GPSMAP 66s - jak wgrywać skrzynki OC

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

jaculo
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek 07 września 2009, 16:59
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0

GPSMAP 66s - jak wgrywać skrzynki OC

Post autor: jaculo »

Witam - niedawno nabyłem nowy gps - GPSMAP 66s
nie bardzo wiem jak do niego wgrać skrzynki z OC. Wchodzi gpx ale jest bez zdjęć a one są ważne...
pomoże ktoś? z góry dziękuję...
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: GPSMAP 66s - jak wgrywać skrzynki OC

Post autor: krystiant »

Nie napisałeś jak i co konkretnie wgrywasz... Dawno nie używałem Garmina, ale w czasach jak zdjęcia w Garminie były nowością toczyła się intensywna dyskusja - może jej lektura coś co pomoże...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Szemkel74
Nowy na forum
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 05 grudnia 2019, 19:35
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: GPSMAP 66s - jak wgrywać skrzynki OC

Post autor: Szemkel74 »

Mam Garmina 66S. Głównie posługuję się c:geo, a Garmina z wgranymi skrzynkami używam tylko tam, gdzie innternet szwankuje. Skrzynki wgrywam na dodatkową kartę SD. To ważne, bo jeśli wgrywam skrzynki ze zdjęciami, to pliki mają już większą objętość. Robię to następująco: po wyszukaniu skrzynek w wyszukiwarce, na dole okna wynikowewgo, masz możliwość (dla Garmina) wyeksportować skrzynki jako pliki GPX (lub GPX + zdjęcia), lub też GGZ ( lub GGZ + zdjęcia). Korzystałem i z tego, i z tego. Przypadł mi do gustu GGZ. Im więcej wyszukanych skrzynek, tym więcej plików wynikowych w postaci archiwów ZIP. Archiwum zawiera katalog Garmin, a w nim dwa katalogi: GeocachePhotos i GGZ. Tak rozpakowany katalog Garmin wgrywasz na kartę SD... i tyle.
Uruchamiasz urządzenie i na mapie Garmina widzisz już skrzynki ze zdjęciami.
Załączniki
Zrzut ekranu 2023-02-13 202750.jpg
Zrzut ekranu 2023-02-13 202750.jpg (21.44 KiB) Przejrzano 997 razy
ODPOWIEDZ