Adwentowy Kalendarz Quizowy 2018 - przekaz myśli

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
FUTE74RA
Bywalec

Re: Adwentowy Kalendarz Quizowy 2018 - przekaz myśli

Post autor: FUTE74RA » sobota 22 grudnia 2018, 08:56

Od nas także Wszystkiego Najlepszego. W naszym rejonie niestety nie ma skrzynki finałowej. Będziemy chcieli jakąś zdobyć podczas feryjnych (wakacyjnych) wyjazdów. Brakuje nam rozwiązań do dwóch zagadek: 16 i 17. Pomożecie na priv?

Edit.1 AKQ 2018 rozwiązany. Dziękujemy za pomoc.
Ostatnio zmieniony sobota 22 grudnia 2018, 15:13 przez FUTE74RA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PrincePolo
Stały bywalec

Post autor: PrincePolo » sobota 22 grudnia 2018, 10:24

AKQ zdobyty, zagadki rozwiązane. Bardzo dziękuję wszystkim Twórcom i organizatorom, dziękuję również za burzę mózgów na forum, która czasem dostarczała bezcennych wskazówek podczas rozwiązywania. Podziękowania dla tych, którzy w kilku przypadkach pomogli znaleźć właściwą drogę. Wesołych Świąt wszystkim i do siego roku.
Obrazek ObrazekObrazek

Bar i Lepsza Połówka
Bywalec

Post autor: Bar i Lepsza Połówka » sobota 22 grudnia 2018, 11:36

Już wiemy na czym polega magia i szaleństwo AKQ. ;-)

To był czas wesoły i wkurzający, pełen optymizmu i zniechęcenia, wysiłku umysłowego i błagalnych spojrzeń w kierunku Dobrych Dusz... I właśnie ta pomoc Dobrych Dusz, to bezzwłoczne reagowanie na kłopoty podobało nam się chyba najbardziej, bo świadczyło o bezinteresownej życzliwości Braci Keszerskiej. A łączność z Keszerami z całej Polski... to było "to coś".

Dziękujemy Organizatorom, Pomocnikom Technicznym i Autorom zagadek, dziękujemy Koleżankom i Kolegom, zakładającym kesze w terenie i organizującym eventy - wysiłek tylu ludzi naprawdę się opłacił.

My spędziliśmy noc na spotkaniu poznańskim, okraszonym "giełdą nierozwiązanych zagadek", szukaniem skrzynki eventowej, prezentami z Worka Mikołaja i nagłym zrywem ponad dwudziestu Osób, które w dzikim pośpiechu opuściły lokal pięć minut po północy, by udać się gremialnie w miejsce odosobnione na peryferiach miasta i tam wyczyniać przedziwne rzeczy (patrząc na to z boku można byłoby się przestraszyć). ;-)
Było fantastycznie i za to też bardzo dziękujemy. :-)

Nic dziwnego, że to dziesiąte wydanie i mamy nadzieję, że za jakiś czas będzie to "dwadzieścia". ;-)

Życzymy Wam równie magicznych i przyjemnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, a w Nowym Roku mnóstwa dobroci i sukcesów nie tylko w życiu keszerskim. :-)
Keszowanie to stan umysłu i serca, nie przebieranie nogami. :wink:

Obrazek Obrazek

wzorowy
Nowy na forum

Post autor: wzorowy » sobota 22 grudnia 2018, 14:00

Cześć. Mam wszystkie zagadki rozwiązane a nie wyświetlają mi się kordy, czy to jest związane z organizacją przeze mnie finału czy to błąd?

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » sobota 22 grudnia 2018, 14:15

Nareszcie jakaś łatwa zagadka :D Tak się wszyscy chwalą to ja też 1:21 8)
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

asiak100
Nowy na forum

Post autor: asiak100 » sobota 22 grudnia 2018, 15:14

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe podpowiedzi, poproszę jeszcze o podpowiedź z 16, 17 i 20, bo nie mam pojęcia jak je zrobić ;)

Jano
Wyjadacz

Post autor: Jano » sobota 22 grudnia 2018, 19:30

Czyżby nikt nie zauważył, że współrzędne Wejherowskiego finału są błędne? Prowadzą do Chorwacji. Czeski błąd w szerokości geograficznej.
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

Wojtek.
Bywalec

Post autor: Wojtek. » sobota 22 grudnia 2018, 23:26

Kalendarzowa zabawa AD 2018 za nami, udało się rozwiązać wszystkie tegoroczne zagadki. Większość samodzielnie, niektóre z pomocą życzliwych quizowych duszyczek. Łódzki, a właściwie pabianicki finał podjęty, zadanie można uznać za wykonane. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli, pozdrawiam tych, których jakoś wsparłem, w dalszym ciągu służę pomocą wszystkim, którzy chcą zgłębić zagadki tegorocznego Kalendarza. Do siego roku i do następnego AKQ!

brajan74
Stały bywalec

Adwentowy Kalendarz Quizowy 2018 - przekaz myśli

Post autor: brajan74 » poniedziałek 24 grudnia 2018, 13:41

Dziękujemy bardzo za pomoc, udało się wszystko ogarnąć!
Podczas edycji posta go skasowałem, więc jeszcze raz Wesołych Świąt!

Anaire
Nowy na forum

Post autor: Anaire » czwartek 27 grudnia 2018, 23:52

Ja w tym roku kalendarz trochę 'przespałam' :)
Większość udało się rozwiązać, ale do 7, 10, 11 i 12 chętnie przyjmę jakieś podpowiedzi, bo kombinuje już kilka dni i nic :)

ODPOWIEDZ