Rowerem w Puszczy Kampinoskiej i wokół (KPN)

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

burak pisze:może być msza (nie przeszkadza mi to choć na nią się nie zgłoszę), może być jakieś spotkanko w knajpce a później wypad na groby, jakieś skrzyneczki przy okazji.. choć ja wolałbym odwrotnie, najpierw się popałętać, a później do knajpki się ogrzać przy jakimś "bezalkoholowym" :lol:
... a na koniec msza? ;)
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

wedle uznania :lol: .. u mnie odpada :wink:
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
belfegor
Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: czwartek 18 września 2008, 16:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: belfegor »

...a przedtem szczera spowiedź :lol:! koledzy, jestem za przymusowym doprowadzeniem do kościoła! :lol:
"a teraz dla podkreślenia mych słów siłacz palnie pięścią w stół"
Awatar użytkownika
rydzejak
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: niedziela 05 października 2008, 17:27
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rydzejak »

widzę że wybraliście sobie fragment planu i jeździcie po nim. nie jest mi z tym przyjemnie ponieważ nie jest moją intencją nikogo nigdzie ciągnąć ani zmuszac.
jeśli nie byliście nigdy na mszy polowej z apelem poległych to proszę nie krytykujcie w ten sposób pomysłu. nie chcecie nie idźcie. ominiecie ten punkt programu o ile wogóle on będzie bo msze polowe nie zdarzają się czesto.

a tak wogóle to macie chęć na wypad do pusczy na groby/mogiły 2.11 czy nie ?
Awatar użytkownika
belfegor
Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: czwartek 18 września 2008, 16:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: belfegor »

źle mnie zrozumiałeś...burak to prawdziwy antychryst i naprawdę przydałoby mu się trochę modlitwy :lol:. a jak ktoś się boi święconej wody, to już niestety jego sprawa :lol:.
ja się nie boję :lol:
"a teraz dla podkreślenia mych słów siłacz palnie pięścią w stół"
Awatar użytkownika
Nina
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Nina »

Jeżeli nie wyjadę poza Warszawę, to z wielką chęcią piszę się na weekendowe rowerowanie.
Nina "Neira" Tymińska

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
rydzejak
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: niedziela 05 października 2008, 17:27
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rydzejak »

belfegor pisze:źle mnie zrozumiałeś..
faktycznie, przy założeniu że Wy znacie się jak łyse konie to można inaczej odczytać Wasze odpowiedzi. dzięki za wyjaśnienie bo dziwnie się poczułem. jutro postaram się przedstawić plan akcji.
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

no i d**a, choć szczere chęci na wypad do KPNu to nic z tego u mnie nie wyjdzie (bynajmniej nie z powodu mszy :D), niestety teściowa się na obiad zaprosiła :cry:
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
rydzejak
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: niedziela 05 października 2008, 17:27
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rydzejak »

mszy polowej nie ma w ten weekend.
więc plan akcji proponuję taki (2 listopada - niedziela):
1. samodzielne objechanie mogił w rejonie i zasięgu jak komu pasuje. Nasza trasa nie będzie wyczynowa ze względu na dzieci, wiec nie będe narzucał, łączenie w grupki pozostaje w gestii indywidualnej.
2. odnalezienie skrzynki którą założymy na okoliczność spotkania. Tam będzie wskazówka do knajpy. skrzynka będzie w okolicy Lasek.
3. knajpa w celu przysiąścia, pogadania, napicia, najedzenia jak kto woli.
4. proponuję godzinę 15:00 w knajpie.

buraku - zabierz teściową ze sobą na spacerek. niewykluczone że wciągnie się w geocaching :)
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

rydzejak pisze: buraku - zabierz teściową ze sobą na spacerek. niewykluczone że wciągnie się w geocaching :)
Nie wywołuj wilka z lasu.. sam się boję tej niedzieli :wink:
a do KPN jeżdzimy ostatnio b. często więć się jesio jakoś spotkamy..
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
rydzejak
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: niedziela 05 października 2008, 17:27
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rydzejak »

a więc organizuję spotkanie: http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=5216
jest to moje pierwsze spotkanie, nie mówiąc że jest to też pierwsza skrzynka. gdybym coś przeoczył proszę o wyrozumiałośc i info to wyprostuję.
zapraszam!
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Zmień datę ukrycia, bo na stronie głównej nie ma spotkania. Jako datę ukrycia wpisuję się datę planowanego spotkania. Wtedy będzie skrzynkę spotkaniową widać na stronie głównej OCPL.

A nie boisz się poznać innych? W końcu nie wiadomo kto może przyjść :) Żarcik oczywiście. Miłego spotkania, niestety mam inne plany.
Awatar użytkownika
rydzejak
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: niedziela 05 października 2008, 17:27
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rydzejak »

ZYR pisze:Zmień datę ukrycia.
1. dzięki za wyprzedzające info, akurat zaczynałem się zastanawiać gdzie zapytać o to. poprawiłem jest OK. Dawaj mi tu resztę uwag do skrzynki skoro już zgłosiłeś się na recenzenta ;-) Przyjmuję wszystko bo to moja pierwsza.
2. szkoda że nie będziesz bobyś dostał piwo materialne jak obiecałem w sam-wiesz-jakim-wątku
3. Sorry ZYR , żarcik w stylu "czy nadal bije pan żonę?". Przyjmuję że nie miałeś złych intencji.
4. teraz występuję w innej roli. Tu jest pytanie do szerokiego ogółu poszukiwaczy czy pójdą o 15:00 na spotkanie z nieznajomym/nieznajomą do lasu :? . Opis skrzynki budzi zaufanie , no nie ?
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

rydzejak pisze: 1. dzięki za wyprzedzające info, akurat zaczynałem się zastanawiać gdzie zapytać o to. poprawiłem jest OK. Dawaj mi tu resztę uwag do skrzynki skoro już zgłosiłeś się na recenzenta ;-) Przyjmuję wszystko bo to moja pierwsza.
Wszystko z nią w porządku, bardzo ładnie opisana i przygotowana :)
2. szkoda że nie będziesz bobyś dostał piwo materialne jak obiecałem w sam-wiesz-jakim-wątku
No to faktycznie szkoda :)
3. Sorry ZYR , żarcik w stylu "czy nadal bije pan żonę?". Przyjmuję że nie miałeś złych intencji.
Nie miałem złych intencji. Ale i nie wydaje mi się żeby to był żarcik w tym stylu.
4. teraz występuję w innej roli. Tu jest pytanie do szerokiego ogółu poszukiwaczy czy pójdą o 15:00 na spotkanie z nieznajomym/nieznajomą do lasu :? . Opis skrzynki budzi zaufanie , no nie ?
Budzi zaufanie. Ja bym poszedł. Pojechałem nie znając nikogo do Snufferów (a oni nie wyglądają potulnie), i przeżyłem (choć ledwo), więc i takie spotkanie bym przeżył. Miejsce publiczne, biały dzień. Każdy ma swój rozum, jak nie chce to nie idzie. Może bym małą zostawił gdybym nikogo innego nie znał. Nie wiem.
Awatar użytkownika
scrubby
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: sobota 04 października 2008, 23:28
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: scrubby »

Dla ożywienia - poranne bobrowanie w KPN : 04.01.2009 skrytki:
OP00AF - Obelisk
OP0341 - Na Janowek
OP09CB - Pokrecony dab
OP0662 - Obok brzoz V
OP0A70 - W dziupli debu o dwoch konarach

Start o świcie, czyli 8:00 :D ja ruszam z Zaborowa. OP00AF - Obelisk ok. 9:15.
SCRUBBY

[url=http://www.bikestats.pl/?work=userinfo&id=3085][img]http://www.bikestats.pl/buttonstats/u3085v1.gif[/img][/url]
ODPOWIEDZ