Certyfikaty, pamiątki, medale

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

ImperatorD
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: środa 01 kwietnia 2009, 20:25
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Certyfikaty, pamiątki, medale

Post autor: ImperatorD »

Ostatnio postanowiłem zrobić porządek w pokoju - zmobilizowało mnie to do zagospodarowania certyfikatów FTF. Ponieważ jestem z nich dumny i mają dla mnie wartość sentymentalną, kupiłem antyramę i je oprawiłem. Nie piszę tego aby się pochwalić (bo mam tylko/aż 3) lecz chciałbym Was zapytać co robicie z Waszymi. Osoby mające po kilkaset znalezień na pewno certyfikatów i przeróżnych pamiątek ze znalezień nazbierały. Co robić z dużą ilością certyfikatów? Czy darzycie je jakimś sentymentem? Czy wyrzucacie po jakimś czasie? Zostawiacie sobie najładniejsze, związane z super skrzynką? Czy certyfikaty są potrzebne, dają radość ze znalezienia? Czy pokazujecie je innym (rodzinie, "wtajemniczonym", innym keszerom?)

A jak wygląda sprawa pamiątek "niepapierowych"?
Medali (już taki na forum był wklejony ;) ) metalowych, odznak "pierwszy znalazca" itp.?


Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
mushin
Forumator
Posty: 557
Rejestracja: poniedziałek 02 czerwca 2008, 10:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Post autor: mushin »

Moje FTFy zliczam sumiennie, dla własnej satysfakcji. Lubię pędzić jako pierwszy do skrzynki, otwierać logbook z napięciem zastanawiając się czy komuś udało się mnie ubiec.

Co do certyfikatów - nie mam ich wiele, bo najczęściej autorzy skrzynek takowych nie załączają. Na 35 moich FTFów trafiłem tylko na 1 lub 2 certyfikaty. W tym jeden był ze skrzynki mikro, po wyjęciu wyglądał jak skrawek papieru przeżuty przez psa. Także jeżeli chodzi o papierowe certyfikaty nie mam się czym poszczycić. Natomiast takie niematerialne (satysfakcja z bycia pierwszym przy skrzynce) dają mi dużą radość.
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ