Witam, mam Sony Ericsson'a W995. Nawigacja w nim jest w systemie DD° MM' SS'' czyli np : N 51° 43' 59.76'' E 19° 27' 11.76''
I tu jest problem, ponieważ na stronie OC.pl są inne jednostki i nie wiem jakie mam wpisywać... Czy jest jakaś metoda obliczania, albo jakiś konwerter na ten system jaki jest na OC.pl ?
Bardzo proszę o odpowiedź ...
Współrzędne geograficzne
Moderator: Moderatorzy
- coza
- Forumator
- Posty: 556
- Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
- Podziękował;: 28 razy
- Otrzymał podziękowań: 8 razy
Re: Współrzędne geograficzne
Na stronie opisu skrzynki masz link : "Współrzędne w innych systemach". Tam znajdziesz zapis między innymi w takim właśnie formacie.
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
- krystiant
- Forumator
- Posty: 2071
- Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
- Podziękował;: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 75 razy
Re: Współrzędne geograficzne
Możesz po prostu policzyć - to proste działanie matematyczne, a jak ci się nie chce to użyj któregoś z przeliczników online:
http://kastamasta.ovh.org/opencaching/
http://www.aprs.radom.pl/index.php?opti ... &Itemid=98
http://www.gpsvisualizer.com/calculators
http://kastamasta.ovh.org/opencaching/
http://www.aprs.radom.pl/index.php?opti ... &Itemid=98
http://www.gpsvisualizer.com/calculators
Poczytaj zanim się zapytasz
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów