[S] Marian (Renault Megane 1.5 dci Grandtour)

kup, sprzedaj, zamień, zezłomuj, oddaj za friko...

Moderator: Moderatorzy

Leone
Stały bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sobota 26 kwietnia 2008, 14:35
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

[S] Marian (Renault Megane 1.5 dci Grandtour)

Post autor: Leone »

Witojcie,

Postanowiłem sprzedać Mariana.

Rok prod. 2008, I rej. 02.04.2009. Kupiony w polskim salonie. II właściciel.
Silnik 1.5 dci, moc 105 KM, przebieg 209.000 km
Marian wyposażony jest w manualną, 6 biegową skrzynię, elektryczne szyby przód i tył, elektryczne lusterka, klimatyzację (nie działa, nie używam, nie naprawiałem, pewnie brak czynnika), kremową materiałową tapicerkę, mnóstwo schowków, czujnik deszczu, czujnik świateł (automatyczne włączanie po zmroku), komputer pokładowy. Średnie spalanie waha się między 4,9 a 5,1 l / 100 km. O dziwo, po mieście mniej niż w trasie, ale w trasie to ja głównie autostradami, a tam wiadomo, but cięższy...

Do 160.000 był serwisowany w ASO, później na bieżąco serwisowany w warsztatach nieautoryzowanych. Przy 200.000 wymieniony olej, filtr, hamulce tył, przy 185.000 przeserwisowany gruntownie: płyny, filtry, hamulce przód, zawieszenie, oświetlenie...

Marian przejechał ze mną 60.000 km w ciągu 2 lat... Średnio 82 km dziennie :shock: Taka karma, jak się codziennie wozi Leonową do pracy przez całe miasto. Marian był ze mną na Powitaniu Wiosny 2013 (Katowice), Staszowskim Keszowaniu (Staszów), ID 2013 (Mysłowice), na projekcie Gryf (Szczecin), w Berlinie, Krakowie, Wilnie, Warszawie, Ciechanowie, Kutnie, na Helu, na Kaszubach, w Poznaniu, a nawet w Gdyni!

Do środka wygodnie wejdzie 5 osób z walizkami i 2 wiolonczelelami ekstra.

Auto używane 5 lat, więc nie jest doskonałe. Jest wgniotka na tylnym prawym błotniku (tak było gdy kupiłem, nie naprawiałem, bo mi nie przeszkadza), prawie niewidoczna rysa z lewej strony... i chyba tyle :P

Cena: 18.000 zł.

Więcej fotek wkrótce.

telefon do mnie na profilu. Auto do obejrzenia w Gdańsku.

Obrazek
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ