Zniesienie/zmiana limitów przy zakładaniu Geościeżki

Wszystko co może pomóc w rozwoju serwisu opencaching.pl, sugestie, pomysły, także zauważone błędy

Moderator: Moderatorzy

KEISOR
Stały bywalec

Re: Zniesienie/zmiana limitów przy zakładaniu Geościeżki

Post autor: KEISOR » poniedziałek 11 czerwca 2018, 08:27

deg pisze:
poniedziałek 11 czerwca 2018, 00:16
Właśnie powstał trail - 650 keszy w petkach, podobnych do siebie. Też go trzeba zaorać, bo nie jest ciekawy?
No jo Cie prosza, nie porównuj Szlaku orlich gniazd do Emocji warszawskich :roll:

deg pisze:
Lepiej opluć i skrytykować. Po cholerę ma się OC rozwijać? Przecież nie będzie można narzekać...
https://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y

deg pisze:
Jakoś tak OC nam się magicznie zaczęło rozwijać. 10-ty tydzień wzrostów oglądalności strony (licząc rok do roku) - takiego wzrostu nie było w historii jak długo mierzymy oglądalność.
Pewnie wiesz co kiedyś powiedział jeden Brytol nt. statystyk? https://en.wikipedia.org/wiki/Lies,_dam ... statistics

deg pisze:
nazwać go towarzyszem i nawrzucać od propagandy... Miło.
Ech Grześ, miałem Cię za faceta z większym poczuciem humoru.

Jeśli Cie uraziłem, to najmocniej przepraszam i zapewniam, że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy. Moje zachowanie było niedopuszczalne i nie mieści się w ramach dobrych obyczajów. Cham ze mnie. O! :oops:

Awatar użytkownika
deg
Forumator

Re: Zniesienie/zmiana limitów przy zakładaniu Geościeżki

Post autor: deg » poniedziałek 11 czerwca 2018, 09:05

KEISOR pisze:
poniedziałek 11 czerwca 2018, 08:27
Jeśli Cie uraziłem, to najmocniej przepraszam i zapewniam, że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy. Moje zachowanie było niedopuszczalne i nie mieści się w ramach dobrych obyczajów. Cham ze mnie. O! :oops:
Towarzyszu KEISOR!

Kolektyw wzywa Cię, byś w celu odkupienia Twych win zrobił jakieś nowe kesze, a nie marudził tutaj. Masz 11 założonych, z czego 3 aktywne i 0 geościeżek.

PS: Powinniśmy wdrożyć zasadę, że na każde 100 znalezień, trzeba założyć 1 skrzynkę :)
PPS: Kończymy z tym offtopem.

Podpisano:
Najgorszy keszer bez uprawnień ze Śląska
Instruktor bez papierów na uprawnienia
wredny i czepialski
Taki śląski wrzód na tyłku
#najwredniejszyDegWSerwisie (muszę sobie koszulkę z tymi tekstami zrobić)
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

ODPOWIEDZ