Ban Iwmali

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 329 razy
Otrzymał podziękowań: 216 razy

Re: Ban Iwmali

Post autor: r00t7 »

Błękitna Team pisze: poniedziałek 22 lutego 2021, 19:58
2. Wg wpisu Miśka: „za niekulturalne zachowania w stosunku do innych” - konkretniej się nie da.
3. Na podstawie informacji, z którymi zapoznał nas Misiek, Iwmali była wielokrotnie upominana za ton logów i usuwanie przez Nią niewygodnych logów/komentarzy. Podobno nie było reakcji. W opinii COG zach-pom, miała czas na ustosunkowanie się.
@karwdo - tutaj Ania napisała dokładnie - szczegóły które i nam przedstawiono są przedstawione przez m_si w jego wpisie ileś stron wcześniej.

jeżeli faktycznie upomnień nie było - to sprawa wygląda inaczej, ale jeżeli były a dalej np. były kasowane POPRAWNE wpisy o nieznalezieniu kesza + wycieczki osobiste do osób które logowały - to PO OSTRZEŻENIACH w przypadku recydywy ban jest ZASADNY. W przypadku kiedy uwaga została zwrócona od razu z banem - nie.

PODSUMOWUJĄC JEDNYM ZDANIEM POWYŻSZE: Nie wolno kasować poprawnych logów użytkowników ani zwracać się do nich w sposób niekulturalny, jeżeli ostrzeżenia nie skutkują - to trzeba ochłodzić ton. Jeżeli nie było ostrzeżeń - nie powinno być bana tylko ostrzeżenia dla OBU stron konfliktu.

KOMENTARZ: na chwilę rozpatrywania nie mieliśmy podstaw nie wierzyć w ustalenia 2/10 SKŁADU COG w to że ostrzeżeń nie było - nadal nie jest dla mnie jasne, bo jedni mówią były, zainteresowana mówi że nie - mamy słowo VS słowo.

Do tej pory każdy działał w swoim województwie - przedstawiał temat gremium i poza dyskusją w tę czy w tę nie było podważania decyzji - bo przecież skoro całą kadencję się czymś zajmuje - to zna się na terenie. Nie każdy z nas ma czas prześledzić każde zgłoszenie innego COGisty - po to jest tyle osób by każdy zajął się swoim podwórkiem.

Tutaj fakt - zabrakło dyskusji PRZED banem - ja dowiedziałem się o nim już PO podobnie jak pewnie większość COG - a potem zostałem zapoznany z argumentacją dlaczego tak i z tej relacji wydawało się to ZASADNE.

Iwmali nie napisała do nas (albo mi coś umknęło - jeżeli tak przepraszam) by się ODWOŁAĆ od decyzji i przedstawić swoje racje.

a tak w ogóle przepraszam że cokolwiek robimy, wszak mamy tylko zgłoszenia i weryfikacje. Bany i restrykcje powinno nadawać CDO.. a nie czekaj, nie ma CDO.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
karwdo
Wyjadacz
Podziękował;: 62 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Post autor: karwdo »

Popatrz r00th... używasz słów "jeśli", "zabrakło dyskusji"
Nie macie wiedzy, nie działacie transparentnie (nigdy na to nie było klimatu stąd np. moje wycofanie z prac w COG)

Ja też użyję "jeśli", bo też mogę sobie pogdybać i ja akurat utożsamiam się z poszkodowaną w tej sprawie:

JEŚLI NIE MA JASNOŚCI CO DO KONKRETNYCH DZIAŁAŃ ZE STRONY CZŁONKA COG - winny być wobec niego wyciągnięte konsekwencje za samowolę! (przykład śp. Andrzejja idealnie to oddaje)

JEŚLI niekulturalne zachowanie (nikt nie wie które słowa i jak czytam nawet winowajczyni?!) miało miejsce na publicznym: forum, profilu opencaching, stronie czy logu - OK...wskazuje taki punkt i poddaję dyskusji oraz co najważniejsze rozmawiam z zainteresowanym.

JEŚLI jednak "wojtek" dostał maila od "frania" z brzydkim słowem pod swoim adresem - TO NIE JEST PODSTAWA DO BANA, bo to prywatna korespondencja.

JEŚLI kogoś skazuję musi mieć czas i możliwość obrony - tu widzę odwracanie kota ogonem: "imwali" nie dała znać, zamiast: nie mogła dać znać bo oficjalnie była z bomby zbanowana!

i na koniec żeby nie było, że szukam winnego:
NIE O WINIE IMWALI, NIE O BRAKU SZACUNKU DLA ŚWIETNYCH KESZERÓW JAKIMI SĄ KURIER I MISIEK SIERŚCIUCH,
piszę o formie podjęcia decyzji i braku merytorycznych podstaw.

To był WYROK a nie SĄD!
Krzykacza nie przekrzyczysz! Nawet gdy zakleisz mu usta, puści Ci swój wrzask z odtworzenia. Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 153 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: ronja »

@karwdo - dobrze napisałeś. To był wyrok, nie sąd. Do tego oparty na prowokacji i dobrych wzorach - powtórzę - mafijnych, bo tak to wygląda nadal.
@R00t - cały ten wątek jest jednym wielkim odwołaniem. Czego nie rozumiesz? Prosić jeszcze trzeba, na kolanach? Odlecieliście w tej Waszej ważności daleko, chyba poza rozum.
Obrazek Obrazek

dzejbi
Stały bywalec
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: dzejbi »

Są KONKRETY , o które dopominał się @karwdo i inni. Nałożenie bana potwierdzono przez aklamację bez zagłębiania się w szczegóły. „Nie mieliśmy nigdy podstaw w COG by wzajemnie sobie nie wierzyć w informacje, które ktoś przedstawia” (r00t7), oraz „decyzja o banie była zasadna na podstawie informacji od COG- zachodniopomorskiego 2019/2020/2021, czyli Miśka i Kuriera. Tak naprawdę tylko Oni mają faktyczną- całościową wiedzę na temat poczynań keszerów w województwie zachodniopomorskim” (Błękitna Team). W rozumieniu COG byłoby więc już po sprawie, ale pojawił się pewien szkopuł więc postanowiono wysłać emisariusza jako mediatora. Niby należy zobowiązać Iwmali by była już grzeczna oraz pojechała na zlot w Kostrzynie, a jacek0707 nie zakładał skrzynek we wszystkich wolnych na mapie Szczecina miejscach (o czym wielokrotnie informuje) oraz nie zawiadamiał sądów i prokuratury. I to jest clou, i to trzeba załatwić – już samo wspomnienie tych instytucji doprowadza COG w całości i poszczególnych jej członków do febry lub zamiennie, paraliżu. Przecież COG i jego przedstawiciele nie mogą pojawić się w tych instytucjach nawet jako świadkowie. Publikowane na stronie tytułowej portalu aktualności (zakazów) o urbexach, infrastrukturze kolejowej, Rezerwatach i Parkach Narodowych też właściwie w głównej mierze to miały na względzie. Najważniejszy jest święty spokój. Dla decydentów jak widać, tak naprawdę nie jest istotne kto w tym szczecińskim sporze ma rację. Koszula bliższa ciału, więc dziś Iwmali wysłano na stos. Iwmali pyta: Misiek ! dlaczego ?. Ano dlatego. Dlatego że ktoś inny odszukał piętę Achillesową i miękki punkt COG i NIKT z tego grona nie będzie nadstawiał głowy za nikogo.
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowania (total 2):
ronjagot100

maciej.rutecki
Nowy na forum
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: maciej.rutecki »

Tak sobie naiwnie myślę na głos:

1. mimo uzasadnienia bana nałożonego przez COG nadal są wątpliwości
2. wątpliwości są spowodowane dużą liczbą niedomówień, częściowo utratą zaufania do COG przez min. kilka osób, być może konfliktem interesów (mimo, że dwie osoby z COG odsunęły się od dyskusji, aby nie mieszać)
3. Nadal mnie gryzie absurd braku grupy/zespołu/organu, który zajmuje się banami, regulaminem. Teraz wiem, że było CDO i zostało rozwiązane, IMO błąd.
4. Obydwaj keszerzy mają ogromny wkład w OC w woj. zachodniopomorskim i równie wysokie ego oraz charakterek ;-)
5. Podobnie jak osoby z COG, które mają duży wkład w OC. Choćby Kurier, bo ja jestem z pomorskiego i widzę skrzynki tej osoby.
6. Jedna osoba z COG ma niewdzięczne zadanie negocjacji. Szanuję, bo nie chciałbym być tą osobą.
7. Dyskusja w tym wątku jest nierozwiązywalna na obecną chwilę i będzie gryźć wszystkich jeszcze długo

Zastanawiam się nad takim "tymczasowym CDO" na czas tego konfliktu: złożony z osób, które mają największy autorytet, nie należą do COG, nie są stronami konfliktu i nie pisały komentarzy w tym wątku. By się zapoznały z dowodami (że były ostrzeżenia, co było przewinieniem), ale absolutnie *nie* na podstawie słów kogokolwiek (także COG!): screenshooty, korespondencja, chronologicznie itd. dostarczone w określonym czasie przez zainteresowane strony.

Tak 5 osób, dać im tydzień, reszta ma się mnie odzywać. Bez wyborów: kilka propozycji za obopólną zgodą.

Oczywiście, musiałoby się zebrać takich kilka osób i uzyskać zgodę wszystkich (obawiam się, że "gdzie 2 Polaków, tam 3 partie" i będzie veto).

Czy pomysł jest naiwny, czy realny?

Z racji mojego krótkiego stażu w OC może to wyglądać na mieszanie się w zasady OC, ale chyba nie zdajecie sobie wszyscy jakie to absurdalnie i bezsensownie wygląda na patrzącego z boku.

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

r00t7 pisze: wtorek 23 lutego 2021, 00:08 .....PODSUMOWUJĄC JEDNYM ZDANIEM POWYŻSZE: Nie wolno kasować poprawnych logów użytkowników ani zwracać się do nich w sposób niekulturalny, ...
A to ciekawe, bo ostatnio niczego nie zrobiliście w takiej sytuacji. A, sorry, to dotyczyło mojego zgłoszenia, więc z założenia do piachu :twisted:
r00t7 pisze: wtorek 23 lutego 2021, 00:08Tutaj fakt - zabrakło dyskusji PRZED banem - ja dowiedziałem się o nim już PO podobnie jak pewnie większość COG - a potem zostałem zapoznany z argumentacją dlaczego tak i z tej relacji wydawało się to ZASADNE.
Wam nie ma się wydawać zasadne, tylko prawdziwe, oparte na niezbitych dowodach. Od kiedy to dwóch ludzi z COG może sobie tworzyć własne historie, oparte na fałszu, bez dyskusji z całym gronem? O ile pamiętam, przynajmniej w mojej kadencji, bardzo dbano o klarowność postępowań.
maciej.rutecki pisze: wtorek 23 lutego 2021, 07:38 1. mimo uzasadnienia bana nałożonego przez COG nadal są wątpliwości
Tak. I nic z tym już nie zrobisz. Brakuje partnera po ich stronie. Jedyne co, to możesz się modlić, by przyszły COG był inny, bardziej odpowiedzialny (i uczciwy).
maciej.rutecki pisze: wtorek 23 lutego 2021, 07:38
Zastanawiam się nad takim "tymczasowym CDO" na czas tego konfliktu: złożony z osób, które mają największy autorytet, nie należą do COG, nie są stronami konfliktu i nie pisały komentarzy w tym wątku. By się zapoznały z dowodami (że były ostrzeżenia, co było przewinieniem), ale absolutnie *nie* na podstawie słów kogokolwiek (także COG!): screenshooty, korespondencja, chronologicznie itd. dostarczone w określonym czasie przez zainteresowane strony.

Tak 5 osób, dać im tydzień, reszta ma się mnie odzywać. Bez wyborów: kilka propozycji za obopólną zgodą.
Nic z tego. Proponowałem już, by przekazano sprawę niezależnej od nich osobie, cieszącej się dużym autorytetem wśród nas. Ktoś z nich podjął temat? Nikt. CDO z założenia miało być instytucją, zajmującą się tylko rozwojem serwisu, tworzeniem nowych pomysłów, kierunków. Rozpadło się na starcie dlatego, że jednemu z członków odbiło i zaczął rozliczać innego, wkraczając w kompetencje COG. CDO - jeśli powstanie - nigdy nie powinno mieć jakichkolwiek uprawnień nadzorczych w stosunku do kogokolwiek/czegokolwiek. Tak więc Twój pomysł raczej nie jest realny.

Na przyszłość trzeba stworzyć narzędzie, chroniące userów przed obstrukcją ze strony COG. Kiedyś dokonywano przewrotu, później postawiono na uczciwość i odpowiedzialność. Dzisiaj mamy zasadę z "Misia": "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?". Link do "Misia" powinien zostać na stałe podpięty do zasad działania COG, dopóki nic się nie zmieni :D

@Iwmali - myślę, że z tej afery wychodzisz lepiej, niż ci, którzy chcieli Cię dojechać. Zobacz, ilu ludzi stanęło w obronie zasad, ze wszystkich stron. To ważne. Najwięcej stracili misiek z kurierem i jacek0707, a za nimi COG. W tle pozostaje jeszcze wiadomo kto, ale "I Herkules d..., kiedy ludzi kupa". Chyba mamy już komplet wiedzy. Trzymaj się, keszuj dalej :)
Obrazek Obrazek

maciej.rutecki
Nowy na forum

ronja pisze: wtorek 23 lutego 2021, 08:44 [...]
Od kiedy to dwóch ludzi z COG może sobie tworzyć własne historie, oparte na fałszu
[...]
maciej.rutecki pisze: wtorek 23 lutego 2021, 07:38 1. mimo uzasadnienia bana nałożonego przez COG nadal są wątpliwości
Tak. I nic z tym już nie zrobisz. Brakuje partnera po ich stronie. Jedyne co, to możesz się modlić, by przyszły COG był inny, bardziej odpowiedzialny (i uczciwy).
[...]

No nie, oskarżasz COG o działania bez dowodów, a jednocześnie bez dowodów (bo nikt nie wie jak wygląda naprawdę sytuacja, bo nawet @iwmail się plątała w zeznaniach odnośnie nagrywania, a @jacek0707 tylko zrobił groteskę z tym prawnikiem i KK) oskarżasz kogoś o nieuczciwość. Takie teksty nic nie rozwiązują, a tylko przeciągają konflikt.

ronja pisze: wtorek 23 lutego 2021, 08:44 [...]CDO z założenia miało być instytucją, zajmującą się tylko rozwojem serwisu, tworzeniem nowych pomysłów, kierunków. Rozpadło się na starcie dlatego, że jednemu z członków odbiło i zaczął rozliczać innego, wkraczając w kompetencje COG. CDO - jeśli powstanie - nigdy nie powinno mieć jakichkolwiek uprawnień nadzorczych w stosunku do kogokolwiek/czegokolwiek. Tak więc Twój pomysł raczej nie jest realny.
Nie do końca: 2.2 Członkowie CDO zajmują się pozostałymi sprawami, szczególnie tymi, które mają znaczenie dla rozwoju serwisu. Np. zmiana lub interpretacja regulaminu, kontakt z mediami, zniesienie ograniczeń, blokada użytkowników, organizowanie kolejnych wyborów.

ronja pisze: wtorek 23 lutego 2021, 08:44 @Iwmali - myślę, że z tej afery wychodzisz lepiej, niż ci, którzy chcieli Cię dojechać. Zobacz, ilu ludzi stanęło w obronie zasad, ze wszystkich stron. To ważne. Najwięcej stracili misiek z kurierem i jacek0707, a za nimi COG. W tle pozostaje jeszcze wiadomo kto, ale "I Herkules d..., kiedy ludzi kupa". Chyba mamy już komplet wiedzy. Trzymaj się, keszuj dalej :)

Szczerze mówiąc -- nie znam stron osobiście ani wirtualnie (chyba raz z @kurier wymieniliśmy korespondencję odnośnie spraw technicznych). Ale całkowicie subiektywnie: o ile @jacek0707 z tymi tekstami odnośnie prawnika i swoim ego mnie tak irytuje, żebym go zbanował dożywotnio (dlatego nie będę obiektywny), to jednak @iwmail robiła wszystko, aby tego bana (albo ostrzeżenie) dostać. Jedyne czego nie jestem pewny, to to, czy wykorzystano wszelkie inne środki, zanim zastosowano bana. Dla mnie rozchodzi się o dwie rzeczy:
1. czy problem potraktowano zgodnie z zasadami OC i ogólnie dobrymi zasadami w społeczeństwie
2. @iwmail miała możliwość obrony i przedstawienia swoich dowodów, opinii itp.

Bo jeśli nie, to nawet jak ban był zasadny za przewinienia, to nie powinien być nałożony i cofnięty.

A @jacek0707 i @kurier? IMO wmanewrowali się w coś co (szczególnie ten ostatni) powinni wyczuć od razu. :-)
Za ten post autor maciej.rutecki otrzymał podziękowania (total 2):
r00t7keram58

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

maciej.rutecki pisze: wtorek 23 lutego 2021, 09:08 No nie, oskarżasz COG o działania bez dowodów, a jednocześnie bez dowodów (bo nikt nie wie jak wygląda naprawdę sytuacja, bo nawet @iwmail się plątała w zeznaniach odnośnie nagrywania, a @jacek0707 tylko zrobił groteskę z tym prawnikiem i KK) oskarżasz kogoś o nieuczciwość. Takie teksty nic nie rozwiązują, a tylko przeciągają konflikt.

Przeczytaj raz jeszcze wszystko. Zatrzymaj się na chwilę przy przyznaniu się kuriera do korzystania z pomocy informatora, dzięki któremu rozpętali później jazdę. Potem czytaj wszystko dalej i będziesz miał obraz całości :) Gdyby COG miał dowody, to już dawno byłoby po temacie, a tylu ludzi, zamiast pisać o nieuczciwości COG-u, zajęłoby się np. konsumpcją dobrego wina :)

EDIT: Danie CDO uprawnień kontrolnych to jak danie małpie brzytwy lub odbezpieczonego granatu. Przerobiliśmy już w praktyce i wystarczy doświadczeń na żywej tkance.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 34 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

r00t7 pisze: wtorek 23 lutego 2021, 00:08
jeżeli faktycznie upomnień nie było - to sprawa wygląda inaczej, ale jeżeli były a dalej np. były kasowane POPRAWNE wpisy o nieznalezieniu kesza + wycieczki osobiste do osób które logowały - to PO OSTRZEŻENIACH w przypadku recydywy ban jest ZASADNY. W przypadku kiedy uwaga została zwrócona od razu z banem - nie.

PODSUMOWUJĄC JEDNYM ZDANIEM POWYŻSZE: Nie wolno kasować poprawnych logów użytkowników ani zwracać się do nich w sposób niekulturalny, jeżeli ostrzeżenia nie skutkują - to trzeba ochłodzić ton. Jeżeli nie było ostrzeżeń - nie powinno być bana tylko ostrzeżenia dla OBU stron konfliktu.

KOMENTARZ: na chwilę rozpatrywania nie mieliśmy podstaw nie wierzyć w ustalenia 2/10 SKŁADU COG w to że ostrzeżeń nie było - nadal nie jest dla mnie jasne, bo jedni mówią były, zainteresowana mówi że nie - mamy słowo VS słowo.

Iwmali nie napisała do nas (albo mi coś umknęło - jeżeli tak przepraszam) by się ODWOŁAĆ od decyzji i przedstawić swoje racje.

a tak w ogóle przepraszam że cokolwiek robimy, wszak mamy tylko zgłoszenia i weryfikacje. Bany i restrykcje powinno nadawać CDO.. a nie czekaj, nie ma CDO.

Zgłoszenie do COG 17 sty 2021 16:41
Od: Ja (iwmali@wp.pl)
Hejka, chciałam zgłosić do zbanowania keszera https://opencaching.pl/viewprofile.php?userid=132749. Człowiek siedzi w domu przy kompie i robi sobie ze mnie jaja, raz pisze nieznaleziony, a jak ma fantazję to go "znajduje". Rozmawiałam z miśkiem i prosił mnie o wysłanie logów, gdzie nie jest człek wpisany w log, a wirtualnie jest. Prawdopodobnie jest to klon jakiegoś keszera, który chce mi dokopać, bo 90% zawieszonych moich skrzynek jest po jego wpisie o nieznalezieniu. Może jakoś można go namierzyć co to za keszer?
Pozdrawiam iwmali.

Dalej są zdjęcia logów, potem zgłoszenie przez FB Jedno konto pod lupą to teraz następna ściema. https://opencaching.pl/viewprofile.php?userid=111577
Czyli nie dostali bana? Bez sensu takie działania, można oszukiwać i nic za to nie ma. Jaki to ma sens?

Oszuści z OC, którzy bawili się siedząc w domu i nie robiąc wpisów nie dostali bana tylko, jak napisał misiek ostrzeżenie.
I owszem takie wpisy o znalezieniu i nieznalezieniu usuwałam, misiek tak się zapętlił, że nawet usunięcie tego nieznalezienia podał jako przykład mojego powodu do bana. Andriu i precel.

A wiesz jak to można prosto sprawdzić? Poproś miśka o to, żeby je opublikował na forum, łącznie z tymi zgłoszonymi wyżej kontami, bo ja myślę, że on nie dał ani mnie ostrzeżeń ani tym bardziej tym nieuczciwym userom, których razem z Karguleną nakryłyśmy na kłamstwie. On nie miał po prostu czasu na takie pierdoły.

R00t7 ja nie napisałam do COG odwołanie od decyzji, ale na forum OC, naprawdę nie widziałaś tego? Dodatkowo to ja pisząc do COG i prosząc o zamknięcie bana, de facto wyciągnęłam rękę do miśka i kuriera:
20 lut 2021 12:35 (2 dni) Do:cog cog@opencaching.pl

Witam, czy nie uważacie Panowie misiek_sierściuch i kurier, że sprawy wymknęły się z pod Waszej kontroli, już chyba widzicie jakim człowiekiem jest xxxx który Was wpuścił w maliny. W tej chwili straszenie mnie sprawą w sądzie to groteska, nie ma żadnych SMS, e maili, czy innych rzeczy z groźbami, ostatni SMS od xxx i do xxx to były życzenia świąteczne, priv maili nie ma żadnych, na FB oprócz tego co zacytowałam są życzenia świąteczne i moje linki do sklepu z magnesami i probówkami.
Mam propozycję, żeby zakończyć tę groteskę: misiek usuwa mojego bana i piszecie, że po analizie całej sprawy to jednak było zbyt pochopne podjęcie decyzji o banie, i zwykłe słowo przepraszam.
To moja propozycja, ale czy ją przyjmiecie czy nie to od Was zależy. Nie chcę, żeby znienawidziło mnie 110% keszerów.
Pozdrawiam całe grono GOG.

Misiek_sierściuch wyjdź z gawry, wiosna się zaczyna, niedźwiedzie w Tatrach wyszły na szlak.
Dzień bez kesza - dzień stracony.

xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: xmall »

Iwmali pisze: wtorek 23 lutego 2021, 09:36 Misiek_sierściuch wyjdź z gawry, wiosna się zaczyna, niedźwiedzie w Tatrach wyszły na szlak.
Ban za niekulturalne zachowanie jak widać był bezzasadny.

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

xmall pisze: wtorek 23 lutego 2021, 11:36
Iwmali pisze: wtorek 23 lutego 2021, 09:36 Misiek_sierściuch wyjdź z gawry, wiosna się zaczyna, niedźwiedzie w Tatrach wyszły na szlak.
Ban za niekulturalne zachowanie jak widać był bezzasadny.
Przepraszam bardzo za mój strasznie niekulturalny wpis. :oops: :oops: :oops: Szybko powinien być ocenzurowany.

Proszę administratora o zamknięcie tematu BAN IWMALI, bo myślę, że nie doczekam się ani maili, ani ostrzeżeń, ani żadnego prawdziwego obrazu tej sprawy. Nie chcę, żeby ten temat, dla mnie śmiertelnie poważny był pożywką dla trolli.
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy mnie wspierali. :D
A tym, którzy jątrzyli w temacie życzę, żeby kiedyś tego doświadczyli na własnej skórze. :roll:
A teraz do keszowania, cały Szczecin czeka, żeby go okeszować i odkeszować z nieznalezionych skrzynek. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wtorek 23 lutego 2021, 14:32 przez Iwmali, łącznie zmieniany 3 razy.
Dzień bez kesza - dzień stracony.

xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: xmall »

Iwmali pisze: wtorek 23 lutego 2021, 11:57 Przepraszam bardzo za mój strasznie niekulturalny wpis. :oops: :oops: :oops:
Kontekst!
Zamknięcie wątku jest najlepszym pomysłem jaki tu się pojawił.
Za ten post autor xmall otrzymał podziękowanie:
maciej.rutecki

maciej.rutecki
Nowy na forum

ronja pisze: wtorek 23 lutego 2021, 09:31
Przeczytaj raz jeszcze wszystko. Zatrzymaj się na chwilę przy przyznaniu się kuriera do korzystania z pomocy informatora, dzięki któremu rozpętali później jazdę. [...]
@ronja

Właśnie szukam tego, jedyne co mogłoby coś takiego sugerować (ale to dosyć naciągane):

"Teraz to i ja potwierdzam że to czysta prowokacja. Jedni najpierw dzwonią by ich bronić i pomoc a potem sami wbijają szpilę taka jak dziś skrzynka. Inni cichaczem podbijają stawkę zgłoszenia mi a jeszcze inni przychodzą zadymiać w każdym kolejnym wątku. Przepraszam ze w ogóle tu napisałem."

No i zrobił się z tego tajemniczy informator. No bez jaj. :-)

Przy okazji trafiłem na to:

"Kolejny problem jest taki, że rozmowa z Tobą trwała i nie była to jedna osoba natomiast w druga stronę padła właśnie groźba użycia tych rozmów co już jest karalne. Zainteresowane osoby rozmawiały z Tobą i nawet chciały w jakimś stopniu się dogadać ale nie chciałaś.""

"Jeśli chodzi o skrzynki, to powiedz mi czy Jacki proponowali dołączenie skrzynek do Twoich projektów jak okazało się, że gdzieś się "władowali"?"

A że masz jakieś animozje z @kurierem to nawet w Gdyni widać. :-)

@kurier
możesz to rozwinąć i przedstawić choćby nagłówki wiadomości/e-maili jako dowód, tego co napisałeś wcześciej i zacytowałem wyżej? Bo to dla mnie zamyka temat. Mnie interesuje czy były dowody i czy była też próba mediacji.

W tym momencie chodzi mi o to co napisałem wcześniej:
"1. czy problem potraktowano zgodnie z zasadami OC i ogólnie dobrymi zasadami w społeczeństwie
2. @iwmail miała możliwość obrony i przedstawienia swoich dowodów, opinii itp.

Bo jeśli nie, to nawet jak ban był zasadny za przewinienia, to nie powinien być nałożony i cofnięty."

Bo jeśli @iwmail tak komunikuje się prywatnie jak teraz przez forum, to nie zastanawiam się nad zasadnością bana, tylko czy proceduralnie wszystko zostało dopięte.
Za ten post autor maciej.rutecki otrzymał podziękowania (total 2):
r00t7xmall

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

maciej.rutecki pisze: wtorek 23 lutego 2021, 15:08
ronja pisze: wtorek 23 lutego 2021, 09:31
Przeczytaj raz jeszcze wszystko. Zatrzymaj się na chwilę przy przyznaniu się kuriera do korzystania z pomocy informatora, dzięki któremu rozpętali później jazdę. [...]
@ronja

Właśnie szukam tego, jedyne co mogłoby coś takiego sugerować (ale to dosyć naciągane):

"Teraz to i ja potwierdzam że to czysta prowokacja. Jedni najpierw dzwonią by ich bronić i pomoc a potem sami wbijają szpilę taka jak dziś skrzynka. Inni cichaczem podbijają stawkę zgłoszenia mi a jeszcze inni przychodzą zadymiać w każdym kolejnym wątku. Przepraszam ze w ogóle tu napisałem."

No i zrobił się z tego tajemniczy informator. No bez jaj. :-)
Nie byłeś świadkiem naszej rozmowy, gdy kurier z miśkiem oskarżali mnie o rozkręcenie afery w Szczecinie. Słyszały ją jeszcze 2 inne osoby. Jak widzisz, mamy trochę inną wiedzę, uzupełnioną przez kuriera tu:
ronja pisze: piątek 19 lutego 2021, 16:39
kurier pisze: piątek 19 lutego 2021, 15:35 Ronje boli najbardziej że nie powiedzieliśmy kto nam to podsunął. Ale przecież zaprzeczył więc w czym problem.
Co za wspaniałe przyznanie się do winy! Idź za ciosem i ujawnij. Za kłamstwo już powinieneś polecieć z COG-u, ale chyba nie ma co na to liczyć, bo Sebastian za płotem :wink:
To, że zaprzeczyłem swojemu współuczestnictwu nie zwalnia od odpowiedzialności prowokatorów. Jak widzisz cała ta afera została nakręcona przez chłopców. Nic w niej się kupy nie trzyma, nawet COG :)
Obrazek Obrazek

RoDaJJ
Nowy na forum
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Post autor: RoDaJJ »

Autorka rozpoczęła temat w wyniku którego zebrał się spory materiał do przemyśleń.
"Ech, gdyby za każdym wpisem stało pojawienie się nowej, dobrej skrzynki w terenie..."
Na prośbę inicjatorki wątku zostaje on zamknięty.
Za ten post autor RoDaJJ otrzymał podziękowania (total 4):
xmallmaciej.ruteckiizeqMaciekBDG
Pozdrawiamy i zapraszamy do szukania skrzynek
Danka&Roman&&

Zablokowany