Wybory do COG 2021/2022 - Lumen

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lumen
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Wybory do COG 2021/2022 - Lumen

Post autor: Lumen »

Witam wszystkich!

Autoprezentacja (bo ciężko nazwać mi ten post kampanią wyborczą) jest dobrowolna, lecz nie po to zgłosiłam się do reprezentowania rzeszy keszerów w moim ulubionym serwisie, by nie napisać do wszystkich choć kilku skromnych słów. Wszak nie wszyscy znają mnie osobiście a i tacy, którzy zdążyli już mnie spotkać na eventach lub keszach, mogą poznać mnie nieco bliżej.

Może na początek krótko się przedstawię. Na imię mi Renia, mieszkam we Wrocławiu. Z serwisem jestem związana od 2015 roku. Keszuję głównie na Dolnym Śląsku ale ślady moich logów i keszy można znaleźć w wielu miejscach, które odwiedziłam. Geocaching to dla mnie przede wszystkim zabawa, pretekst do ruszenia czterech liter z domu i możliwość poznawania świata przez najlepszych lokalnych przewodników - ownerów ;) Keszuję w obu systemach (OC, GC).
COGowaniem nigdy wcześniej sie nie parałam, zatem byłby to mój debiut. Trudno mi więc skonkretyzować (a już tym bardziej obiecać) czym będę się zajmować, w jakim stopniu i gdzie Wam się najbardziej przydam. Mam na myśli te formy zaangażowania, które wykraczają poza standardową obsługę keszerów i weryfikację skrzynek.

Tak się złożyło, że w bieżącym roku (poniekąd za sprawą keszy), mam w życiu zawodowym trochę lżej i co za tym idzie - więcej wolnego czasu. Długo zastanawiałam się, czy wystawić moją kandydaturę do Centrum Obsługi Geokeszera, bowiem zdaję sobie sprawę z tego, że nie polega ona jedynie na weryfikowaniu nowych keszy. Czasem to właśnie COGistom obrywa się "za wszystko" jak kasjerce w Biedronce. Ja jednak pracę COGu po cichu doceniałam. Nie ze wszystkim się zgadzałam, bo któż z nas nie ma własnego zdania, lecz doceniałam poświęcany grze czas, samą chęć zmian ku lepszemu, nawet jeśli po drodze stanął mur i na chęciach się kończyło. Warto pamiętać, że niezależnie od tego, jakie mamy charaktery, poglądy na różne kwestie i temperamenty, łączy nas przede wszystkim wspólna pasja - geocaching.

Mam troszkę pomysłów na rozwinięcie serwisu, w głowie też kilka ciekawych eventów, które niestety na razie blokuje mi covid... Czym chciałabym się zająć oprócz standardowej obsługi guziczków? Zamierzam wspierać każdą akcję, która może zachęcić do gry nowe osoby, instytucje. Jak można zauważyć po ilości moich postów na forum - nie jestem tu stałym bywalcem, natomiast w przypadku braku chętnych na obsługę konta na FB - możecie na mnie liczyć. Potrzebna pomoc przy AKQ? Nie ma problemu! Mieszkam relatywnie blisko gór i niektórych parków narodowych i choć dotychczas nie uczestniczyłam w procesie tworzenia wspólnych projektów, możecie liczyć na moją pomoc, nawet gdyby istniała potrzeba osobistego stawiennictwa. Pozwólcie mi tylko na początku zaznajomić się z tym, co dotychczas wypracowaliście i odnaleźć się w roli COG (nie wszystkie tematy śledziłam na bieżąco).

Na co dzień dużo się uśmiecham a i czasem plotę trzy po trzy, potrafię mimo wszystko oddzielić emocje podczas wykonywania obowiązków i podchodzić do tematów z dużą dozą obiektywizmu. Jak ta kasjerka z Biedronki, co mimo wszystko się uśmiechnie, porozmawia, wysłucha czy wytłumaczy ;) Nie uważam siebie za osobę nieomylną, potrafię przy odpowiednich argumentach wyciągać nowe wnioski.

Co przyniesie nadchodzący rok - nikt nie wie. Czasy niepewne, wiele tematów blokuje obecna polityka rządu ale wierzę, że to wszystko przetrwamy. Nie jesteś pewny, czy chcesz na mnie zagłosować - to tego nie rób, widzę że zgłosiło się wiele znakomitych osób - jest w czym wybierać :D Nie będę płakać w poduszkę, najwyżej wykorzystam darowany mi wolny czas, na stworzenie kolejnej geościeżki! O!

Pozdrawiam wszystkich, Lu.
Za ten post autor Lumen otrzymał podziękowania (total 11):
r00t7Marcello002Błękitna TeamKarougekakeram58xmallnieskamangus i 27@wallon1SteppenwolfElvis7
Awatar użytkownika
Lumen
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wybory do COG 2021/2022 - Lumen

Post autor: Lumen »

Dobry wieczór!

Na początku pragnę złożyć serdeczne podziękowania każdej osobie, biorącej czynny udział w tegorocznych wyborach do COG. Było nas bowiem wcale nie tak mało. Gratuluję wszystkim, którzy te wybory wygrali! Dodatkowo wdzięczna i zaskoczona jestem procentem użytkowników, którzy w momencie trudnego celowania w te dwa najważniejsze kwadraciki przy wyborczych nickach, oddali swój głos na moją osobę. Chciałbym zapewnić, że zrobię wszystko, aby nie zawieść Waszego kredytu zaufania, a swoje obowiązki będę wykonywała sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro naszego ukochanego serwisu.

Serdecznie, serdecznie dziękuję za okazane dobro i życzliwość osobom, doświadczonym ubiegłymi latami rządów (uhuhu, kurierowi, miśkowi, kojotom, degowi oraz obecnym jeszcze COGistom z roku 2020/21) za profesjonalne wprowadzenie nowych członków Teamu do systemu procedur. Dzięki Wam mój pierwszy dzień na ważnym szczeblu zarządzania serwisem był zdecydowanie mniej stresujący. Wierzę, że w kolejnych dniach wypuszczę do końca nagromadzone w ustach powietrze, odetchnę i pomogę Wam wszystkim dźwigać ciężar odpowiedzialności za sprawną obsługę graczy, dbanie o wspólne dobro oraz głęboko rozumiany rozwój Opencachingu.

Dokonany przez nas podział województw pomiędzy obecnych członków COG nie jest i nigdy nie będzie murem, odgradzającym nas od pozostałych stron Polski. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, że serwisu nie tworzy tylko ta mała garstka wybrańców. Tworzymy ją MY WSZYSCY, każdy gracz z osobna. Jest wśród nas wielu "zwykłych" użytkowników, bez których pomocy, wsparcia i społecznego zaangażowania OC byłoby znacznie uboższe. Ze swojej strony dodam, że jestem otwarta na każdą możliwą współpracę, zapraszam wszystkich zainteresowanych keszerów do kontaktu. Jestem tu dla Was!

Pozdrawiam, życzę każdemu z Was spokojnego roku 2021/22 oraz udanej zabawy w szukanie/zakładanie/logowanie 8)
Lumen.
Za ten post autor Lumen otrzymał podziękowania (total 7):
Błękitna Teamkeram58r00t7maciej.ruteckiCiacholnieskaiwonia1999
ODPOWIEDZ