Problem z geościeżką

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Whatever
Wyjadacz
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowania: 33 razy

Problem z geościeżką

Postautor: Whatever » środa 12 lipca 2017, 22:16

mam pewien problem, dodawałem kesze do ścieżki - jeden z nich przypadkowo ( podczas klikania - dodaj z własnych keszy) dodałem do innej ścieżki. Co można z tym zrobić ? kesz jest nie opublikowany. Do tego w ramach testu spróbowałem z drugim keszem - to samo.
ObrazekObrazek

areckis
Stały bywalec
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowania: 23 razy

Re: Problem z geościeżką

Postautor: areckis » czwartek 13 lipca 2017, 09:26

Sam z tym nic nie zrobisz. Kiedyś też mi się to zdarzyło i pomógł mi wtedy COG. Napisz do swojego.
Sekeszuje
----
Geocaching jest to gra terenowa polegająca na szukaniu skrzynek ze "skarbami".
Trolling od odłowienia ryb - "zarzucanie haczyka”, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.

Awatar użytkownika
Whatever
Wyjadacz
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowania: 33 razy

Postautor: Whatever » czwartek 13 lipca 2017, 10:45

Już sprawa załatwiona dzięki Wołkowi. Tak swoją drogą jest to nieco bez sensu że samemu nie można przenieść kesza do innej geoscieżki - czym jest to powodowane? Punktami ?
ObrazekObrazek

areckis
Stały bywalec
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowania: 23 razy

Postautor: areckis » sobota 22 lipca 2017, 13:16

Pewnie o zaliczenia geościeżki.
Sytuacja 1. Mentor samodzielnie przenosi wszystkie kesze z jednej geościeżki do innych geościeżek. A do tamtej wstawia zupełnie nowe kesze. Co się dzieje z zaliczeniami geościeżki? Wszyscy, którzy ją do tej pory zaliczyli, mają 0 znalezień keszy w ramach tej geościeżki.
Sytuacja 2. Trudna i rozległa geościeżka. Komuś zależy bardzo na jej zaliczeniu i jedzie 100 km po kesza, którego następnego dnia właściciel przenosi do innej geościeżki.
Sekeszuje
----
Geocaching jest to gra terenowa polegająca na szukaniu skrzynek ze "skarbami".
Trolling od odłowienia ryb - "zarzucanie haczyka”, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.

Wróć do „Dział Opencaching.pl”