Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Sebastian »

Serdecznie zapraszam do grupy Opencaching Polska na Facebooku - http://pl-pl.facebook.com/groups/120841861321681/

W tej chwili w grupie jest zarejestrowanych 219 osób i wciąż przybywają nowe. Panuje przyjazna atmosfera, można wyrazić swoje opinie bez obawy, że wylądują w koszu.

Zapraszam - Sebastian

PS. Podziękowanie dla u810 za informację o akcji zbierania podpisów. Niestety w wątku z informacjami nie dane mi było się wypowiedzieć. ACTA działa...

EDIT 2012.01.28 19:35 : Jesteście Wielcy, w grupie są zarejestrowane 222 osoby :) OPENCACHING bez cenzury :!:

EDIT 2012.01.28 20:41 Już 225 osób gości na grupie, najbliższy cel okrągła liczba - 256 :) Na grupie FB nikt, nie wyrzuca niczego na śmietnik :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Lza »

przecież Fb należy do korporacji wspierającej ACTA :lol:
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowanie:
u810
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: filips »

Co to jest ten facebook?
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Sebastian »

Lza pisze:przecież Fb należy do korporacji wspierającej ACTA :lol:
Ale na razie nie cenzurują. Brońmy jednego z ostatnich przyczółków wolności słowa.
filips pisze:Co to jest ten facebook?
To takie coś, gdzie można kliknąć myszką i przeczytać, a nawet wysłać nie ocenzurowaną wiadomość.

Pozdrawiam - Sebek
Ostatnio zmieniony sobota 28 stycznia 2012, 23:31 przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Stryker »

Ubawiłem się. Zapomniałeś dodać, że grupa jest.. zamknięta. Zapomniałeś też skorzystać z wyszukiwarki forumowej przez nabazgraniem kolejnego posta w celu wyładowania frustracji. Jeśli forum jest "be" i czujesz się tutaj niekomfortowo to zwiń manatki i w następnych wyborach zagłosuj na siebie - z pewnością zmienisz świat na lepszy.

Jara Cię liczba użytkowników? Użyj wyszukiwarki (jednak!), forumowej lub facebookowej ;-)

Opencaching - ACTA, piwo, owncache.
Za ten post autor Stryker otrzymał podziękowanie:
Cebulka
Obrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Ranwers »

Stryker pisze:Ubawiłem się. Zapomniałeś dodać, że grupa jest.. zamknięta.
To ja dodam, że na otworzenie mi w niej drzwi czekałem poniżej 10 minut i dlatego też ubawił mnie ten argument... Poza tym to forum też wymaga rejestracji, więc rozumiem, że po prostu ćwiczysz hipokryzję? :P
Stryker pisze:Zapomniałeś też skorzystać z wyszukiwarki forumowej przez nabazgraniem kolejnego posta w celu wyładowania frustracji.
A co ma piernik do wiatraka? Chcesz w ten sposób pokazać, ze nie rozróżniasz fanpageu od grupy? Czy może zależy Ci, żeby Twój fanpage był tym jedynym?
Stryker pisze:Jeśli forum jest "be" i czujesz się tutaj niekomfortowo to zwiń manatki i w następnych wyborach zagłosuj na siebie - z pewnością zmienisz świat na lepszy.
Ja na Sebastiana zagłosuję (mam nadzieję, że dasz się namówić do kandydowania bracie!), za to na pewno nie będę głosował na cenzorów, którzy zamykają wątki z powodu swojego widzimisię.
Stryker pisze:Jara Cię liczba użytkowników? Użyj wyszukiwarki (jednak!), forumowej lub facebookowej ;-)
Haha, czyli jednak chodzi Ci o to, żeby to na Twoim fanpageu było więcej ludzi! Ale z Ciebie statsiarz :P

@Łza - różnica polega na tym, że FB, jak na razie, nie cenzuruje wątków o ACTA, podczas gdy moderatorzy (już w liczbie mnogiej) tego forum to właśnie robią. I tutaj jest paradoks - bo FB ma potencjał skorzystania z ACTA, podczas gdy OC niebardzo... a jednak to drugie cenzuruje wątki. Welcome to the OpenCaching.PRL
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Lza »

filips pisze:Co to jest ten facebook?
Jest to miejsce, w którym - jeśli brakuje Ci w życiu codziennym - możesz sobie wykupić jeden bądź więcej pakiet(ów) fanów http://allegro.pl/listing.php/search?st ... ory=0&sg=0

Czy moglibyście, proszę Was przywrócić awatary swojej osobowości, bo zaczynacie mi się mylić!! Właśnie miałem wrażenie, że Stryker zaatakował Sebastiana, co mi się wydało abstrakcyjnie wręcz nierealne, a to jednak nie Sebastiana. :oops:
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Lza »

Ranwers pisze: @Łza - różnica polega na tym, że FB, jak na razie, nie cenzuruje wątków o ACTA, podczas gdy moderatorzy (już w liczbie mnogiej) tego forum to właśnie robią. I tutaj jest paradoks - bo FB ma potencjał skorzystania z ACTA, podczas gdy OC niebardzo... a jednak to drugie cenzuruje wątki. Welcome to the OpenCaching.PRL
A ja mam na was wszystkich ACTA.

ACTA to polityka.

A to forum od zawsze dla mnie było i mam nadzieję nadal będzie miejscem wolnym od polityki, kryzysów ekonomicznych, ptasich gryp, efektów cieplarnianych i kochających inaczej. Proszę więc was, dajcie już spokój i nie babracie tego miejsca w tym podobnych ekskrementach.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Ranwers »

Lza pisze:[...]Czy moglibyście, proszę Was przywrócić awatary swojej osobowości, bo zaczynacie mi się mylić!! Właśnie miałem wrażenie, że Stryker zaatakował Sebastiana, co mi się wydało abstrakcyjnie wręcz nierealne, a to jednak nie Sebastiana. :oops:
Chyba jednak Sebastiana, a ja się potem wbiłem w obronę :P

Swoją drogą, skoro nie wolno mi (zresztą nie tylko mi) wypowiadać się w pewnych kwestiach na forum, to chociaż tak określę moje poglądy. Miło by mi było, gdyby ktoś skopiował mojego awatara, nie ograniczam żadnym zastrzeżeniem jego użycia :P
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: krystiant »

Ranwers pisze:Miło by mi było, gdyby ktoś skopiował mojego awatara, nie ograniczam żadnym zastrzeżeniem jego użycia
Że się tak przekornie zapytam - Ty jesteś jego autorem, że nim tak ochoczo rozporządzasz? A może skopiowałeś skąś? Jeśli tak to co na to autor...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Ranwers »

krystiant pisze:
Ranwers pisze:Miło by mi było, gdyby ktoś skopiował mojego awatara, nie ograniczam żadnym zastrzeżeniem jego użycia
Że się tak przekornie zapytam - Ty jesteś jego autorem, że nim tak ochoczo rozporządzasz? A może skopiowałeś skądś? Jeśli tak to co na to autor...
Korzystając z flagi Anonymous, której autor włączył ją do domeny publicznej, przygotowałem obrazek osobiście. Jeżeli potrzebujesz specjalnego oświadczenia, to za wiki: Ja, właściciel praw autorskich do tego awatara, udostępniam go jako własność publiczną. Dotyczy to całego świata. Mam nadzieję, że nie jest zaskoczeniem, że można być przeciwko ACTA i nie być piratem... :-/
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: Żywcu »

Bardzo proszę zakończyć OT - temat wątku: Grupa Opencaching Polska na Facebooku
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: MasterGraba »

Ja dołączyłem wczoraj do grupy :) Nie wiedziałem wcześniej że jest. Musiałem to przeoczyć :)
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: marwaldor »

Dobrze,że się organizujecie poza forum - lubię jak monopole są przełamywane.
Tylko dlaczego na pejsbuku, najbardziej komercyjnym McSerwisie społecznościowym ?

Nie lubię takich miejsc, gdzie wszyscy stadnie dokonują ekshibicjonizmu.
Tylko dlatego do Was nie przyłączę...
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Grupa Opencaching Polska na Facebooku

Post autor: krystiant »

Sebastian pisze:Serdecznie zapraszam do grupy Opencaching Polska na Facebooku - http://pl-pl.facebook.com/groups/120841861321681/
[...] OPENCACHING bez cenzury :!:
Szkoda tylko, że nie każdy może zobaczyć co się tam dzieje... Nie da się tego tak zrobić żeby było widoczne dla wszystkich, a nie tylko dla tych, którzy podarowali tej firmie swoje dane osobowe.
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
Lza
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
ODPOWIEDZ