Mysle ZYR ze widziales NAVIEXPERT'a - http://www.naviexpert.pl . Testowalem wersje 4-ta. Soft darmowy, ale zeby z niego korzystać, trzeba wykupic abonament. Mapy wg. mnie ma aktualniejsze niz Garmin XT, ale niestety co chwile ciagnie pakietowke z sieci, wiec oprocz oplaty abonamentowej dochodzi ...