Spotkanie Jelenia Góra

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: chinczyk »

Witam jestem w miarę nowym czekerem , chciałbym zoorganizować małe spotkanie GeoCzekerskie w Jeleniej Górze. Wiem że dużo chyba nas tu nie ma ale miło byłoby się poznać i powymieniać doświadczenia.

W tej chwili zbieram chętnych na jakąś pizze, piwo, proszę o ew. odpowiedzi w tym temacie.

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: Nannette »

Czasami tak jest że bardziej można na przyjezdnych niż miejscowych liczyć ;) Nigdy nic nie wiadomo. Kluczowy jest jednakże termin. Im większe wyprzedzenie tym lepiej no i warto się zorientować czy nie ma w tym czasie jakiejś większej cyklicznej imprezy. A poza tym to nie ma się co zastanawiać. Każde spotkanie mocno rozwija geokeszing na danym terenie więc do dzieła :D
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: miklobit »

Posadzenie nowych keszy z okazji spotkania też może pozytywnie wpłynąć na frekwencje.
Kika
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: piątek 12 września 2008, 23:59
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: Kika »

Może być ciekawie - ja jeszcze nie byłam na żadnym spotkaniu GeoCzekerskim :lol:
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: chinczyk »

Kika pisze:Może być ciekawie - ja jeszcze nie byłam na żadnym spotkaniu GeoCzekerskim :lol:
Ironia nie wskazana, może w słowniku poprawnej polszczyzny pisze jak pisać i wymawiać ten zwrot?


A wracając do tematu otrzymałem informację od kolegi emersoft o tym, że w niedługim czasie odbędzie się spotkanie w Jeleniej Górze, a więc nie będę starał się dublować pomysły tylko pomogę w organizacji tamtego eventu.
Więcej informacji niebawem!

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: Żywcu »

chinczyk pisze:A wracając do tematu otrzymałem informację od kolegi emersoft o tym, że w niedługim czasie odbędzie się spotkanie w Jeleniej Górze, a więc nie będę starał się dublować pomysły tylko pomogę w organizacji tamtego eventu.
Więcej informacji niebawem!
To inne spotkanie to event GC - więcej informacji TU.
Chętnie bym się pojawił ale termin, mocno koliduje z kultowym, cyklicznym i świetnym INDEPENDENCE DAY - bawcie się dobrze, jednak myślę że będzie to kameralne spotkanie. Pomyśl o innym terminie i nie zarzucaj pomysłu - Jelenia Góra i Karkonosze, to bardzo dobra lokalizacja na spotkanie.
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: chinczyk »

To myślę że może jednak , ale chyba dopiero na wiosnę. Bo w środku zimy nie wiem czy to dobry pomysł :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Spotkanie Jelenia Góra

Post autor: Żywcu »

Tak więc, do wiosny :D

- popatrz na cykliczne spotkania i nie organizuj np. w okolicach 1-3.05. i tym podobnych... (powiem tak; Jura, S4ne, Independence, Mikołajki - to bardzo złe terminy :wink: ) :!:
Pewnie się uda, do zobaczenia w terenie :D
ODPOWIEDZ