Opolskie Rules!!!

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

To taka mała prowokacja :wink:
Patrząc na statystyki, widzę że wystarczy założyć 13 skrzynek i wyprzedzimy lubelskie :D
Tak więc rzucam rękawicę :!:
Liczę, że będzie z kim się zmagać i w obozie lubelskim, szyki zewrzą..., a kto wie może i Wielkopolska, dozbroić się musi... . Kto wie, może pokonani powstaną i naszej pozycji zagrożą :?

Wzywam tu brać opolską, do mobilizacji :!:
Mam nadzieję, że inicjatywa przysporzy nam wielu ciekawych skrzynek w dole tabeli 8)
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Stryker »

To ja tu wkleję też:

Eeetam.

W lubelskim: w sumie 35 wirtuali, ołnów i łebkamów (nie kesze:P)
W opolskim: 7.

Co daje przewagę 16 aktywnych skrzynek.

Aktywnością lubelskie bijemy na głowę + oni nie mają nawet jednego przewodnika ;-)
Parcia ni ma, ale niektórych trzeba chyba wywołać do tablicy, bo w tym roku jeszcze nic nie założyli:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Doc_with_the_dog »

Żywcu pisze:To taka mała prowokacja :wink:
Patrząc na statystyki, widzę że wystarczy założyć 13 skrzynek i wyprzedzimy lubelskie :D
Tak więc rzucam rękawicę :!:
Liczę, że będzie z kim się zmagać i w obozie lubelskim, szyki zewrzą..., a kto wie może i Wielkopolska, dozbroić się musi... . Kto wie, może pokonani powstaną i naszej pozycji zagrożą :?

Wzywam tu brać opolską, do mobilizacji :!:
Mam nadzieję, że inicjatywa przysporzy nam wielu ciekawych skrzynek w dole tabeli 8)
Gdybym w tych kilku zdaniach zmienił kilka wyrazów (m.in. kesze) to miałbym wrażenie, że słyszę moich przełożonych :D

BTW: Tytuł tematu powinien brzmieć: "AMWAY rulez" :D

Swoją droga patrząc w staty to w sumie zabawne. Śląsk wyprzedza Pomorze tylko o 5 skrzynek. Przy takiej liczbie keszy w kraju, taka różnica jest wręcz nieprawdopodobna
Ostatnio zmieniony czwartek 10 marca 2011, 20:41 przez Doc_with_the_dog, łącznie zmieniany 1 raz.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 18 listopada 2009, 15:36
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: lupi »

No musicie się starać bo Opolskie we wszystkich statystkach w ogonie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czwartek 10 marca 2011, 20:46 przez lupi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek


Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Doc_with_the_dog »

Lupi, to pewnie dlatego, że w opolskiem połowa keszy zarejestrowana jest na OC.DE hihihihihih
Z góry przepraszam i oświadczam, że wcale nie jestem nacjonalistą :wink:
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

mwoz pisze:Co daje przewagę 16 aktywnych skrzynek.

Aktywnością lubelskie bijemy na głowę + oni nie mają nawet jednego przewodnika ;-)
Parcia ni ma, ale niektórych trzeba chyba wywołać do tablicy, bo w tym roku jeszcze nic nie założyli:P
Celna uwaga :!:

Odpowiadając Lupiemu:

Tak sobie myślę, że i Wrocław może się przyłączyć - jeśli przyjąć, że terytorialnie są więksi od Paryża (jak się o tym uczyłem, to 3 razy...) - kiepsko to wygląda :P
Potwierdzam - Opolskie Rules !!! :D
Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 18 listopada 2009, 15:36
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: lupi »

My (Dolnośląskie) chyba wczoraj w liczbie keszy przegoniliśmy Łódzkie ;) mimo silnego keszo-dokarmiania tego województwa przez lavinkęi meteora ;)

Żywcu spokojnie ;) Mamy duży keszo-potencjał ;)
Obrazek Obrazek


Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

lupi pisze:Żywcu spokojnie ;) Mamy duży keszo-potencjał ;)
...a, to wiem - 5 lat studiów przeżyłem w tym mieście 8)

@Doktorek : manipulujesz danymi - 50% to nie jest, ale przyznaję, że znam skrzynkę naszego ziomala, tam umieszczoną (terytorialnie, na pewno :D ).
Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Highlander »

Doc_with_the_dog pisze: Swoją droga patrząc w staty to w sumie zabawne. Śląsk wyprzedza Pomorze tylko o 5 skrzynek. Przy takiej liczbie keszy w kraju, taka różnica jest wręcz nieprawdopodobna
O kurcze, przegapiłem moment kiedy straciliśmy 2-gie miejsce. Niestety ale większość stałych zakładaczy się wykruszyła lub skupiła na szukaniu.

Za to jeśli chodzi o aktywność to Pomorskie jeszcze długo potrzyma drugie miejsce, oj długo :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

Highlander pisze:Za to jeśli chodzi o aktywność to Pomorskie jeszcze długo potrzyma drugie miejsce, oj długo :)
No, nie dziw się - wakacje u Was spędzamy 8)
- śmiem twierdzić (nawiązując do tematu), że opolskie Wam te staty napędza :lol:

Zupełnie wracając do rzuconej rękawicy, czuję że to będzie Blitzkrieg - u nas mobilizację dostrzegam :D
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: ronja »

Żywcu pisze: .. a kto wie może i Wielkopolska, dozbroić się musi... . Kto wie, może pokonani powstaną i naszej pozycji zagrożą :?
Wielkopolska nie musi. Jakby nie patrzeć, to jedyne wygrane powstanie było u nas. Macie jeszcze sporo do zrobienia, więc walczcie !!! :twisted:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

ronja pisze:Wielkopolska nie musi. Jakby nie patrzeć, to jedyne wygrane powstanie było u nas. Macie jeszcze sporo do zrobienia, więc walczcie !!! :twisted:
Jeszcze nie musi :P , tak tylko nieśmiało zauważę - rok temu to lubuskie było przed nami (znaczy, też tak myśleli :lol: ) 8)
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Doc_with_the_dog »

ronja pisze:
Żywcu pisze: .. a kto wie może i Wielkopolska, dozbroić się musi... . Kto wie, może pokonani powstaną i naszej pozycji zagrożą :?
Wielkopolska nie musi. Jakby nie patrzeć, to jedyne wygrane powstanie było u nas. Macie jeszcze sporo do zrobienia, więc walczcie !!! :twisted:
U nas były 3. Co prawda z nieco gorszym skutkiem, ale liczy się wola, serce do walki :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: lukas_jaceq »

Żywcu pisze: Patrząc na statystyki, widzę że wystarczy założyć 13 skrzynek i wyprzedzimy lubelskie :D
Tak więc rzucam rękawicę :!:
Liczę, że będzie z kim się zmagać i w obozie lubelskim, szyki zewrzą..., a kto wie może i Wielkopolska, dozbroić się musi... . Kto wie, może pokonani powstaną i naszej pozycji zagrożą :?
Rzucaj i tak nikt raczej nie podejmie ;P to nie wyścigi... a na mnie na pewno możesz nie liczyć.
mwoz pisze:To ja tu wkleję też:

Eeetam.

W lubelskim: w sumie 35 wirtuali, ołnów i łebkamów (nie kesze:P)

Aktywnością lubelskie bijemy na głowę + oni nie mają nawet jednego przewodnika ;-)
Parcia ni ma, ale niektórych trzeba chyba wywołać do tablicy, bo w tym roku jeszcze nic nie założyli:P
dla ciebie możne nie kesza, a dla innych kesze. dla mnie keszemi nie są zagadki rebusy i inne idiotyczne mutacje tradycyjnych keszy. każdy bawi się jak lubi. :wink: .
Przewodnika mieli, ale że ostatnio nie miałem czasu szukać to z listy zniknąłem.

Na nowe kesze z mojej strony raczej nie macie co liczyć ;P, co najwyżej zacznę powoli część likwidować, a mniejszą część poprawiać. A co do innych składów okolicznych... to wszystko widać w statach i raczej na jakieś eksplozje keszy nie ma co liczyć ;P.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Opolskie Rules!!!

Post autor: Żywcu »

lukas_jaceq pisze: Rzucaj i tak nikt raczej nie podejmie ;P to nie wyścigi... a na mnie na pewno możesz nie liczyć.
...
Na nowe kesze z mojej strony raczej nie macie co liczyć ;P, co najwyżej zacznę powoli część likwidować, a mniejszą część poprawiać. A co do innych składów okolicznych... to wszystko widać w statach i raczej na jakieś eksplozje keszy nie ma co liczyć ;P.
Ha!!! Proszę, taktyka dezinformacji ruszyła - chcą zachwiać naszym morale 8)
Nie z nami, te numery :wink:
ODPOWIEDZ