Wybory do COG - Werrona

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Werrona
Nowy na forum
Podziękował: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 8 razy

Wybory do COG - Werrona

Post autor: Werrona » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46

Przespałam nieco wątek i się nie przedstawiłam do tej pory. Sorki- cały weekend zajmowałam się tym co najlepsze: keszowałam, i nie miałam czasu :)

Jestem Werrona, mam sporo lat, młode serce, jeszcze młodszy umysł i wyobraźnię dziecka. Uwielbiam keszować, uwielbiam zakładać skrzynki.
Kandyduję do COG na Mazowszuu, bo niejaki Deg obiecał mi za to kask. Sprawa była poważna, chodziło wszak o moje życie podczas trudów zdobywania ekstremalnych keszy w Bytomiu. Deg słowa nie dotrzymał, ale kandydatury nie wycofam, bo mnie o to Marian bardzo prosił :P

Keszowanie jest dla mnie cudowną przygodą i chciałabym, aby mimo uczestnictwa w COG-u takim pozostało. Nie mogę więc obiecać, że będę uczestniczyła w rozstrzyganiu Waszych sporów personalnych, bo ich nie rozumiem i psują mi zabawę. Szukamy pudełek po kanapkach, to abstrakcyjna dla wielu, ale jakże wielka przyjemność. Po cóż ją psuć konfliktami?
Za moje podstawowe zadanie uznaję podnoszenie poziomu tworzonych przez keszerów skrzynek i roztaczania cudownej atmosfery przyciągajacej masowo nowych uczestników zabawy. Nie wiem jeszcze jak to zrobię, bo moja kandydatura zaskoczyła mnie nieco i nie miałam czasu przemysleć problemu.. Uwierzcie jednak w moje możliwości (kto mnie zna wie doskonale, że za tym wiecznie wesołym pajacem stoi rozsądny, myślący człowiek) i postawcie "ptaszka" przy moim nicku. 8)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Werrona za post (razem 2):
krcrElvis7

parlando
Forumator

Re: Wybory do COG - Werrona

Post autor: parlando » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 11:47

Werrona pisze:
poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46
Za moje podstawowe zadanie uznaję podnoszenie poziomu tworzonych przez keszerów skrzynek
Cześć. W jaki sposób można podnieść poziom skrzynek tworzonych przez keszerów?

Werrona
Nowy na forum

Post autor: Werrona » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 12:32

Pierwszego swojego kesza wsadziłam w dość nieszczelne pudełko i zakopałam w piaskownicy. Dlaczego? Bo wydawało mi się, że zakopek najlepszy pomysł na skrzynkę Nie znałam nikogo kto bawiłby się w keszowanie w mojej okolicy, kto mógłby mi pomóc.

Bardzo często osoby wchodzące do zabawy znajdują kilka "mikroparapetów" w obiektywnie nieciekawych miejscach i sadzą, że to jest taki podstawowy wzór na kesza. Jako osoba weryfikująca skrzynki będę mogła podsunąć pomysły, ciekawsze rozwiązania, lub skontaktować zakładającego z lokalnym przewodnikiem keszerskim. Nie chcę nic narzucić (bo ostateczna decyzja należy zawsze do zakładającego) a jedynie poszerzać horyzonty nowym uczestnikom zabawy.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Werrona za post:
parlando

parlando
Forumator

Post autor: parlando » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 13:11

A co było punktem zwrotnym jeśli chodzi o podejście do jakości własnych skrzynek? To był proces, czy może nagle postanowiłaś, że od teraz będzie inaczej?

Werrona
Nowy na forum

Post autor: Werrona » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 13:35

Nie było punktów zwrotnych- od początku chciałam, by moje kesze były jak najlepsze. Nie miałam jednak pojęcia, jak to zrobić. Jakość przyszła z czasem, ale te drogę (z pomocą innych) można było skrócić, nie narażając keszerów na kilka nieciekawych wtop :)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Werrona za post:
parlando

Awatar użytkownika
deg
Forumator
Podziękował: 190 razy
Otrzymane podziękowania: 451 razy

Post autor: deg » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 14:31

Werrona pisze:
poniedziałek 23 kwietnia 2018, 10:46
Kandyduję do COG na Mazowszuu, bo niejaki Deg obiecał mi za to kask. Sprawa była poważna, chodziło wszak o moje życie podczas trudów zdobywania ekstremalnych keszy w Bytomiu. Deg słowa nie dotrzymał, ale kandydatury nie wycofam, bo mnie o to Marian bardzo prosił :P
Chciałbym się wytłumaczyć ;). Za Twoimi plecami takie odbywały się rozmowy:
werrona.png
werrona.png (51.88 KiB) Przejrzano 393 razy
(sorki za offtopa w Twoim wątku wyborczym)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi deg za post:
Werrona
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

Werrona
Nowy na forum

Post autor: Werrona » poniedziałek 23 kwietnia 2018, 21:02

Deg - przecież wiem, że miałeś dobre chęci a zawinił krcr :lol: . Ale w przypadku polityki i wyborów liczą się tylko fakty. Te mówią jednoznacznie - kasku nie było :mrgreen: :mrgreen:

ODPOWIEDZ