CDO: informacje

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy
Kontakt:

Re: CDO: informacje

Post autor: Leone »

got, jak Cię lubię i szanuję... nie szerz proszę defetyzmu. Twój wpis ma więcej negatywnej energii niż wszystkie wcześniejsze łącznie :(
Za ten post autor Leone otrzymał podziękowania (total 7):
baloniarzptys50elmodemonicoxmallBłękitna TeamAzymutkeram58
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka

baloniarz
Wyjadacz
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 78 razy

Post autor: baloniarz »

@got100 piszesz o zaprzyjaźnionym serwisie a odbieram to jako nie zaprzyjaźnione działania. Tu na OC zrobiło się zamieszanie bo tego czasami nie sposób uniknąć ale sytuacja się oczyściła i karawana jedzie dalej. Proszę więc "nie mąć wody" bo to Ci chwały tu nie przyniesie. No chyba że chcesz, mocno zaplusować na zaprzyjaźnionym
Za ten post autor baloniarz otrzymał podziękowania (total 6):
ptys50LeoneelmodemonicoCezexBłękitna Teamkeram58

Awatar użytkownika
Iwmali
Stały bywalec
Podziękował;: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Kontakt:

Post autor: Iwmali »

got100 pisze:
sobota 23 maja 2020, 10:42
Iwonko, tu był, jest i będzie syf. Także jak nie chcesz się w nim grzebać, to zbierz swoje zabawki i przenieś się z nimi do zaprzyjaźnionego serwisu. Nie zapomnij namówić jeszcze paru osób, coby za Tobą poszły.
Tu i tak już wszystko zdycha, więc jak chcesz się dalej bawić, to moja rada - Uciekaj stąd póki jeszcze chce Ci się coś robić.
Nigdy w życiu, to jest mój jedyny serwis keszowy, nigdy go nie zamienię na inny. A tak naprawdę to ja chcę robić kesze i je zbierać, do polityki się nie garnę, bo i po co? Jeśli serwis zdechnie to nie przez nieporozumienia w COGu i CDO, ale przez ludzi, którzy założyli kiedyś super kesze i je olali, nawet nie chce im się podejść i serwisować. Rozumiem got100, że Ty już jesteś w GC, to życzę Ci powodzenia i dalszej wiary, że tam jest pięknie i super hiper, nikt się nie kłóci po prostu sielanka, miłość wygląda z każdego kesza. Jeśli przestanę keszować w OC to nie będę tego robiła na pewno w GC.
Dzień bez kesza, dzień stracony.
Za ten post autor Iwmali otrzymał podziękowania (total 8):
elmodemonicokrcrRoDaJJxmallPawel brasiaBłękitna Teamronjakeram58
Dzień bez kesza - dzień stracony.

Awatar użytkownika
elmodemonico
Centrum Decyzyjne Opencaching
Podziękował;: 73 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy

Post autor: elmodemonico »

@got - nie było, nie ma i nie będzie żadnego zaprzyjaźnionego serwisu.
Mam znajomych keszujacych w innym serwisie, bardzo ich lubię, czasem spotkamy się na dwu systemowych keszach, czy eventach i nie wchodzimy nigdy sobie na ambicje na zasadzie co jest lepsze etc.
Przyjaźnić zatem możemy się wzajemnie między serwisami ze zwykłymi keszerami.
Wrogi nam serwis i jego właściciele wraz z Polską administracją, którzy dążą do marginalizacji i wykluczenia serwisu OC poprzez swoją politykę, czasami wręcz ostentacyjną powinien być na łamach forum, czy mediów społecznościowych OC ignorowany, wszelkie linki i odnośniki usunięte, a my, wrzód na dupie kolesi z pewnej amerykańskiej firmy powinniśmy robić wszystko, aby ten wrzód rósł i powodował u nich coraz większy ból dupy...
Ciekawy to jestem, czy oni wogóle jakieś podatki w Polsce płacą?
Mamy tu jakiś dobrych księgowych?
Edit - stylistyka, błędy w pisowni (smartfon)
Ostatnio zmieniony sobota 23 maja 2020, 22:27 przez elmodemonico, łącznie zmieniany 2 razy.
Za ten post autor elmodemonico otrzymał podziękowania (total 6):
RoDaJJxmallPawel brasiaBłękitna Teamdegkeram58
Obrazek

Awatar użytkownika
Cezex
Bywalec
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Kontakt:

Post autor: Cezex »

elmodemonico pisze:
sobota 23 maja 2020, 15:20
@got - nie było, nie ma i nie będzie żadnego zaprzyjaźnionego serwisu.
Mam znajomych keszujacych w innym serwisie, bardzo ich lubię, czasem spotkamy się na dwu systemowych keszach, czy eventach i nie wchodzimy nigdy sobie na ambicje na zasadzie co jest lepsze etc.
Przyjaźnić zatem możemy się wzajemnie między serwisami ze zwykłymi keszerami.
Wrogi nam serwis i jego właściciele wraz z Polską administracją, którzy dążą do marginalizacji i wykluczenia serwisu OC poprzez swoją politykę, czasami wręcz ostentacyjną powinien być na łamach forum, czy mediów społecznościowych OC ignorowany, wszelkie linki i odnośniki usunięte, a my, wrzód na dupie kolesi z pewnej amerykańskiej firmy powinniśmy robić wszystko, aby ten wrzód rósł i powodował coraz większy ból dupy pewnych ludzi w USA...
Ciekawy to jestem, czy oni wogóle jakieś podatki w Polsce płacą?
Mamy tu jakiś dobrych księgowych?
Trochę przesadzasz. GC to po prostu zabawa w stylu korpo-familijnym, a OC w stylu 18+ o posmaku liberalizmu. Oszołomy fanatycy są tu i tu i na GC wśród reviwerów czy "elyty" też są krzywe akcje i przepychanki.

Nie masz racji, że jesteśmy wrzodem na GCowym tyłku, bo dla Ground Speaku Polska to rynek trzeciej kategorii. Jest, bo leci kasa i są wolontariusze.
Za ten post autor Cezex otrzymał podziękowanie:
Błękitna Team
Urban Exploration, chaszcze i skrzynki >/="Mała".

Kilka cytatów osób trzecich o mnie, żeby nie było że nie ostrzegałem:

1. "Ty to zostaniesz albo harcerzem albo anarchistą."
2. "O matko co za pojeb. Nie... To Cezex."
3. "O Kozin już czeka. I jakiś żul koło niego stoi."

W razie czego kontakt przez prv albo ss-manem: VII - IX - III - I - VI - VI - VIII - III - VII

Telefonów nie odbieram.

xmall
Stały bywalec
Podziękował;: 71 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Post autor: xmall »

A może to prowokacja got100? :) :) :)
Takie małe cóś na ożywienie :)

Awatar użytkownika
Błękitna Team
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 227 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Post autor: Błękitna Team »

No dobrze, emocje już opadły.
Napad paniki w poprzednim naszym poście spowodowany był zaskakującą decyzją członków CDO. Z doświadczenia w naszej poprzedniej kadencji uważamy, że taki organ jest potrzebny. I tak, jak już wiele razy zostało przez innych napisane z jasno określonymi kompetencjami.
A teraz o COG. Chcę uspokoić naszych wyborców i malkontentów, w "Błękitnej" opinii i odczuciu -COG ma się dobrze. Od początku stanowimy naprawdę zgrany zespół, wzajemnie się wspieramy. Jeśli ktoś uważa, że jest "syf", to jest w głębokim błędzie. Poruszę jeszcze jedną kwestię. CDO i COG ma wpisaną w kompetencje dbałość o rozwój serwisu. A czy to przypadkiem nie jest tak, że każdy user powinien troszczyć się i działać dla dobra serwisu? A jeśli ktoś uważa inaczej, to niech przynajmniej nie szkodzi.
Jeszcze raz powtórzę: w moim odczuciu, COG to super ekipa wolontariuszy, na których można polegać, a nie żaden "syf".
Za ten post autor Błękitna Team otrzymał podziękowania (total 9):
AzymutelmodemonicoQlas01IwmaliCezexkeram58JAsiek.marcin_RioPawel brasia

keram58
Bywalec
Podziękował;: 130 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Post autor: keram58 »

Pamiętajmy wszyscy, że nie trzeba być w COG ani w CDO, by przyczyniać się do rozwoju naszego serwisu. Zwyczajnie trzeba się starać dokładać swoje cegiełki. Ludzie nie chcą wojenek ale keszy, ciekawych spotkań i poznawania ludzi, którzy poprowadzą ich zdradzając tajniki OC i pokażą ciekawe miejsca. Pamiętajmy, że to zabawa nie dla wybranych tylko dla wszystkich.
Za ten post autor keram58 otrzymał podziękowania (total 10):
Błękitna Teamvasco01elmodemonicokrcrJAsiek.marcin_RioLeonePawel brasiaQlas01Cezex
Obrazek

ODPOWIEDZ