Android 5.0 i problemy z GPS

Wszystkie narzędzia, wtyczki, programy itp. pomocne przy znajdowaniu skrzynek i dbaniu o lasy...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leśne oko
Stały bywalec
Posty: 99
Rejestracja: sobota 28 czerwca 2014, 07:41
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Android 5.0 i problemy z GPS

Post autor: Leśne oko »

Kupiłem telefon Sony M1 z funkcją GPS i Gloonasa na użytek mojej zabawy w geocaching . Niedawno firma Sony postanowiła zaktualizować androida do 5.0 Lolipop i bardzo się ucieszyłem ,że tak dbają o klienta . Jakież było moje rozczarowanie gdy okazało się że wraz z aktualizacją straciłem GPS tzn jest ale zrywa połączenia tak często że nie nadaje się do niczego . Powiadamianie firmy Sony o problemie nic nie dało , u nich wszystko jest tak jak ma być . Pogrzebałem po forach i od zachodu na wschód wszyscy mają ten problem . Więc pisze tu na forum aby was przestrzec przed nowym androidem i jak ktoś zna sposób na naprawienie tego błędu piszcie .
Nie rozdziobią nas kruki ni wrony ....
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Rob »

Problem się tyczy Androida 5.0 generalnie czy tylko na modelu M1?
Awatar użytkownika
Leśne oko
Stały bywalec
Posty: 99
Rejestracja: sobota 28 czerwca 2014, 07:41
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Android 5.0 i problemy z GPS

Post autor: Leśne oko »

Na razie wiem że tylko Sony tak idzie "na rękę" klientom ale doszły mnie słuchy że inni tez zaczynają aktualizację . Dlatego zamiast od razu aktualizować trzeba będzie czytać tych co się nacięli . Dziś odkryłem że można trochę naprawić problem włączając tryb samolotowy .
Nie rozdziobią nas kruki ni wrony ....
ODPOWIEDZ