zaliczone geościeżki

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

wesker
Nowy na forum
Kontakt:

zaliczone geościeżki

Post autor: wesker » czwartek 11 października 2018, 13:53

Miło by było, gdyby dało się odznaczyć znalezione ścieżki (tak jak kesze), aby nie pojawiały się w ogólnym widoku geościeżek. Jak ktoś ma już kilka ścieżek na koncie to musi się przedzierać przez wszystkie, również już te znalezione.

Dodatkowo ciekawą opcją byłoby wskazanie geościeżek z danego regionu (województwa) bez wchodzenia w każdą z nich. Np. jedziemy na wakacje do Gdańska i chcemy widzieć ścieżki tylko z tego miasta. To oczywiście dobrze byłoby rozwinąć także o rodzaj ścieżki, duża czy mała, a która z dużą ilością rekomendacji (ale to już tak przyszłościowo).

Jeśli wątek powieliłem to przepraszam. Przeglądałem wcześniej forum i nie widziałem niczego podobnego, ale oczywiście mogło mi to umknąć.

Awatar użytkownika
brasia
Centrum Obsługi Geocachera

Re: zaliczone geościeżki

Post autor: brasia » czwartek 11 października 2018, 14:03

wesker pisze:
czwartek 11 października 2018, 13:53
Miło by było, gdyby dało się odznaczyć znalezione ścieżki (tak jak kesze), aby nie pojawiały się w ogólnym widoku geościeżek. Jak ktoś ma już kilka ścieżek na koncie to musi się przedzierać przez wszystkie, również już te znalezione.
Pod mapą, z prawej masz opcje wyświetlania, tam zmień Ukryj zdobyte: TAK
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

wesker
Nowy na forum
Kontakt:

Re: zaliczone geościeżki

Post autor: wesker » czwartek 11 października 2018, 14:15

brasia pisze:
czwartek 11 października 2018, 14:03
Pod mapą, z prawej masz opcje wyświetlania, tam zmień Ukryj zdobyte: TAK
Zupełnie mi to umknęło, ale faktycznie jest :) Dzięki.

ODPOWIEDZ