off topic wycięty z - 'Wybory COG 2017/2018'

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

Art_noise czemu ma służyć takie manipulowanie wypowiedziami innych.
baloniarz pisze:Jeżeli jeszcze nie pora na opublikowanie zasad wg których będą przeprowadzane wybory, to może choć napiszcie kiedy je opublikujecie.
art_noise pisze:Czasu (...)
baloniarz pisze:Pora na opublikowanie zasad wg których będą przeprowadzane wybory.
[/quote]
Art to co zrobiłeś w wątku "jaskinie" to jest już szczyt chamstwa. Takie zachowanie ociera się o ściganie karne. Czy Ty już zapomniałeś, że to TYLKO zabawa?
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: krystiant »

ronja pisze:
baloniarz pisze:Art to co zrobiłeś w wątku "jaskinie" to jest już szczyt chamstwa. Takie zachowanie ociera się o ściganie karne. Czy Ty już zapomniałeś, że to TYLKO zabawa?
Wątek jaskiniowy zamknięty, a moderatorzy i Admin Forum siedzą cicho. Widać nikomu z nich nie przeszkadza tak numer, w imię zasady "ręka - rękę myje" lub "kruk krukowi oka nie wykole". Na zgłoszenie też nie odpowiedzieli. Widać mamy równych i równiejszych.
Jak ostatnio "sprzątałem" w jednym wątku to się dopytywałeś co tam było, że tak szybko zniknęło... Dlatego teraz tylko zamknąłem żeby się nie eskalować "napięcia". Skoro wszyscy (?) przeczytali to tam posprzątam...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

sajmon pisze: (...)
Przyjdzie czas, pojawią się wymogi, kandydaci, g.wnoburze i ciąganie brudów a potem skrypt wyborczy na głównej.
@sajmon czy Ty jesteś rzecznikiem, obrońcom a może masz jeszcze jakieś inne funkcje w COG?

Moja prośba
baloniarz pisze:Jeżeli jeszcze nie pora na opublikowanie zasad wg których będą przeprowadzane wybory, to może choć napiszcie kiedy je opublikujecie.
jest nadal aktualna.
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: sajmon »

Listę osob będących w COG masz w odpowiednim wątku, mnie tam nie ma.
Nie muszę być obrońcą, adwokatem ani kimkolwiek, by stwierdzić rzeczy oczywiste dla średnioogarnietego szympansa. Ani Ty, ani ja nie jesteśmy tu od wczoraj, by nie wiedzieć (lub udawać niewiedzę) jak wyglądają wybory i co się z tym wiąże. O skrypcie też powinieneś wiedzieć, chyba że omijasz merytoryczne posty skupiając się na tropieniu wyimaginowanych układów i tajnych funkcji na OC typu adwokat, prezes itp.
Analogicznie: czy ty jesteś prokurator, że się tak czepiasz i straszysz postępowanie karnym? ;)
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: art_noise »

baloniarz pisze:Art to co zrobiłeś w wątku "jaskinie" to jest już szczyt chamstwa.
Zestawiłem twoje wywody na temat jaj i ikry z radami fachowca w tej dziedzinie (bo przecież medyka), który jak widać choćby po jego stopce - żywo interesuje się "co w majtach piszczy" i jak przypuszczam jest expertem w tej dziedzinie.
baloniarz pisze:Takie zachowanie ociera się o ściganie karne.
Dzielnicowy na emeryturze poucza czynnego adwokata na temat prawa karnego? :roll:
baloniarz pisze:Czy Ty już zapomniałeś, że to TYLKO zabawa?
Bynajmniej. Bawię się świetnie.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: art_noise »

ronja pisze:Wątek jaskiniowy zamknięty, a moderatorzy i Admin Forum siedzą cicho. Widać nikomu z nich nie przeszkadza tak numer, w imię zasady "ręka - rękę myje" lub "kruk krukowi oka nie wykole". Na zgłoszenie też nie odpowiedzieli. Widać mamy równych i równiejszych.
Też ubolewam nad faktem zamknięcia wątku jaskiniowego.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

Panie adwokacie, ja zwykły emeryt powiadam Ci uważaj bo przeholujesz a potem będzie wstyd. Posuwanie się do ingerowania komuś w treść postów i cytowanie ich jako oryginalnych (a w podrobionej formie) to chamskie zagrywki i wciskanie komuś w usta nie jego słów. Uważałem Cię za człowieka na poziomie a ty mocno obniżasz loty. Aż tak musisz coś sobie i innym udowodnić, czy tak bardzo czegoś (kogoś) chronisz?
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: ronja »

krystiant pisze:...Skoro wszyscy (?) przeczytali to tam posprzątam...
Tam sprzątałeś tak szybko, że nie zdążyłem nawet przeczytać :) U "siebie" prosiłem, byś zrobił porządek. Z jednym wyszło szybciej, z innym dłużej :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: ronja »

art_noise pisze: Dzielnicowy na emeryturze poucza czynnego adwokata na temat prawa karnego? :roll:
Ciekawe teksty. Nie zmienia to faktu, że do mojej wypowiedzi wkleiłeś swoje słowa, całkowicie zniekształcając jej prawdziwą treść. Skoro piszesz o "czynnym adwokacie", to i masz chyba świadomość czynu, jaki popełniłeś ?
Wiem, że się świetnie bawisz. Tylko dlaczego czyimś kosztem ?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
dallas
Wyjadacz
Posty: 457
Rejestracja: czwartek 21 czerwca 2012, 22:17
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: dallas »

ronja pisze: Corocznym problemem jest niezwykle niska frekwencja wyborcza...
A może zwyczajnie ludzie zamiast urządzać g.. burze na forum i bawić się w głosowanie wolą szukać pojemników w terenie? Myślę, że dla większości użytkowników jedyną ważną rzeczą w tym serwisie jest działająca platforma, a czy będzie zarządzana przez Ciebie, czy inne przypadkowe osoby nie ma kompletnie znaczenia.
Za ten post autor dallas otrzymał podziękowania (total 9):
krystiantdegJanoart_noisetelefonalarmowyWołki.Lcakrcrr00t7k.mil
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: art_noise »

ronja pisze:
art_noise pisze: Dzielnicowy na emeryturze poucza czynnego adwokata na temat prawa karnego? :roll:
Ciekawe teksty. Nie zmienia to faktu, że do mojej wypowiedzi wkleiłeś swoje słowa, całkowicie zniekształcając jej prawdziwą treść.
Nie słowa a słowo (a właściwie nick), co w żaden sposób nie zniekształciło jej prawdziwej treści. Jedno twoje zdanie i od razu dwa kłamstwa.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: art_noise »

baloniarz pisze:Panie adwokacie, ja zwykły emeryt powiadam Ci uważaj bo przeholujesz a potem będzie wstyd.
Dziękuję za płynącą z serca radę, ale ja jestem bezwstydny. Jednak nie aż tak by komuś w majtki zaglądać.
baloniarz pisze:Uważałem Cię za człowieka na poziomie a ty mocno obniżasz loty.
Można obniżać loty ale nadal być na poziomie. Tyle że może jeszcze nie na twoim?
baloniarz pisze:Aż tak musisz coś sobie i innym udowodnić, czy tak bardzo czegoś (kogoś) chronisz?
W twoich ustach byłem już: Pawełkiem, Art-noise, Art_noise, prezesem i adwokatem. A teraz doszło że ochroniarzem. Dużo tego.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

art_noise pisze:
Dziękuję za płynącą z serca radę, ale ja jestem bezwstydny.
(...)
baloniarz pisze:Aż tak musisz coś sobie i innym udowodnić, czy tak bardzo czegoś (kogoś) chronisz?
W twoich ustach byłem już: Pawełkiem, Art-noise, Art_noise, prezesem i adwokatem. A teraz doszło że ochroniarzem. Dużo tego.
Gwoli ścisłości to gdzie i kiedy słyszałeś z moich ust, że nazwałem cię Pawełkiem itd (patrz wyżej)? Byłem przekonany, że osoba nazywająca się adwokatem powinna się charakteryzować szczególną starannością w cytowaniu. Jako czynny adwokat powinieneś wiedzieć, że każdy sąd oddaliłby twoje dowody w postaci podrabianych cytatów lub nierzetelnych informacji. Powiedział- napisał, zafałszowałem czyjąś wypowiedź tylko jednym słowem itd. Pawełku jesteś mistrzem z mydleniu oczy i przenoszeniem punktu ciężkości "rozmowy" z wytłumaczenia twoich uczynków na inne całkiem poboczne, mało istotne wątki. Z praktyki emerytowanego dzielnicowego wiem, że adwokaci to ludzie, którzy za kasę są gotowi do upadłego bronić racji największych kanalii i kryminalistów. Sam mi kiedyś mówiłeś, że masz gdzieś zakazy (czytaj prawo - przyp. baloniarz), bo cię na to stać. Bardzo bym chciał aby ten stereotyp adwokata ciebie nie dotknął.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: ronja »

art_noise pisze:Nie słowa a słowo (a właściwie nick), co w żaden sposób nie zniekształciło jej prawdziwej treści. Jedno twoje zdanie i od razu dwa kłamstwa.
Zniekształciło, bo w ten sposób sugerowałeś, że odwoływałem się do baloniarza i dokonywałem jego oceny. Twoje próby zamącenia tematu są żałosne.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: krcr »

sajmon pisze:chyba trochę za wcześnie na wyborcze g..burze, rozliczanie itp, które tak uwielbiasz.
Niektórzy przekładają to ponad szukaniem skrzynek w terenie...
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ