Jesienne porządki

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

tboniasty
Nowy na forum

Jesienne porządki

Post autor: tboniasty » czwartek 26 kwietnia 2018, 15:17

Czołem.

W ramach "jesiennych porządków" ścięto konto mojej żonie (nie komentowała, nie logowała, ot sporadycznie przeglądała sobie mapkę).

Problem w tym, że nie można zarejestrować od nowa konta na stary e-mail, bo system rejestracji twierdzi, że już takowe wykorzystano. Ktoś, coś, w kwestii zwolnienia z puli wykorzystanych adresów w deaktywowanych kontach?

Konto już założone na nowy adres, ale nie ukrywam, że warto by było wrócić do pierwotnego. Jeżeli to jakiś problem to proszę się nie kłopocić...
Pozdrawiam, tboniasty
Obrazek

kojoty
Rada Techniczna

Re: Jesienne porządki

Post autor: kojoty » czwartek 26 kwietnia 2018, 15:24

tboniasty pisze:
czwartek 26 kwietnia 2018, 15:17
Czołem.

W ramach "jesiennych porządków" ścięto konto mojej żonie (nie komentowała, nie logowała, ot sporadycznie przeglądała sobie mapkę).

Problem w tym, że nie można zarejestrować od nowa konta na stary e-mail, bo system rejestracji twierdzi, że już takowe wykorzystano. Ktoś, coś, w kwestii zwolnienia z puli wykorzystanych adresów w deaktywowanych kontach?

Konto już założone na nowy adres, ale nie ukrywam, że warto by było wrócić do pierwotnego. Jeżeli to jakiś problem to proszę się nie kłopocić...
Pozdrawiam, tboniasty
kont "niechcący" sprzątniętych jest sporo bo odblokowałem już ich pewnie z kilkadziesiąt
w przypadku Twojej żony tez nie powinno być problemu - podpowiedzcie mi tylko: jak nazywa się to konto

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Re: Jesienne porządki

Post autor: Sebastian » niedziela 29 kwietnia 2018, 09:00

Obrazek

ODPOWIEDZ