Język opisu.

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

gogiel
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 14 sierpnia 2011, 17:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Język opisu.

Post autor: gogiel »

Cześć.
Mam zamiar w najbliższym czasie wypuścić w świat parę moich geokretów i zastanawiam się w jakim języku je opisać.
Czy GK to inicjatywa raczej wewnątrzkrajowa, czy międzynarodowa? Do tej pory spotkałem tylko kilka GK i większość z nich miała swój opis (fizyczny - na kartoniku) tylko w języku polskim.
Druga sprawa to opisa na stronie geokrety.org. Czy da się dodać opis w innym języku (tak jak da się to zrobić na OC)?
Obrazek
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Język opisu.

Post autor: MasterGraba »

Proponuje oprócz języka Polskiego jeszcze języki Angielski i Niemiecki. Geokrety najbardziej popularne są w Polsce i u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli chcesz wydrukować standardową etykietkę to zanim ją wygenerujesz masz możliwość wyboru języka instrukcji.
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: Język opisu.

Post autor: lavinka »

gogiel pisze:Cześć.
Mam zamiar w najbliższym czasie wypuścić w świat parę moich geokretów i zastanawiam się w jakim języku je opisać.
Czy GK to inicjatywa raczej wewnątrzkrajowa, czy międzynarodowa? Do tej pory spotkałem tylko kilka GK i większość z nich miała swój opis (fizyczny - na kartoniku) tylko w języku polskim.
Druga sprawa to opisa na stronie geokrety.org. Czy da się dodać opis w innym języku (tak jak da się to zrobić na OC)?
Niektóre geokrety specjalnie produkuję na export i wówczas staram się prócz polskiego dawać język czeski, niemiecki, hiszpański, angielski i czasem rosyjski. Chyba, że kret jest mały, takoż etykieta, wówczas ograniczam się do pl i en. Tyle,że ja robię własne etykiety. Gotowce z geokretów dają możliwość trzech jezyków na raz (większa etykieta).
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ