Banan Keszer - kanał na YouTube

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

Jakie głupoty? Po za tym dlaczego leci na mnie hejt a nie na banan keszer? Amatorszczyzna pod względem jakości czy czego? Poproszę o przykłady żałośności i amatorszczyzny.
Po za tym właśnie to zabawa - więc o co ten butthurt? ;)

Owszem również słyszałem o bany na GC - nie trzeba daleko suzkać kanał geocachespoilers (czy jakoś tak) - angielski kanał, nie mam pojęcia jak to się skończyło.
W samym temacie geocachingu jestem o wieele wiele wcześniej, dopiero jeszcze po tym założyłem konto w 2011r. Wiedzy to ja mam =), nie tylko na temat geocachingu.
Awatar użytkownika
mauritius
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 19 czerwca 2011, 21:21
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: mauritius »

Moim zdaniem takie filmiki raczej przyniosą więcej dobrego niż złego. Szansa że na taki kanał trafi ktoś zainteresowany tematem i polepszy jakość swoich skrzynek jest o wiele wiele większa niż że obejrzy go jakiś chory z nienawiści do keszy człowiek.

Mi się bardziej podoba kanał rexla. Głównie dlatego że ma spokojny i przyjemny do słuchania głos a także lepsze ujęcia od Banana.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

Dziękuje i jestem teog samego zdania co ty - wiem że nagrany obraz może być chaotyczny (ze względu na wstrząsy) - zakupiony mam mini statyw oraz steadicam, więc powinno być lepiej od następnych filmów ;)
ODPOWIEDZ