Wykop.pl

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Ranwers »

Oprócz tego, że AMA założył keszer o raczej niewielkim doświadczeniu (50 znalezionych keszy, żadnych założonych), to jeszcze jest nieszczery:
pisze, że znalazł Okiennik (no dobra, wkleił fotkę, że znalazł tego kesza i musiał się wspinać), a przecież każdy ze znalazców miał co najmniej 400 znalezień.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: opencaching na wykopie

Post autor: u810 »

lukas_jaceq pisze:no to trzeba zakopywać i im prędzej tym mniejsze straty będą.
Spokojnie, wiadomo przecież że wykopowicze nie wychodzą z domu :D . Wzrośnie ewentualnie ilość "znalezionych" wirtuali.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Stryker »

Jak nie wychodzą? Jeden wyszedł. Mało, że wykopowicz to jeszcze student (kordy domowe na akademikach) a żadnego monopolowego po drodze nie ma;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Fracha
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 02 stycznia 2012, 01:49
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wykop.pl

Post autor: Fracha »

Na wstępie witam Wszystkich forumowiczów - jest to mój 1 post na tym forum. Ja z mojej strony powiem tak - każdy medal ma 2 strony. O geocachingu słyszałem już jakiś czas temu ale temat specjalnie mnie nie zainteresował, ale to raczej z racji innych moich zainteresowań a nie że "niepodobamisie". Od jakiegoś czasu jestem aktywnym właścicielem psa - baaardzo dużo zacząłem spacerować i zwiedzać. Nie ukrywam, że dopiero po wczorajszym ukazaniu się tematu o GC na wykopie postanowiłem się tu zarejestrować. Oczywiście zacząłem czytać całą open wiki jak i studiować tematy na forum. Tak mnie zaciekawił ten temat, że już w głowie mam pomysł na własną skrzynkę w pięknej lokacji z miłymi upominkami dopracowaną wg wskazówek znalezionych w Waszym serwisie. Ze swojej strony mogę dodać, że jestem osobą odpowiedzialną i potrafię "bawić" się razem z innymi nie szkodząc nikomu. Myślę, że przez takie rozreklamowanie można zyskać więcej niż stracić. Wiadomo że w każdej grupie ludzi znajdzie się jakiś delikwent co będzie chciał innym robić na złość ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora ;) I jeszcze jako osoba-nowicjusz patrząca na mapę ze skrzynkami GC widać jednak, że Polska znacząco odbiega ilością skrzynek od zachodniej części europy. Myślę, że takie akcje jak ta na wykopie pozwolą przybliżyć się do tej "lepszej" części. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieję, że spędzę z Wami miłe chwile podróżując i przeszukując ciekawe tereny ;)
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Ranwers »

Witamy Cię i życzymy wiele dobrej zabawy! Co do ilości keszy, to raczej nie odstajemy od reszty - po prostu w Polsce większość bawi się na opencaching.pl, podczas gdy zagranicą większość bawi się w komercyjnym serwisie (GC.com, w odróżnieniu od OC.pl).
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: środa 26 sierpnia 2009, 09:09
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wykop.pl

Post autor: supaplex »

Ehh.. ja już wiele razy myślałem o AMA na Wykopie dotyczącego Opencaching, ale zawsze uważałem, zę to wchodzilo by na niekorzyśc serwisu.
Na wykopie jednak jest sporo osób, które mogę źle podejść do sprawy na naszą niekorzyść.

No cóż...

shaniel sprawdził czy o opencaching / geocaching było coś na wykopie, ale nei sprawdził czy o wykopie było coś na opencaching /geocaching.
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.
Awatar użytkownika
taiffun
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 25 października 2010, 23:41
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: taiffun »

Spodziewałem się dziś większego ruchu w AMA, jest nadzwyczaj spokojnie wg mojej oceny, i już raczej tak zostanie z tendencją spadkową. Nie było tak źle, a i kulturalnie - może nie jest tak źle z mentalnością jak zakładamy. :)
Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: środa 26 sierpnia 2009, 09:09
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wykop.pl

Post autor: supaplex »

Zgodzę się. Mimo iż ani komentarza nie dodałem, bo postawa dodającego znaleziska jest iście nie na miejscu (chodzi o zbyt małe doświadczenie), to mam cichą nadzieje, że temat ucichnie i jedynie naprawdę ciekawskie osoby się wkręcą.

Należy jednak pamiętać, że parę osób może już nieźle popsuć zabawę w okolicy, w której mieszka ;/
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Rob »

Nie dajmy się zwariować. Ewentualny szkodnik poszkodzi trochę i koniec końców mu się znudzi. Moim zdaniem nie ma nic złego w reklamowaniu naszego hobby. Ktoś, kogo to zainteresuje wkręci się i będziemy mieli korzyść z nowych keszy. Mimo wszystko uważam, że jest więcej plusów niż minusów tego typu akcji. Ze swojego doświadczenia wiem, że jakbym usłyszał wcześniej o geokeszingu to bawiłbym się dużo dłużej. A tak dowiedziałem się przez zupełny przypadek.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Wykop.pl

Post autor: chinczyk »

Ja przeglądając wykop z 1 strony wątku , widziałem tylko jedno , dokładne pokazanie miejsca ukrycia , czyli totalny bezsens ! Można pokazać z daleka, można samą skrzynkę ale po co pokazywać dokładnie , gdzie frajda osoby która to zobaczy a później wybierze się na poszukiwania mając wszystko jak na tacy?
Obrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: cichy »

Rob pisze:Nie dajmy się zwariować...... Ktoś, kogo to zainteresuje wkręci się i będziemy mieli korzyść z nowych keszy. Mimo wszystko uważam, że jest więcej plusów niż minusów tego typu akcji.
Właśnie przez Wykop zarejestrował się nowy keszer - Łukasz. Miejmy nadzieję, że będzie mu się podobało i nowe ciekawe kesze posadzi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: cichy »

Rob pisze:Nie dajmy się zwariować...... Ktoś, kogo to zainteresuje wkręci się i będziemy mieli korzyść z nowych keszy. Mimo wszystko uważam, że jest więcej plusów niż minusów tego typu akcji.
Właśnie przez Wykop zarejestrował się nowy keszer - Łukasz. Miejmy nadzieję, że będzie mu się podobało i nowe ciekawe kesze posadzi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fracha
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 02 stycznia 2012, 01:49
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wykop.pl

Post autor: Fracha »

cichy pisze:Miejmy nadzieję, że będzie mu się podobało i nowe ciekawe kesze posadzi.
Mi spodobało się bardzo - właśnie jestem na etapie zakładania swojego pierwszego kesza ;) Nie taki straszny użytkownik wykopu jakiego malują :)
pisii35
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 16 stycznia 2012, 18:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wykop.pl

Post autor: pisii35 »

Ja też pierwszy raz o opencachingu na wykopie przeczytałam, więc nie jest to głupia reklama... Przynajmniej żeby jakieś podstawy uzyskać.... :P
Awatar użytkownika
cichy
Forumator
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek 13 lipca 2009, 12:29
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: cichy »

Fracha pisze:
cichy pisze: Mi spodobało się bardzo - właśnie jestem na etapie zakładania swojego pierwszego kesza ;)
Widziałem projekt twojego "pudełka" Trzymam kciuki za dalszy rozwój.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ