Ogólnopolski Zlot Zawady 2023 wieczór kinowy

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Ogólnopolski Zlot Zawady 2023 wieczór kinowy

Post autor: Nannette »

Dzień dobry,
Piszę w imieniu organizatorów kolejnego zlotu ogólnopolskiego w Zawadach 2023. W ramach planowanych atrakcji chcemy w jeden wieczór zorganizować pokaz filmów użytkowników OC. Prosiłabym o pomoc w rozszerzeniu tej informacji, by dotarła do dużego grona. Filmy mogą być stare lub nowe, ważne by były ciekawe, śmieszne, sensacyjne i dotyczyły keszowania. Mogą być ze spotkan, ze zdobywania skrzynek itp. Nie powinny być długie 5-7 minut. Na wiosnę powstanie miejsce gdzie będzie można je przesyłać. W przypadku dużej ilości filmów komisja wybierze te najlepsze do wyświetlania na wieczór kinowy. Aby się to udało to trzeba działać juz teraz. Taka informacja jest również na mediach społecznościowych, oraz będzie konsekwentnie wysyłana do wszystkich organizatorów spotkan. Z góry dziękujemy za pomoc.
Za ten post autor Nannette otrzymał podziękowania (total 9):
rogatekKikaBłękitna TeamKLABCiacholNataszkaronjar00t7Pawel brasia
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
200e200w
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 15 lutego 2021, 22:24
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ogólnopolski Zlot Zawady 2023 wieczór kinowy

Post autor: 200e200w »

Zauważyłem, że podobna inicjatywa od kilku lat funkcjonuje na GC :) Życzę Wam sukcesu!
ODPOWIEDZ