2014 oddam skrzynkę do adopcji

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
KTHM
Stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 26 sierpnia 2013, 01:51
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

2014 oddam skrzynkę do adopcji

Post autor: KTHM »

Zmiana w organizacji pracy spowodowała, że kilku założonych skrzynek nie będę w stanie doglądać.
W maju tego roku byłem w okolicy dosłownie kilka godzin i zmieniłem co się dało zmienić w 5 z 7 skrzynek z serii.
Niestety w okolicy będę dopiero za rok, może dwa.

Moja propozycja to cała seria Młyńskie Wzgórza.
Jest to SIEDEM keszy: sześć keszy prowadzących do jednego finałowego pojemnika.
W nawiasie link do skrzynki finałowej (http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=28885).

Nie chcę stawiać dużych wymagań ale też nie chcę oddawać w ciemno.

Dlatego chętni proszeni o przesłanie na geokthm@gmail.com aktualnych (zrobionych po 26 maja 2014 roku) fotek WSZYSTKICH SIEDMIU keszy z serii.

Ja wiem jak wygląda seria, chcę po prostu byście byli świadomi jak wyglądają teraz, co oferują, czego wymagają.

Keszy nie będę archiwizował do momentu kiedy się rozpadną, a raczej nie powinny się rozpaść przez najbliższy rok.

Z keszami oferuję wysyłkę (na mój koszt) maskowań jakie przygotowałem dla tych dwóch, których nie zdołałem "podkręcić".

Po przekazaniu keszy nie będę ingerował w ich funkcjonowanie. Zastrzegam sobie jednak możliwość ich podjęcia, której proszę nie traktować jako kontroli, raczej jako sentymentalną podróż, która nastąpi za wiele miesięcy.

Słowo na zakończenie:
- dotychczas pojemnikami były 1 litrowe pojemniki spożywcze, poukrywane pod kamieniami, w dziuplach, w korzeniach;
- teraz tylko dwa są ukryte w ten niewymagający sposób;
- dotychczas kesze zdobyło 5-6 osób, nie spodziewajcie się jakiegoś kolosalnego skoku w znalezieniach;
- teren trudny, nudny, mało uczęszczany, więc statystyk nowych właścicieli nie poprawią;
- spodziewam się jednak przy każdym kolejnym znalezieniu poprawy ocen, która będzie działała samoreklamująco;
- nie oddaję śmiecio-skrzynek, może nie są idealne ale nie są beznadziejne.
Tyle.

Pozdrawiam KTHM / Marian
Awatar użytkownika
KTHM
Stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 26 sierpnia 2013, 01:51
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: 2014 oddam skrzynkę do adopcji

Post autor: KTHM »

KTHM pisze:Dlatego chętni proszeni o przesłanie na geokthm@gmail.com aktualnych (zrobionych po 26 maja 2014 roku) fotek WSZYSTKICH SIEDMIU keszy z serii.
Dobra, przesadziłem, wystarczą zdjęcia dwóch keszy z tych "podkręconych". Komu by się chciało po takim odludnym terenie łazić.
ODPOWIEDZ