Skrzynki Snufferów

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Skrzynki Snufferów

Post autor: lavinka »

schron pisze:Sklecone przed snem ;]

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jeśli chodzi o charakterystyczne drzewa... to ten demot mogę podarować Snufferowi za skrzynkę przy pomniku lotnika w MPK ;)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Demotywatory

Post autor: Żywcu »

lavinka pisze:Jeśli chodzi o charakterystyczne drzewa... to ten demot mogę podarować Snufferowi za skrzynkę przy pomniku lotnika w MPK ;)
A ja myślę, że domotów dostał tyle, że tylko szkodę. wszyscy z tego mamy; więc proszę, odpuść.
Za ten post autor Żywcu otrzymał podziękowanie:
r00t7
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2116
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Demotywatory

Post autor: r00t7 »

oj tak, Snuffera sporo fajnych keszy jest i drugie tyle pewnie nie powstało...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Demotywatory

Post autor: Krysiul »

Ja nie w temacie... Mam rozumieć, że ludzie mieli do niego wąty, przez co obraził się i ni mniej, ni więcej, poszedł sobie? Za co mu się tak oberwało?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Demotywatory

Post autor: lavinka »

Krysiul pisze:Ja nie w temacie... Mam rozumieć, że ludzie mieli do niego wąty, przez co obraził się i ni mniej, ni więcej, poszedł sobie? Za co mu się tak oberwało?
Nie sądzę. Każdemu się może kiedyś znudzić. Pisałam o skrzynce z pomnikiem, bo charakterystyczne maskowanie wieki temu zostało wchłonięte przez las (małe pieńki tak mają) a miejsce ukrycia było bardzo przypadkowe, więc GPS nic nie dawał, spoilak też średnio, nie chcieliśmy ryć,więc tylko kłuliśmy tu i tam.... kto inny pewnie by rył... dlatego tak ważne jest by serwisować swoje skrzynki(chociaż raz na rok). Snuffer od dłuższego czasu tego nie robił i sporo jego skrzynek jest w opłakanym stanie (o ile ktoś się nie zlitował i ich nie przeserwisował). Ale same miejscówki jak najbardziej, zacne. Niestety wszelki kontakt ze Snufferem jest niemożliwy, przynajmniej z poziomu OC. Kiedyś chciałam adoptować jakąś z jego skrzynek i NIC. Zero reakcji na mejle. To sobie odpuściłam(z innych źródeł wiem, że nie tylko ja miałam ten problem). Jak trafiam na jego skrzynkę to robię co mogę - tak jak ostatnio robiliśmy z Meteorem serwis skrzynki w Molinie, która pod względem jakości była po znalezieniu najgorszą ze względu na stan techniczny w tamtym rejonie. Bo pełna wody po brzegi. Wcześniej serwisowaliśmy jakąś pomnikową nad Świdrem. I do przodu... :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Demotywatory

Post autor: etnamars »

lavinka pisze:Ale same miejscówki jak najbardziej, zacne. Niestety wszelki kontakt ze Snufferem jest niemożliwy, przynajmniej z poziomu OC. Kiedyś chciałam adoptować jakąś z jego skrzynek i NIC. Zero reakcji na mejle.
Kontakt z poziomu OC jak najbardziej był długi czas możliwy, za pomocą tejże skrzynki: http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=2425
Fajna, czysta, przyjemna - rękawiczek nie potrzeba, a jeszcze na kawę można się załapać.

Tylko strasznie mało podjęć miała - nie wiem, godziny nie pasowały? A może dlatego że to own cache, a te podobno nie wszyscy lubią.
Boom znalezień nastąpił od czasy gdy ją wozi alex w keszowozie, ale pewnie niebawem wróci na swoje miejsce i znowu kontakt będzie możliwy.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Demotywatory

Post autor: Krysiul »

Co do stanu technicznego, to fakt, też mam parę skrzynek Snuffera w rejonie i zdarzyło mi się je serwisować w mniejszym lub większym stopniu. Tylko te ukryte w ruinach i bunkrach dobrze się trzymają.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Demotywatory

Post autor: lavinka »

etnamars pisze:
lavinka pisze:Ale same miejscówki jak najbardziej, zacne. Niestety wszelki kontakt ze Snufferem jest niemożliwy, przynajmniej z poziomu OC. Kiedyś chciałam adoptować jakąś z jego skrzynek i NIC. Zero reakcji na mejle.
Kontakt z poziomu OC jak najbardziej był długi czas możliwy, za pomocą tejże skrzynki: http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=2425
Fajna, czysta, przyjemna - rękawiczek nie potrzeba, a jeszcze na kawę można się załapać.

Tylko strasznie mało podjęć miała - nie wiem, godziny nie pasowały? A może dlatego że to own cache, a te podobno nie wszyscy lubią.
Boom znalezień nastąpił od czasy gdy ją wozi alex w keszowozie, ale pewnie niebawem wróci na swoje miejsce i znowu kontakt będzie możliwy.
Obawiam się, że S. kontaktuje się z wybranymi osobami a ja nie dostąpiłam zaszczytu. No cóż, trudno :)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Demotywatory

Post autor: etnamars »

lavinka pisze: Obawiam się, że S. kontaktuje się z wybranymi osobami a ja nie dostąpiłam zaszczytu. No cóż, trudno :)
A ja słyszałem, że na miejscu wyrywa wątrobę, pożera ją na oczach biedaka, po czym resztki wpycha przez odbyt ciągnąc ręką przez przełyk... :D
Tak się tworzy urban legends.

Jeśli dobrze przeczytasz opis to jak byk tam stoi "nie trzeba się wcale zapowiadać".

PS. Dlaczego zwykle cytujesz całą wiadomość poprzednika, szczególnie jeśli odnosisz się tylko do jej fragmentu? Przecież to tak średnio ma się do netykiety oraz pktu I/8 Regulaminu Forum...
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Demotywatory

Post autor: lavinka »

etnamars pisze:
lavinka pisze: Obawiam się, że S. kontaktuje się z wybranymi osobami a ja nie dostąpiłam zaszczytu. No cóż, trudno :)
A ja słyszałem, że na miejscu wyrywa wątrobę, pożera ją na oczach biedaka, po czym resztki wpycha przez odbyt ciągnąc ręką przez przełyk... :D
Tak się tworzy urban legends.

Jeśli dobrze przeczytasz opis to jak byk tam stoi "nie trzeba się wcale zapowiadać".

PS. Dlaczego zwykle cytujesz całą wiadomość poprzednika, szczególnie jeśli odnosisz się tylko do jej fragmentu? Przecież to tak średnio ma się do netykiety oraz pktu I/8 Regulaminu Forum...
Obawiam się, że niebezpiecznie zbaczasz z tematu przewodniego :)

Od tego jest "zgłoś problem" by można było się kontaktować z zakładaczem z dowolnego miejsca w serwisie. Rozumiem, że Snuffer dla niektórych geokeszerów jest Bogiem. Dla mnie jest zwykłym geokeszerem. Być może kiedyś jego skrzynki były fajne, teraz są przeciętne, a nawet (niektóre ze względu na stan techniczny) ciut poniżej przeciętnej. Dlatego nie zamierzam go traktować jak świętą krowę tylko jak każdego innego geokeszera, przykro mi.
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Demotywatory

Post autor: etnamars »

lavinka pisze: Obawiam się, że niebezpiecznie zbaczasz z tematu przewodniego :)
I kto to mówi?
Wystarczyło posłuchać dobrej rady wujka Żywcu, kilka postów wyżej...

Ze Snufferów nikt (ze znanych mi osób) Bogów nie robi, faktem jest, że ich wkład w rozwój OC.pl jest ogromny, a wiele ze skrzynek do dnia dzisiejszego jest świetnych, nawet jeśli są nieco "archaiczne". Każdemu życzyć żeby za 4 lata jego skrzynki były tak dobre .... I choćby z tego względu, nie zasługują oni na to żeby im koło d... robić w wątku, w którym się nie wypowiedzą. I tyle w temacie z mojej strony, cały offtop powinien zostać wydzielony.

PS. Dzięki za potwierdzenie mojego wcześniejszego post scriptum.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2116
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Demotywatory

Post autor: r00t7 »

ludzie.... co temat to kłótnia i naskakiwanie na siebie !
a mi się zdawało że opencaching to zabawa, która ma na celu przyjemne spędzanie czasu, a nie totalna spinka... a ostatnio na forum widzę coraz więcej spięć.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Skrzynki Snufferów

Post autor: Krysiul »

To wszystko przez to, że mamy teraz mniej światła ;P Wykrzyczymy się, ochrypniemy i będzie spokój ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Demotywatory

Post autor: Doc_with_the_dog »

r00t7 pisze:ostatnio na forum widzę coraz więcej spięć.
pogoda ch.... tzn... do bani to trzeba się na forum wyżyć :mrgreen:
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2075
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Skrzynki Snufferów

Post autor: krystiant »

A nie lepiej posłuchać porady żywca? http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=10&t=5700
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
Żywcu
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
ODPOWIEDZ