi toczy się wojna, mam nadzieję, że je wymienisz wszystkie i zakończymy tę nagonkę na Szczecin. :evil: :evil: :evil:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

ronja pisze:(...)Tu jeszcze jeden przykład dla Dezerterów...
Kolego! Do czego/kogo strzelasz?! Czy ja zajmuję miejsce? Zerknij najpierw gdzie są koordynaty Venus, a potem wyartykułuj zarzuty, a nie kłapiesz zębiskami. Jeśli ktokolwiek chce wkłuć pinezkę w moje miejsce, to nie ma problemu - odsunę się "o 150". Zainteresowanemu załatwię nawet akwalung. Niestety nie dysponuję wersją do nurkowania w szambie. Archiwizacja/odwieszenie Venus, parafrazując klasyka "nikomu nie przeszkadzało". Do dziś, gdy wykonałeś swoją "pracę". Tej alternatywnej matematyki też nie kupuję: jeden przykład = wiele przykładów?! Postaraj się bardziej ;) I sugeruję żebyś przeczytał wątek od wiadomego miejsca i postarał się to ogarnąć...

Nie wiem jaka panuje obecnie moda na południowym-wschodzie i co chcecie pokazywać studentom. Być może masz na myśli studentów pewnego zamiejscowego wydziału uczelni z Warszawy. U nas, na północnym-zachodzie, od najmłodszych lat wpajamy ludzikom, żeby nie byli np. kapusiami. Ale być może w innych regionach takie zachowania "wynosi się" z domu.
A co do wydzielania wątków przez Admina, to jest taki jeden "wydzielony", gdzie padły pytania, na które do dziś nie udzieliłeś odpowiedzi. Pobłądziłeś w zeznaniach czy dualizm moralny nie pozwala?
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Awatar użytkownika
szanto
Wyjadacz
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 22 września 2011, 19:41
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: szanto »

alex22 pisze:Nadgorliwość tego członka COG w wyszukiwaniu keszy z wpisami o nieznalezieniu skrzynki jest gorsza od faszyzmu [...]
Nie wyszukuję keszy. Od tego jest lista keszy nieznalezionych. Jest dostępna dla członków COGu bez potrzeby szukania.
To czego nie znoszę najbardziej to szukanie skrzynki ze statusem dostępnej, gdy ma cztery-pięć nieznalezień.
Nie, nie czytam logów przed szukaniem.
Moje zgłoszenia do COGu o interwencję przy zaginionym i opuszczonym przez właściciela keszu zawsze popieram wcześniejszą, chamską informacją do jego właściciela:
"Witam,
Twoja skrzynka ma szereg nieznalezień i najprawdopodobniej przepadła.
Jednakże status jej jest ustawiony ciągle na "Gotowa do szukania" co powoduje, że ciągle jest szukana w terenie.
Sprawdź proszę co się dzieje ze skrzynką i napisz to w jej logu albo zmień status na "Tymczasowo niedostępna".
Pozdrawiam
szanto/COG"

To, że szereg takich wiadomości wysłałem do alexa22 a potem do COGu - przyznaje, mogło Go wkurzyć.
Musiał w końcu zająć się własnymi skrzynkami.
alex22 pisze: [...] a jego arogancja i chamskie teksty w stosunku do innych keszerów przy rozpatrywaniu zgłoszeń są jednym z powodów dyskwalifikacji osoby jako kogoś kto powinien być w COGu.
To jest pomówienie. Proszę o podanie adresatów moich 'chamskich tekstów'.
Oto jeden z nich:
Na wniosek o archiwizację skrzynki w przypadku wielokrotnego jej nie znalezienia:
Dzień Dobry!
Jestem jednym z recenzentów COG i kontaktuję się z Tobą w poniższej sprawie:
- Twoja skrzynka [tutaj nazwa skrzynki] już od kilku tygodni nie została znaleziona.
Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ktoś ją zniszczył i jej po prostu nie ma a Ty nie reagujesz na wpisy do dziennika skrzynki.
Postanowiłem więc podjąć odpowiednie działania, gdyż najprawdopodobniej wiele osób chce wiedzieć co dzieje się z Twoją skrzynką.

Poniżej przedstawiam możliwe rozwiązania problemu:
- sprawdzenie i naprawa lub wymiana skrzynki oraz wszystkiego innego co jest potrzebne.
Po naprawie skrzynki proszę opisać co zostało naprawione, a następnie proszę ją aktywować poprzez zmianę statusu na „Gotowa do szukania”;
- Jeśli nie planujesz naprawiać skrzynki, proszę zarchiwizuj ją, aby ktoś inny mógł umieścić swoją skrzynkę w tej lokalizacji. Usuń także wszelkie pozostałości skrzynki w terenie;
- Jeśli naprawdę chcesz naprawić skrzynkę, ale z jakichś ważnych powodów nie jesteś w stanie tego zrobić w najbliższym czasie, proszę dodaj status „Tymczasowo niedostępna” z informacją kiedy masz zamiar to uczynić.

Proszę zastanów się i podejmij działanie, które najbardziej Ci odpowiada.
Brak Twojej reakcji w ciągu jednego miesiąca sprawi, że skrzynka zostanie najprawdopodobniej zarchiwizowana.

Pozdrawiam
szanto/COG

alex22 pisze:Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nowa RR przyjrzy się jego niestosownym wypowiedziom w stronę keszerów przy załatwianych przez niego sprawach i może coś z tym zrobi.
Oczywiście jak najbardziej się zgadzam z Twoim stwierdzeniem. Zaproponowano mi tę pracę i nie musiałem, w odróżnieniu od Ciebie, sam na siebie głosować ze swoich wielu kont, aby ją dostać.
W COGu pracuję społecznie i nie jestem przyspawany do stołka.
Jestem do dyspozycji nowej Rady Rejsu.

Nie jestem zwolennikiem kopania się w prywatach na forum ale nie chciałem aby brak mojej odpowiedzi poczytany był za potwierdzenie zarzutów.
Obiecuję, że jest to moja ostatnia odpowiedź w tym temacie i przepraszam ronję, alexa22 i im podobnych za to, że mam inne spojrzenie na naszą zabawę.
Za ten post autor szanto otrzymał podziękowanie:
Klucken
Obrazek ObrazekObrazek
alex22
Forumator
Posty: 594
Rejestracja: poniedziałek 01 września 2008, 19:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: alex22 »

Iwmali pisze:Widzę, że alex22 już się odarchiwizował i zaczyna gryźć i kąsać! :evil:
Już nawet zaczął zgłaszać moje skrzynki do COG-u, to jego stary sposób działania. :lol:
Człowieku, jak była remontowana fontanna Orła Białego to keszyk został przeniesiony w pobliże fontanny i każdy mógł go zdobyć, a w/w kościół w połowie roku był już po remoncie, trzeba było ruszyć 4 litery sprzed kompa i pójść sprawdzić.... to jakby co są słowa alex22 napisane do mnie po tym jak śmiałam się zapytać o tę Bramę Jana. :roll:
Zabawne są Twoje kłamstwa na temat zgłaszania skrzynek do COGu. Pokaż, którą skrzynkę ja zgłosiłem do COGu, bo nic takiego sobie nie przypominam. Ale może COG to zweryfikuje.
A co do mojego kesza, to widocznie zły wzrok nie pozwolił Ci dostrzec rusztowania elewacyjnego, które jeszcze w listopadzie ubiegłego roku stało w okolicy umiejscowienia skrzynki sprawdzone osobiście. Jak widzisz kolejne kłamstwo o końcu remontu kościoła.
Iwmali pisze: A może napiszesz prawdę, kto zaczął stawiać kotwice na moich dwóch aktywnych keszach, chociaż w opisie napisał, że tego nie będzie robił, może już nie pamiętasz, masz taką krótką pamięć, keszerzy odkrywali moje quizy nie mając pojęcia o ich rozwiązaniu. :twisted: Jakby co to w logach znalazców jest to jak "byk" napisane.
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30697
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30777
Kesz na pompie był tak jakby odwetem za te dwa kesz kotwicowe.
Pamiętaj, że kotwice już tam stały, ja ich tam nie stawiałem. Dołożyłem tylko kesze, które w obu kontrowersyjnych przypadkach nie znajdują się na kotwicach a w ich pobliżu. W pierwszym przypadku http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30777 jest to około 15-20 metrów w bok. A w drugim przypadku http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30777 skrzynka jest ukryta w innym obiekcie a nie na kotwicy w jej pobliżu. Dodam, że obu quizów (jeśli można je takimi nazwać) nie miałem rozwiązanych przed zakładaniem swoich keszy, więc zwyczajnie nie wiedziałem o nich. Moje skrzynki są nietypowe i mają zmienione współrzędne. Wynika z tego, że kolejny raz kłamiesz, bo faktycznie jest inaczej.
Odwet a to ciekawe stwierdzenie nad, którym powinien chyba COG się pochylić i zweryfikować poczynania tego użytkownika. A co do kesza to ten pseudo odwet trochę chybiony bo to nie moja skrzynka. Raczej celowe i złośliwe założenie na siłę skrzynki tradycyjnej ( bo taka była na początku) w miejscu już istniejącej tradycyjnej skrzynki dotyczącej i opisującej ten sam obiekt. Widać niektórych zasad nie potrafisz przyjąć do wiadomości.
Iwmali pisze: Druga sprawa na pompie od ponad pół roku nie było kesza, bo nie został aktywowany, sprawdzałam to kilkanaście razy od 3 września, natomiast na moich kotwicach kesze są cały czas.
Teraz już wiem czemu po 3 września są wpisane dwa nieznalezienia http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y.

Nie kłam iwmali, bo kotwice nie są Twoje tylko Urzędu Miasta, a moje skrzynki w obu przypadkach są ulokowane w innym miejscach- przyjmij to wreszcie do wiadomości
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 stycznia 2015, 17:29 przez alex22, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: ronja »

Dezerterzy pisze:...Kolego! Do czego/kogo strzelasz?! Czy ja zajmuję miejsce? Zerknij najpierw gdzie są koordynaty Venus, a potem wyartykułuj zarzuty, a nie kłapiesz zębiskami.
Twoje emocje pokazują, że strzał był celny. Dla wyjaśnienia: pisałem o złym podejściu do tematu legalnych zawieszeń, jakim jest nadinterpretowanie intencji oraz nadawanie im własnych znaczeń. Tylko tyle.
Dezerterzy pisze:...od najmłodszych lat wpajamy ludzikom, żeby nie byli np. kapusiami...
To jeszcze dużo musicie popracować albo zmienić uczących, bo Wam w stadzie nie idzie, a i sami tacy kryształowi (gdzie ja to słyszałem i z czyich ust ?) nie jesteście :D
Trzymajcie się.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 25 czerwca 2013, 10:35
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Iwmali »

alex22 pisze: Zabawne są Twoje kłamstwa na temat zgłaszania skrzynek do COGu. Pokaż, którą skrzynkę ja zgłosiłem do COGu, bo nic takiego sobie nie przypominam. Ale może COG to zweryfikuje.
Proszę bardzo:
Dnia 19-01-2015 11:21 użytkownik alex22 wysłał nowe zgłoszenie problemu.

Dotyczy ono skrzynki OP8243 - Rancho Ponderoza
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=35086).
Powód zgłoszenia: Inny

Dlaczego kłamiesz, dzisiaj zgłosiłeś moją skrzynkę do COG-u? Niestety nadal jesteś oszustem, który założył sobie 30 kont żeby na siebie głosować i przyznawać sobie rekomendacje, więc z kłamcą o podwójnej moralności nie mam przyjemności rozmawiać. Kościół, a szczególnie ta brama już od ponad pół roku jest bez rusztowań, to następne kłamstwo. Na moich kotwicach były Twoje kesze, bo sama osobiście je miałam w rękach, dosłownie 30 cm od moich mikrusów, następne kłamstwo, dowód wpisy w logach innych keszerów.
Kesza http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=30777 masz zaliczonego, więc znowu kłamiesz. Trzeba było go przenieść jak zauważyłeś, że są dwa na jednej kotwicy.
alex22 pisze:Odwet a to ciekawe stwierdzenie nad, którym powinien chyba COG się pochylić i zweryfikować poczynania tego użytkownika. A co do kesza to ten pseudo odwet trochę chybiony bo to nie moja skrzynka. Raczej celowe i złośliwe założenie na siłę skrzynki tradycyjnej ( bo taka była na początku) w miejscu już istniejącej tradycyjnej skrzynki dotyczącej i opisującej ten sam obiekt. Widać niektórych zasad nie potrafisz przyjąć do wiadomości.Teraz już wiem czemu po 3 września są wpisane dwa nieznalezienia http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y
Od mojej moralności wara Tobie, ja nie kłamię, nie oszukuję, nie zakładam sobie 30 kont, nie poniżam keszerów, więc może się ode mnie w końcu odczepisz, przypomnij sobie akcję pod moim finałem Jana Papugi, do tej pory czuję obrzydzenie na samo wspomnienie, żenada. Skrzynka http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=12626 nie była skrzynką tradycyjną tylko quizem, w logach można poczytać jak ludzie ją szukali, następne kłamstwo. :evil:
Ty śmiesz mi zarzucać, że mam jakieś lewe konta, jesteś po prostu bezczelny, robisz z zabawy żałosne swoje gierki. Ale jeśli sugerujesz mi, że to ja zabrałam czyt. ukradłam tego mikrusa z pompy, to pamiętaj, że ja tej sprawy tak nie zostawię, zostanie zgłoszona do RR, bo nikt mnie nie będzie nazywał złodziejką. :twisted:
Jest to ostatnia odpowiedź na Twoje prowokacje, ja chcę się dalej bawić a nie tarzać się w Twoim szambie, które nazywasz perfumerią. :evil: :evil: :evil:
Dzień bez kesza - dzień stracony.
Awatar użytkownika
k.mil
Wyjadacz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek 19 grudnia 2011, 21:55
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: k.mil »

Iwmali pisze: Dlaczego kłamiesz, dzisiaj zgłosiłeś moją skrzynkę do COG-u?
Zasadniczo jest różnica pomiędzy zgłoszeniem problemu do użytkownika, a tym do COG'u. Do COG'u żadne zgłoszenie nie wpłynęło.
- Born stupid?
- Try again!
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

ronja pisze:Twoje emocje pokazują, że strzał był celny...
Jakie emocje? Chyba parsknę ze śmiechu zaraz. O, i tu masz emocje. A gdy opisuję to i owo, to emocji we mnie tyle co w nerce do transplantacji... Spokojnie, mam ciekawsze sprawy do emocjonowania się.
ronja pisze:Trzymajcie się.
Co, już uciekasz? Jakby co, ja się nigdzie nie wybieram. W sumie to coś mało było moralizatorskiego gaworzenia ronji na forum ostatnio. Nawet nie wiesz jak się cieszę (emocje), że wróciłeś. Mam kilka pytań...
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Jano
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: niedziela 21 września 2008, 17:17
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Jano »

A ja proponuję, aby zamknąć ten wątek. Jakiś czas był spokój, a teraz znowu się zaczęło. Po co nam kolejna wojenka, tym bardziej, że jak się wydaje, tu obie strony z lekka mijają się z prawdą. Jesteście żałośni!

Zimy praktycznie nie ma, temperatura na plusie, brak śniegu, to może idźcie na kesze, co? A jak na zachodzie nie ma czego szukać, to zapraszam na podkarpacie. Dużo keszy, których jeszcze nie macie w statach, fajne geościeżki, a wieczorami jeszcze wódki się napijemy. Wyluzujcie, proszę.
Za ten post autor Jano otrzymał podziękowanie:
Klucken
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: [Nowy Layout OCPL] Propozycje zmian i inne pomysły

Post autor: Dezerter »

Ajger pisze:(...)Zimy praktycznie nie ma, temperatura na plusie, brak śniegu, to może idźcie na kesze, co? A jak na zachodzie nie ma czego szukać, to zapraszam na podkarpacie. Dużo keszy, których jeszcze nie macie w statach, fajne geościeżki, a wieczorami jeszcze wódki się napijemy. Wyluzujcie, proszę.
Zerkam na staty za 2015 - Dezerterzy - ronja 109:29
Koleżanka "ze stada" - nawiasem co on z tymi stadami? Kompleks ma jakiś? Może to z jakimiś psami się wiąże... - wracając, koleżanka zgłosiła tu istotny problem. Przyszedł znany demagog i mamy to co mamy. Także sorry, takich mamy użytkowników :)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
ODPOWIEDZ