widoczność skrzynek ignorowanych dla samego autora

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

Wesker
Nowy na forum
Kontakt:

widoczność skrzynek ignorowanych dla samego autora

Post autor: Wesker » niedziela 20 stycznia 2019, 21:38

Czy autor swojej skrzynki widzi, że ktoś ignoruje jego skrzynkę? Jeśli nie to czy dałoby się taką opcję dołożyć (także w samej skrzynce obok znalezionych/nieznalezionych)?
Po co? wydaje mi się, że niektórzy autorzy nie zdają sobie sprawy z tego ile osób ignoruje ich skrzynki. Dla przykładu: skrzynki typu own. Niby są dostępne bo autorzy tak twierdzą, ale nie sposób się z nimi skontaktować i wtedy pozostaje dać do ignorowanych bo to chyba jedyny skuteczny sposób aby dany kesz nie męczył na mapie. Ilość ignorowanych to byłby także sygnał dla innych poszukujących. Skrzynki o których wspominam powyżej były raz przez COGowiczów dodane jako nieaktywne, ale szybko zostały przywrócone jako dostępne przez samych autorów. Zaraz po tym zabiegu próbowałem się z tymi osobami kontaktować ale cisza i 0 odpowiedzi. Tych osób nawet nie widać w zabawie od dłuższego czasu. Celowo nie piszę o jakie skrzynki chodzi, ale są.

Oczywiście skrzynka ignorowana może być także i z innych powodów, np. jest ciężka do zdobycia lub też nie mamy ochoty jej podejmować bo np. nie lubimy danego autora ;)
Reasumując, mi by się taka opcja przydała w serwisie OC :) Kto wie, może ktoś ignoruje także i moje skrzynki :D

ODPOWIEDZ