blog.

Pokaż Swoje zdjęcia z wypraw lub wklej link do galerii

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
magsiw
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 15 sierpnia 2011, 22:45
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

blog.

Post autor: magsiw »

cześć Wam ;) a ja wreszcie mam swoje pierwsze znalezisko i wpadłam na pomysł, żeby wrażenia z tej wyprawy i kolejnych umieszczać na blogu :) więc dzielę się linkiem i liczę, że czasem mnie tam odwiedzicie :) pozdrawiam :)

http://magsiw.mylog.pl
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: miklobit »

magsiw pisze:cześć Wam ;) a ja wreszcie mam swoje pierwsze znalezisko i wpadłam na pomysł, żeby wrażenia z tej wyprawy i kolejnych umieszczać na blogu :) więc dzielę się linkiem i liczę, że czasem mnie tam odwiedzicie :) pozdrawiam :)
http://magsiw.mylog.pl
Blog odwiedzony.
Należy tylko życzyć dalszych sukcesów no i nie traktować zawartości skrzynki jako głównej motywacji do szukania ...
Awatar użytkownika
magsiw
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 15 sierpnia 2011, 22:45
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blog.

Post autor: magsiw »

dzięki za wizytę ;) i święta racja - nie ma co patrzeć jedynie na zawartość skrzynek, ale na początku jednak ciekawość robi swoje ;) i w moim przypadku uwaga skupiła się głównie na tym i troszkę się zawiodłam, więc skorzystam z rady i zajmę się innymi zaletami :)
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: Doc_with_the_dog »

Po dwóch zdaniach lektury obawiałem się, że będzie mnóstwo spojlaków, ale miło się zaskoczyłem :) Krótko, zwięźle, zero nudy. Czekam na następne wpisy. Swoją drogą szukać bez giepsa w zalesionym terenie...... czyżby nowa moda? ;)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: blog.

Post autor: krystiant »

Doc_with_the_dog pisze:Swoją drogą szukać bez giepsa w zalesionym terenie...... czyżby nowa moda? ;)
Jak to jest w rejonie, który się dobrze zna, to można spróbować... zależy od opisu. Raz tak miałem, że pojechałem na szybko na "czuja" i dopiero jak nie znalazłem to odpaliłem neta i się okazało, że szukałem ćwierć kilometra od kesza...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: Żywcu »

Fajnie się czytało :!:
Jak kolejne dwieście wypraw opiszesz, przerzucę się z forum na Twojego bloga :wink:
Dzięki i czekam na więcej 8)
Awatar użytkownika
magsiw
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 15 sierpnia 2011, 22:45
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blog.

Post autor: magsiw »

tak jak napisałam w notce, akurat ten teren bardzo dobrze znam, dlatego po zdjęciu postanowiłam spróbować, a co najlepsze okazało się, że za pierwszą próbą byłam bliżej niż za drugą, kiedy miałam już ze sobą wyposażenie. :D
dziękuję za wizyty i cóż mam nadzieję, że szkoła nie przeszkodzi mi zbytnio w poszukiwaniach. szczerze mówiąc właśnie po to założyłam bloga, żeby mieć jakąś dodatkową motywację :)
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: lavinka »

magsiw pisze:dzięki za wizytę ;) i święta racja - nie ma co patrzeć jedynie na zawartość skrzynek, ale na początku jednak ciekawość robi swoje ;) i w moim przypadku uwaga skupiła się głównie na tym i troszkę się zawiodłam, więc skorzystam z rady i zajmę się innymi zaletami :)

Dla mnie zawartość skrzynki to jedno z najważniejszych rzeczy w tej zabawie, więc ekhm, tego no tu. Każdy bawi się tak jak lubi. Ja sobie lubię w skrzynce pogmerać, wymienić, dorzucić itd.
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
magsiw
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 15 sierpnia 2011, 22:45
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blog.

Post autor: magsiw »

no właśnie mam podobny tok myślenia. stąd moje zażenowanie po pierwszej skrzynce, bo ludzie naprawdę wrzucają tam banalne rzeczy, bez jakiegoś fajnego przekazu :P - bynajmniej w tym przypadku tak było.
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: blog.

Post autor: JohnDoe »

Tylko po pewnej ilości skrzynek już się czasem nie patrzy na zawartość kesza, tylko na jego okolicę :) Przynajmniej ja tak mam, idę w miejsce skrytki a nie po fanty, coraz mniej wymieniam (choć często coś zostawiam), a więcej oglądam okolicę. Czasem łapię się na tym, że idę z nosem w giepsie nie patrząc pod nogi :) szczególnie gdy czas goni.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: lavinka »

magsiw pisze:no właśnie mam podobny tok myślenia. stąd moje zażenowanie po pierwszej skrzynce, bo ludzie naprawdę wrzucają tam banalne rzeczy, bez jakiegoś fajnego przekazu :P - bynajmniej w tym przypadku tak było.
Wiesz, czasem tak jest, że skrzynki po prostu są okradane z fajniejszych rzeczy, pozostają w nich banalne. Kiedyś odkryłam ze zdumieniem, że w mojej skrzynce początkowo wypełnionej po brzegi(rozmiar 3litry) ostał się wrzucony przez kogoś kamień i jakieś marne pozostałości pierwotnego wyposażenia. Ot, parę młodych ekip się przewinęło, już się nie bawią. :/ Co gorsza, czasem ludzie wrzucają do środka jedzenia, ostatnio ze skrzynki Rubeusa wyrzuciliśmy żelka (na szczęście nie leżał w skrzynce długo i nie zdążył jej zniszczyć).
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
sq7obj
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: blog.

Post autor: sq7obj »

magsiw pisze:cześć Wam ;) a ja wreszcie mam swoje pierwsze znalezisko i wpadłam na pomysł, żeby wrażenia z tej wyprawy i kolejnych umieszczać na blogu :) więc dzielę się linkiem i liczę, że czasem mnie tam odwiedzicie :) pozdrawiam :)
Hej Magda. Świat jest mały, nie uważasz? ;) Gratuluje znaleziska, i życzę wieeeeelu kolejnych :P
Pozdrawiam
Maciek, ten blondyn z Pogorii, zima 2009 ;)
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: MasterGraba »

magsiw pisze:no właśnie mam podobny tok myślenia. stąd moje zażenowanie po pierwszej skrzynce, bo ludzie naprawdę wrzucają tam banalne rzeczy, bez jakiegoś fajnego przekazu :P - bynajmniej w tym przypadku tak było.
Gratuluję znalezienia i mam pytanie co ty wrzuciłaś do skrzynki bo chyba nigdzie o tym nie napisałaś :) ?
Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Posty: 984
Rejestracja: czwartek 15 października 2009, 21:48
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: lavinka »

Doc_with_the_dog pisze:Po dwóch zdaniach lektury obawiałem się, że będzie mnóstwo spojlaków, ale miło się zaskoczyłem :) Krótko, zwięźle, zero nudy. Czekam na następne wpisy. Swoją drogą szukać bez giepsa w zalesionym terenie...... czyżby nowa moda? ;)
Na początku szukaliśmy tak z rok z Meteorem. Kompas i odmierzanie odległości parokrokami. Mówię Ci, często było dokladniej niż giepsem(którego nadal używamy tylko do sprawdzenia odległości czy 100 czy 20m np.) ;)
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: blog.

Post autor: MasterGraba »

Widzę, że magsiw znalazła kolejne skrzynki i jest zawiedziona ich zawartością. Jeśli dalej będzie szukać dla zawartości to myślę, że szybko się zniechęci no ale może po kilku znalezieniach szukanie zmieni nieco swoje podejście i będzie szukać dla miejsc i dla wyzwań jakie kładą przed nią zakładający.
ODPOWIEDZ