witam mam problem z polaczeniem .wyskakuje jakis blad polaczeni ,a to przyklad;Description:
java.lang.NullPointerException
Place:
XmlParser.parseMessage
Additional data:
null
Znaleziono 1 wynik
- czwartek 18 września 2008, 20:38
- Forum: Software Keszera
- Temat: Geocaching z Locify
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 12204