Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: miklobit »

Konkurs już prawie rozstrzygnięty ( czyżby dwa projekty po połowie przejdą do realizacji ? ) a ja wracam do swojego pomysłu wykonania
plakietek ( zdjęć ) na magnesach nawiązujących do tematyki OC.
Na początek chciałbym wykorzystać ( oczywiście pod warunkiem,że autorzy się zgodzą ) projekty zgłoszone do konkursu.
Jeżeli będzie zainteresowanie ( wyrażone np. w tym wątku ), to na początek mogę przygotować i rozesłać ok 100 szt. takich plakietek.
Ponieważ projekty mają identyczne wymiary ( czyli takie jak kalendarzyk ), proporcje ilości poszczególnych wzorów w ramach tych 100szt. są dowolne.
Ta pierwsza seria będzie wykonana bezpłatnie - choć mile widziany będzie np zwrot kosztów przesyłki :D
Jeśli pojawią się inne, ciekawe projekty, jest możliwość wykonania plakietek w dowolnym kształcie i wymiarach.
Myślę, że to może być dobry pomysł na promowanie skrzynek, które warto odwiedzić z uwagi na walory krajobrazowe okolicy, ciekawą architekturę itd.
Mój pierwszy projekt do kalendarza 2010 jest właśnie zainspirowany takim wyjątkowym miejscem, do którego pewnie nigdy bym nie trafił ( jest poza szlakiem ) gdyby nie skrzynka...
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: lukas_jaceq »

Pomysł na fanty bardzo zacny i jak dla mnie to działaj :). Jeśli będzie możliwość to chętnie bym się załapał na kilka szt. pierwszej serii. A co do kolejnych serii, to kolega ma jakieś możliwości taniej zrobić? jakie koszty wykonania takich plakietek?
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: miklobit »

Dla takiej wielkości jak kalendarzyk ( 85x54 ) cena przy 100szt. nie powinna przekroczyć 60gr/szt..
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: krystiant »

Piszesz, że proporcje ilości w ramach tych 100 szt są dowolne... czy to znaczy, że można by zrobić 100 wzorów w tej cenie???
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: lavinka »

Jeśli o mnie chodzi, to nie ma problemu. Masz to co wysłałam Leedce, czy podesłać na mejla plik z corela?

lav
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
meteor2017
Wyjadacz
Posty: 236
Rejestracja: piątek 18 września 2009, 15:46
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: meteor2017 »

Świetny pomysł, chętnie wesprzemy z lavinką naszymi projektami na kalendarzyk :-)

No i się zapisujemy na te plakietki. Po zejściu tej pierwszej serii, chętnie też zamówimy potem (zwłaszcza że szacowana cena jest naprawdę przystępna :-) )

A tak na marginesie - nogi lavinki promują Twierdzę Modlin ;-)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: miklobit »

krystiant pisze:Piszesz, że proporcje ilości w ramach tych 100 szt są dowolne... czy to znaczy, że można by zrobić 100 wzorów w tej cenie???
Ilość wzorów ( w tej samej wielkości ) nie wpłynie na koszt i czas samej produkcji ale zwiększy czas przygotowania, zwłaszcza jeśli każdy byłby w innym formacie graficznym.
Dla tej pierwszej serii zaproponowałem więc wykorzystanie już przygotowanych projektów, a tych jest tylko kilka.
Uwaga o proporcjach dotyczyła więc tych kliku projektów które chcielibyście widzieć na naklejkach ( może proporcje głosów są już właściwym wyrazem zainteresowania ? )
lavinka pisze:Jeśli o mnie chodzi, to nie ma problemu. Masz to co wysłałam Leedce, czy podesłać na mejla plik z corela?
lav
Jeśli zgadzacie się na wykorzystanie waszych projektów na naklejkach to prześlijcie je jako plik corela ( versja max 11 ), ew. bitmapa w rozdzielczości przynajmniej 300dpi.
Awatar użytkownika
meteor2017
Wyjadacz
Posty: 236
Rejestracja: piątek 18 września 2009, 15:46
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: meteor2017 »

Zawsze można założyć wątek ze wstepnymi deklaracjami kto co i ile chciałby, oże zaraz by się okazało że od razu trzeba drugą setkę dorobić ;-) Jeden z projektów zdobył 0 głosów, a moim zdaniem jest bardzo ładny, tyle że był ofiarą ograniczenia do dwóch głosów ;-)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: Stryker »

Takie magnesy byłyby fajne do bezinwazyjnego "markowania" keszowozów. Niekoniecznie z nickami, ale np. regionalne, designem nawiązujące do tablic rejestracyjnych, z logo OC zamiast flagi Polski/UE (nie pamiętam co aktualnie obowiązuje).
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: Doc_with_the_dog »

Hehehe... mwoz obawiam się, że jakbym oznakował sobie auto jako SI (symbol Ślaska), to znowu cześć ludzi uznałaby, że ten region chce sie odłączyć od Polski :D
A druga sprawa... takie markowanie mogłoby byc fajne, gdyby nie to, iż po 3 dniach pewnie nie miałbyś tego na aucie, bo dresy zajumaliby Ci pierwszej nocy.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: miklobit »

mwoz pisze:Takie magnesy byłyby fajne do bezinwazyjnego "markowania" keszowozów. Niekoniecznie z nickami, ale np. regionalne, designem nawiązujące do tablic rejestracyjnych, z logo OC zamiast flagi Polski/UE (nie pamiętam co aktualnie obowiązuje).
Nie widzę problemu: kształt i wielkość plakietki może być dowolna. Zrób projekt ...
Mogę nawet zrobić plakietki z folii odblaskowej na podkładzie magnetycznym - ten pomysł zresztą chodzi mi po głowie w innym celu: nocny multicache .
Doc_with_the_dog pisze: A druga sprawa... takie markowanie mogłoby byc fajne, gdyby nie to, iż po 3 dniach pewnie nie miałbyś tego na aucie, bo dresy zajumaliby Ci pierwszej nocy.
Mnóstwo samochodów jeździ z reklamami właśnie z folii magnetycznej i jakoś nie słyszałem, żeby dresy kradły.
Ktoś musiałby wiedzieć, że to podkład magnetyczny a nie klej - bo na oko nie da się odróżnić.
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Projekty z kalendarzy 2011 - na plakietkach z magnesami

Post autor: cichy »

Z chęcią pisałbym się na kilka takich magnesów. Świetna sprawa.
Obrazek
Obrazek
Zablokowany