Zakładanie eventów dwusystemowych

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Życzenia od Geocaching Polska

Post autor: Żywcu »

Stryker pisze:Jestem niemal pewny, że wątek zniknie a Żywcu dostanie bana za personal attack na SR i toczygroszka (2tyg.) + bana (1tydz.) za commercial content
Jak na razie dostałem "mu, nu.. !!!", wykasowali mi linka i zmieniono temat, zupełnie wypaczając istotę wypowiedzi :?
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Elvis7 »

rubeus pisze: A odbija się to czkawką dla o wiele większego grona szukaczy, bawiących się i tu i tu...
Rubeus poruszasz sedno sprawy tu chodzi o zabawę nawet dobrą zabawę. Szkoda, że GC trochę to utrudnia- bo taki jest mój obraz po przeczytaniu tematu na ich forum. Na całe szczęście nikt jeszcze nie zaproponował wprowadzenia zakazu pisania w opisach skrzynek o innych portalach np. GC.
Żywcu pisze: Jak na razie dostałem "mu, nu.. !!!", wykasowali mi linka i zmieniono temat, zupełnie wypaczając istotę wypowiedzi
Kiedyś było takie słowo, które mi się kojarzy dość mocno z Twoją sytuacją.
A przypomniałem sobie- cenzura.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 czerwca 2013, 12:46 przez Elvis7, łącznie zmieniany 1 raz.
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Teokryt »

Myślę ze powinno zniknąć podwójne linkowanie dal dwusystemowców. GC tego nie ma OC tez nie powinno mieć. Analogicznie Eventy GC z OC powinny także zniknąć.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Stryker »

I co, może niech zniknie też typ tradycyjny, multi i quiz/nietypowy, bo te same typy są na GC? OC zostanie z ownami, mobilniakami i wirtualami, których 3/4 można wygooglać - sytuacja idealna :D
Obrazek
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: maryush »

rubeus pisze:łza - no sorry, ale wystarczyło
a) zrobić bardziej neutralny opis eventu, bez bezpośredniego odnoszenia się do tego na OC
b) nie robić z siebie idioty niewiedzącego o co chodzi z linkami po uwadze recenzenta
c) pomyśleć minutę
Sorry Rubeus, teraz to Ty udajesz, że nie wiesz o co chodzi.
Linki były be? Łza grzecznie usunął, mimo że się z tym nie zgadzał. Jak już pająk nie mógł się do tego doczepić, to wynalazł jakiś inny zarzut z d... i zanim Łza miał szansę się do niego odnieść to iwent uwalił, zeby czasem Łza nie miał możliwości poprawienia opisu.
A co do linków - ciekawe co byś powiedział, gdyby MegaGórzno zostało uwalone, bo był odnośnik do strony www, na której były informacje o autobusach? Też byś sam sobie powiedział, że trzeba było "pomyśleć minutę"? ;)
rubeus pisze:Mam czasem wrażenie, że kilka osób na OC z południowych rejonów naszej polskiej ziemi, świadomie drażni się z jednym z polskich recenzetnów, aby pokazać, jakie to GC jest be i w ogóle... i pradować potem w aureoli świętego męczennika za sprawę. A odbija się to czkawką dla o wiele większego grona szukaczy, bawiących się i tu i tu...
A ja odnoszę wrażenie, że jak wszedłeś do Stowarzyszenia GC to nagle zmieniła Ci się perspektywa. I nagle przestajesz zauwazać to co na tamtym forum wypisują uboty i spółka i nagle stałes się obrońcą GC.
rubeus pisze:Jakoś przez te kilka lat zakładania keszy w obu serwisach, nie miałem problemów (może, poza jednym przypadkiem na samym początku zabawy, kiedy skrzynka została uznana za zakopaną w ziemi - ale wsytarczyło zmienić sposób maskowania i było po sprawie ) z ich publikacją. Podobnie sprawa wyglądała z eventami...
A ja miałem problemy. To czegoś dowodzi?
Za ten post autor maryush otrzymał podziękowania (total 3):
r00t7RanwersStryker
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Teokryt »

Stryker pisze:I co, może niech zniknie też typ tradycyjny, multi i quiz/nietypowy, bo te same typy są na GC? OC zostanie z ownami, mobilniakami i wirtualami, których 3/4 można wygooglać - sytuacja idealna :D
Chodzi mi o to ze powinny zniknąć "skrzynki dwu systemowe" czyli że skrzynka zarejestrowana na GC. na GC napiszesz cokolwiek o OC zostanie wytępione, a u nas, w najlepsze się to toleruje. Dlatego np. mamy event "geomazowsze". To niemal jawny event GC. I on sobie może wisieć. Wiec multirejestrowanie powinno być udupione już dawno.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: krystiant »

Teokryt pisze:Dlatego np. mamy event "geomazowsze". To niemal jawny event GC. I on sobie może wisieć.
Bo my wiemy, że na eventach spotykają się ludzie a nie serwisy internetowe...
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowania (total 3):
łowcaKrysiulrredan
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Elvis7 »

krystiant pisze:
Teokryt pisze:Dlatego np. mamy event "geomazowsze". To niemal jawny event GC. I on sobie może wisieć.
Bo my wiemy, że na eventach spotykają się ludzie a nie serwisy internetowe...
I to chyba najlepiej pokazuje, który serwis jest autentycznie przyjazny geokeszerom.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: r00t7 »

Teokryt pisze:
Stryker pisze:I co, może niech zniknie też typ tradycyjny, multi i quiz/nietypowy, bo te same typy są na GC? OC zostanie z ownami, mobilniakami i wirtualami, których 3/4 można wygooglać - sytuacja idealna :D
Chodzi mi o to ze powinny zniknąć "skrzynki dwu systemowe" czyli że skrzynka zarejestrowana na GC. na GC napiszesz cokolwiek o OC zostanie wytępione, a u nas, w najlepsze się to toleruje. Dlatego np. mamy event "geomazowsze". To niemal jawny event GC. I on sobie może wisieć. Wiec multirejestrowanie powinno być udupione już dawno.
Zupełnie nie rozumiem tej postawy, jak jasio zabierze ci skrzynkę to ty jemu też zabierzesz? Czy raczej po prostu potępisz jego zachowanie i dasz przykład jak powinno być w rzeczywistości ? Takie wzajemne przepychanie się nic nie da, silesian (czytaj spider) zawsze znajdzie powód by się przyczepić do Łzy bo go nie lubi - i tego nie zmienisz, dopóki reviewer nie będzie potrafił emocji od pracy odłączyć - to zawsze będzie źle :) Ale czy my musimy iść tą drogą ? bynajmniej !

jak to zauważył KrystianT - na eventach spotykają się ludzie, niezależnie od logo pod którym się bawią ;)
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowania (total 2):
ŻywcuKrysiul
Obrazek Obrazek
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Teokryt »

jak to zauważył KrystianT - na eventach spotykają się ludzie, niezależnie od logo pod którym się bawią
Gorzej kiedy zaczyna się "przekonywanie" do jedynego słusznego serwisu...
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: rubeus »

Przyjdź na event do Piaseczna, to się przekonasz, że niekoniecznie tak jest.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Stryker »

rubeus pisze:Przyjdź na event do Piaseczna, to się przekonasz, że niekoniecznie tak jest.
..a to niezła perełka - ostatni dwusystemowy event :D

PS. Może mi jakiś mistrz dwusystemowy podpowie czy coś takiego można wrzucić jako fotkę trackabla czy zostanie zablokowana jako "commercial content" ?:D
ocgc.jpg
ocgc.jpg (101.54 KiB) Przejrzano 2261 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: krystiant »

Teokryt pisze:Gorzej kiedy zaczyna się "przekonywanie" do jedynego słusznego serwisu...
Teokryt pisze:Chodzi mi o to ze powinny zniknąć "skrzynki dwu systemowe" czyli że skrzynka zarejestrowana na GC. na GC napiszesz cokolwiek o OC zostanie wytępione, a u nas, w najlepsze się to toleruje. Dlatego np. mamy event "geomazowsze". To niemal jawny event GC. I on sobie może wisieć. Wiec multirejestrowanie powinno być udupione już dawno.
No właśnie :? Przyganiał kocioł garnkowi...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: rubeus »

Stryker pisze:
rubeus pisze:Przyjdź na event do Piaseczna, to się przekonasz, że niekoniecznie tak jest.
..a to niezła perełka - ostatni dwusystemowy event :D
Obawiam się, że recenzenci aby rozwiać wątpliwości i skończyć dywagacje zwrócą się do centrali GC o dokładną interpretację/wykładnię ex cathedra i otrzymają w odpowiedzi info, ze tak, obowiązuje wyraźny zakaz. I skończy się patrzenie przez palce i udawanie, że 'oficjalnie oni o niczym nie wiedzą'.

A wystarczyło nie robić 'kopiuj wklej' i minutę pomyśleć.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Ranwers »

Jakby jeszcze "recenzenci" nie naginali rzeczywistości, to perspektywa byłaby pomyślna, ale jak ktoś na siłę widzi komunikację miejską jako "stronę komercyjną", to jest po prostu złośliwym fiutkiem, a nie neutralnym recenzentem.
Swoją drogą, OC jakościowo na zwiększaniu przez GC stopnia izolacji nie stracji - może będzie mniej mikro-traili pokazujących nic... Tylko zwykłych keszerów szkoda...
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ