Rzeszowscy keszerzy....

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Jano
Wyjadacz

Re: Rzeszowscy keszerzy....

Post autor: Jano » piątek 27 grudnia 2013, 18:20

lukas_jaceq pisze:Czyli autor postanowił o archiwizacji, pokasowaniu wpisów i logowań. Zgodnie z regulaminem.
No jasne, tylko po co robi takie szopki z iksami (rozumiem, że dla Ciebie takie zachowanie jest ok). Parę miesięcy temu rzeczony xxxxx napisał, że archiwizuje kesze, bo kończy zabawę z/w OC.pl. Wporzo, zbiera zabawki i zmienia piaskownicę. No to po co teraz znowu się loguje, zmienia nazwę użytkownika i robi takie cyrki? Dlatego uważam, że należy się ban.
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rob
Forumator

Odp: Rzeszowscy keszerzy....

Post autor: Rob » piątek 27 grudnia 2013, 18:38

Bo nie życzy sobie, żeby ludzie logowali znalezienia na jego zarchiwizowanych keszach. Jakby było inaczej to ustawiłby status na tymczasowo niedostępna.
ObrazekObrazek

lukas_jaceq
Wyjadacz

Re: Odp: Rzeszowscy keszerzy....

Post autor: lukas_jaceq » piątek 27 grudnia 2013, 18:53

Rob pisze:Bo nie życzy sobie, żeby ludzie logowali znalezienia na jego zarchiwizowanych keszach. Jakby było inaczej to ustawiłby status na tymczasowo niedostępna.
Rob odpowiedział dokładnie to samo co chciałem powiedzieć. Jakbyście nie logowali archiwizowanych to by nie cudował. Idąc twoim rozumowaniem to dla Ciebie też ban powinien być. Dlaczego? A bo tak. Skoro tak ochoczo serwujesz bany to i sam chętnie przyjmiesz prawda?

Fajnie że za mnie "rozumujesz". A wiec może i nie jest OK koleżeńsko. Ale zrobił porządek z wszelkim rodzajem nabijaczy statystyk. Staty Ci poleciały, ze masz problem z nieswoimi keszami?
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=2437][img]http://www.opencaching.pl/statpics/2437.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=909][img]http://geokrety.org/statpics/909.png[/img][/url]

Jano
Wyjadacz

Post autor: Jano » piątek 27 grudnia 2013, 21:36

Teraz to wy sobie jaja robicie.
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

Belushi
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: Belushi » piątek 27 grudnia 2013, 21:49

Ja pierdyle, czytam i oczom nie wierze. Weźcie mu zróbcie jeszcze lektykę i noście **** po skrzynki. Albo lepiej, dajcie mu awans do COGu i RR a co...
On sobie jaja z nas wszystkich robi a Wy wyjeżdżacie z niedopracowanym regulaminem.
Nie mam siły już na czytanie tych głupot- bawcie się dobrze we własnym sosiku.

B
>samorzutny ban na forum do odwołania<
Pozdrawiam
Belushi
http://www.rzeszuf.com

Teokryt
Wyjadacz

Post autor: Teokryt » piątek 27 grudnia 2013, 21:50

No tak, bo mail do COGu gryzie, tak trudno napisać o blokadę wyświetlania skrzynki? Najlepiej zrobić "burdel" w bazie danych.

milos12345
Bywalec

Post autor: milos12345 » poniedziałek 06 stycznia 2014, 18:16

Silent A pisze:
Elvis7 pisze:No właśnie COG tego nie sprawdzi bo kesz nie idzie do weryfikacji- a kolega matilis- wybaczcie wytykanie paluchem jest i przewodnikiem,i członkiem COG, i mieszka w okolicy Rzeszowa. Czy on nie mógłby zostać niejako nadzorcą prawidłowości zainstalowania kesza?
Nie lepiej aby to on po prostu założył ten finał ? powinna być chyba jakaś weryfikacja chętnych do założenia finału a nie każdy kto chce może zakładać.
r00t7

Finał adwentu raczej do cog nie trafi;)

Potwierdzam slowa Krysiula, osobnik ow ma kolo 14 lat, opiekowali sie nim niewiele starsi ludzie.

tapnięte z defy

Dzięki wszystkim za "wsparcie" z tego co mi wiadomo finał Rzeszowski jest udany :P
Filmik Finały
! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler !
http://www.youtube.com/watch?v=PThec3xw ... ia6eWbxE0Q
! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler ! ! Uwaga Spojler !
Ostatnio zmieniony niedziela 11 maja 2014, 23:00 przez milos12345, łącznie zmieniany 1 raz.

Elvis7
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: Elvis7 » czwartek 09 stycznia 2014, 08:26

Dobra, ja trochę ponarzekałem na keszerów z Rzeszowa, wątpiłem w jakość finału, ale miałem relacje z linii frontu i teraz jeszcze banan keszer zrobił film, dlatego przepraszam, że tak bardzo wątpiłem w milosa12345. Chociaż osobiście dalej uważam, że jakoś keszy należy kontrolować ;)

Awatar użytkownika
muitnelis
Bywalec

Post autor: muitnelis » piątek 10 stycznia 2014, 13:50

Elvis7 pisze:Dobra, ja trochę ponarzekałem na keszerów z Rzeszowa, wątpiłem w jakość finału, ale miałem relacje z linii frontu i teraz jeszcze banan keszer zrobił film, dlatego przepraszam, że tak bardzo wątpiłem w milosa12345. Chociaż osobiście dalej uważam, że jakoś keszy należy kontrolować ;)
Do rzeszowskiego finału miałam najbliżej - 70km i po wszystkich opiniach o Rz. wybierałam się po niego dosyć negatywnie nastawiona. Na miejscu bardzo miłe zaskoczenie - całość bardzo profesjonalnie przygotowana i bardzo bogata zawartość.
Pozostałe kesze, które odwiedziłam przy okazji były takie sobie, ale widziałam już gorsze w innych lokalizacjach.
Jadę na Narodowy Zjazd Schizofreników. Każdy kto jest kimś tam będzie.

milos12345
Bywalec
Podziękował: 2 razy
Otrzymane podziękowania: 16 razy

Post autor: milos12345 » piątek 10 stycznia 2014, 23:37

[*]
Elvis7 pisze:Dobra, ja trochę ponarzekałem na keszerów z Rzeszowa, wątpiłem w jakość finału, ale miałem relacje z linii frontu i teraz jeszcze banan keszer zrobił film, dlatego przepraszam, że tak bardzo wątpiłem w milosa12345. Chociaż osobiście dalej uważam, że jakoś keszy należy kontrolować ;)
Elvis7 masz racje trzeba bardzo uważnie kontrolować jakość, maskowanie i ukrycie ponieważ powstaje bardzo dużo słabych keszy i ukrytych jak śmieci oraz cieniutko wykonanych ,nie tylko w Rzeszowie a w całej polsce :-/ . Nie zawsze weryfikacja skrzynki przez cog wszystko przypilnuje więc to nie głupi pomysł aby przewodnicy sprawdzali skrzynki w realu :-/

P.S- pamiętajcie młody keszer też potrafi coś dobrego założyć i o gwiazdkowanego ;-) .
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi milos12345 za post (razem 2):
muitnelis3grona

milos12345
Bywalec

Post autor: milos12345 » poniedziałek 20 stycznia 2014, 18:32

Finał Rzeszowski
Dziś Byłem w okolicy finału więc postanowiłem zobaczyć jak się trzyma , Pod chodzę pod maskowanie w okolicy nic się nie zmieniło , sprawdzam czy skrzynka jest na miejscu ukrycia i kurde wielkie zdziwienie kesza brak . Nikogo za rękę złapałem więc nie oskarżam , powiem tak wyłożyłem pieniądze , serce i czas na finał myśląc że sobie pożyje ale po niecałym miesiącu od założenia finału w terenie już skrzynki nie ma więc zostaje mi tylko dodać , że finał jest czasowo niedostępna . z reaktywuje finał ale z pewnością miejsce będzie daleko od cywilizacji .
Ręce opadają :(

Awatar użytkownika
Silent A
Rada Techniczna

Post autor: Silent A » wtorek 21 stycznia 2014, 11:24

milos12345 pisze:Finał Rzeszowski
Dziś Byłem w okolicy finału więc postanowiłem zobaczyć jak się trzyma , Pod chodzę pod maskowanie w okolicy nic się nie zmieniło , sprawdzam czy skrzynka jest na miejscu ukrycia i kurde wielkie zdziwienie kesza brak . Nikogo za rękę złapałem więc nie oskarżam , powiem tak wyłożyłem pieniądze , serce i czas na finał myśląc że sobie pożyje ale po niecałym miesiącu od założenia finału w terenie już skrzynki nie ma więc zostaje mi tylko dodać , że finał jest czasowo niedostępna . z reaktywuje finał ale z pewnością miejsce będzie daleko od cywilizacji .
Welcome to the real world.

Niestety to jest ból autorów skrzynek - skrzynki giną, są niszczone, demolowane itd, itd. Nigdy nie da się tego wyeliminować, można trochę to ograniczyć robiąc lepsze maskowania - co mugol nie dojrzy to nie zniszczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » wtorek 21 stycznia 2014, 12:41

milos12345 pisze:Finał Rzeszowski
. z reaktywuje finał ale z pewnością miejsce będzie daleko od cywilizacji .
Skontaktuj się najpierw z etna&mars, czy zmiana współrzędnych już opublikowanego finału wchodzi technicznie w grę
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Jażdżu
Bywalec

Post autor: Jażdżu » wtorek 21 stycznia 2014, 23:37

A nie uważacie, że zamieszczone filmiki Banana na YouTube mogą się przyczynić do znajdywania i niszczenia przez mugoli skrzynek. Niby dla niezalogowanych osób nie widać współrzędnych i mapy, ale na filmach widać o wiele więcej. Z ciekawości idą w te miejsca bo je znają i je niszczą...

Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz

Post autor: lupi » wtorek 21 stycznia 2014, 23:50

Jażdżu pisze:A nie uważacie, że zamieszczone filmiki Banana na YouTube mogą się przyczynić do znajdywania i niszczenia przez mugoli skrzynek. Niby dla niezalogowanych osób nie widać współrzędnych i mapy, ale na filmach widać o wiele więcej. Z ciekawości idą w te miejsca bo je znają i je niszczą...
Może gdyby ten filmik był w telewizji to tak. A oglądalność kanału Banana nie jest oszałamiająca (300 wyświetleń dla rzeszowskiego finału adwentowego) z czego 99% widzów to keszerzy po linku z FB.
Obrazek Obrazek

Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.

ODPOWIEDZ