Ogniosko Wrocław - Lesica, Rędzin

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Możliwe, że wygłupię się zadając to pytanie, ale...

... co to jest "multaka"? :)
Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

atris pisze:Możliwe, że wygłupię się zadając to pytanie, ale...

... co to jest "multaka"? :)
To jest raczej "ten multak".
Czyli żargonowo i skrótowo określona skrzynka typu "multicache".
Szczegóły np tutaj
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Dzięki, formy skróconej nie znałem :). Codziennie człowiek uczy się czegoś nowego ;).
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Cóż moja wena twórzcza w nocy nie zna granic :)
Zreszta formę dostosowałem do skrótu.
Ta skrzynka multicache, ale ten multak.
Jakoś głupio mi brzmiało "ta" multak. A mnie się nie chce wymawiać multicache :oops:
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Dzisiaj wiczorem pomimo rzęsistego deszczu, pozakładałem cztery skrzynki wzdłuż drogi Rędzin - Lesica.

Jutro popołudniu dodam je na stronę:)

Jest w nich lokalizacja piątej skrzynki, jednak nie zdążyłem jej ukryć, więc ukryje ją w czwartek. Ale opis już jutro będzie.

W czwartek jestem na miejscu już dużo wcześniej i bedę dostępny na kanale 2 PMR w tamtej okolicy, w razie potrzeby można wołać.

Do zobaczyska na ognnichu :) I oby pogoda nam dopisała :)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Ja niestety muszę odwołać swoje przybycie :(. Dopadło mnie jakieś choróbsko i nie jestem w stanie jutro przyjść :?.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Uhuhu, jeszcze się okaże, że posiedzim ino we dwóch, pogodynka na złość zapowiada deszcze a napój bogów się chłodzi w lodówce.. :shock:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Kto jeszcze pisze się na jutro pomimo pogody?
My napewno będziemy:) Nie straszne nam ani deszcze ani wichury.
I po co ja wczoraj mokłem po nocy chowając cache, jeśli ma padać?

A dla tych, którzy nie będą mogli jutro z jakiegokolwiek względu, proponuję termin za dwa tygodnie przykładowo w sobotę 7 czerwiec. Będzie jeszcze więcej do szukania :) (miejmy nadzieję)

Spokojnie fck to jest nas już trójka na jutro chętnych, a ja nie odpuszczam tak łatwo :lol:

Chociaż to zależy od pogodynki jaką oglądacie lub czytacie (na inetrii nie zapowoadają deszczu na popołudnie, a jednynie zachmurzenie i niską temperaturę)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Nie no ja też nie odpuszczę - głupio by było gdyby zahartowany eksplorator przestraszył się deszczu. :P

Tylko chyba tak czy siak po ognisku, bo wsio namokło. :(

Wybieram się bez GPS-a ale za to z Cobrą także jak coś łapiemy się na kanale 2 :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Zdjęcia z imprezy dostępne są tutaj:

Album

Dzięki za fajną imprezę. Na przyszłość mamy nadzieję, że pojawi się więcej chętnych i impreza będzie mniej kameralna :lol: .
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Jeszcze jakbyś podesłał zdjęcia z późniejszego wypadu byłoby super :)

A za imprezę również wielkie dzięki, miło było poznać wszystkich, choć przybyłych w tak niewielkiej liczbie :(
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kasztelan
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sobota 22 marca 2008, 03:39
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: kasztelan »

elektronika pisze:Dzięki za fajną imprezę. Na przyszłość mamy nadzieję, że pojawi się więcej chętnych i impreza będzie mniej kameralna :lol: .
Cieszę się, że ognisko się udało..
Ja chciałbym przeprosić za swoją nieobecność, ale niestety nie wróciłem na czas do Wrocławia.
Następnym razem się uda... Mam nadzieję... ;)
Zdravím všechny!
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Po ognisku i kilku dniach przerwy:
W trzech z sześciu skrzynek założonych (4 widocznych jak do tej pory):

Niewiem kto dobrał się do skrzynki w ten sposób, że nie został żaden woreczek w środku a etykieta z zetnątrz zniknęła, dodatkowo zniknęła kartka z napisanymi współrzędnymi do piątej skrzynki. Nie ma ołówka. Na przyszłość bardzo proszę: Zostawcie to w takim stanie jak znaleźliście. Logbook już lekko podmókł przez brak folii. Staram się po to, żeby inni mogli się dobrze bawić, a nie po to żeby znikały rzeczy ze skrzynek nie na wymianę. Inni też chcą skorzystać z tego w przyszłości. Potrzebujecie woreczki foliowe to się odezwijcie. Dostaniecie, tylko nie zabierajcie tego z moich skrzynek. Częściowo dodałem graty do środka, ale nie miałem aż tyle zestawów naprawczych.

Współrzędnych do piątej skrzynki już nie ma w pierwszych czterech, więc ja już nie będę ich tam ponownie dodawał drugi raz. Współrzędne będą widoczne na stronie piątej skrzynki jak tylko ją opublikuje.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Przejrzyjmy wspólnie logi i zastanówmy się po czyjej wizycie dzieją się takie cuda jak znikanie wszystkich fantów bez dodawania nowych lub zaiwanianie wyposażenia kesza. Bo ja chyba zauważyłem pewną zależność 8)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Chyba tak kolego fck i chyba mogę się domyślić o jaką drużynę chodzi. Natomiast nikogo za rękę nie złapałem, więc i oskarżać nie mogę. Z tąd mój apel. Zostawcie w spokoju ołówki, i woreczki foliowe ochraniające logbooki. A po co komu było niczszyć mulicacha (zabierając współrzędne do piątej skrzynki jeszcze nie opublikowanej) tego pojąć nie mogę.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ODPOWIEDZ