Panowie i Panie PROMOCJA!!!!!!!!!!!

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Panowie i Panie PROMOCJA!!!!!!!!!!!

Post autor: marwaldor »

Kurcze wykukałem w fajnej cenie super ,palmtopa' do naszej zabawy:

http://www.mixelectronics.pl/zobacz,18325,kat,0,

Z tego co widzę jest na stanie w niektórych sklepach, ale można poprosić o przesłanie towaru do ,swojego' sklepu

Mam takiego f-s od 2 lat (wywalilem za niego parę ładnych stów) i jest to moje już chyba 5 urządzenie tego typu z kolei. Powiem krótko - chyba najlepsze jakie miałem i mam do teraz.

Zalety:

(wszystkie pomiary realne, które sam robiłem!!!)

robi na baterii ~16 h !!! (jasność na minimum)
włączony GPS ~11h !!! (jasność max. auto wył ekranu po 30 sek.)
da się odblokować windę (to podstawa)
można wyłączyć Static Navigation (to też podstawa)
czyta sdhc 4 GB (większej nie mam)

Soft:

Ozi, Navitel, Garmin XT, Russa(ale kaprysi trochę), NetFront(przeglądarka www), SirfTech(StNavigation)

Bez łaski bryka:

baza Filipsa, CacheWolf

Wyświetlacz 2,8" - mieści się bez problemu w dłoni, zawieszony na smyczy udaje mp3 (bo biały) podczas keszowania umila czas muzyką plynącą ze słuchawek (zwykłe gniazdo mini jack 3,5mm) tym bardziej udając mp3

A to wszystko za 250 zł !!! (na alledrogo chodzą po 350-400 zł)

Naprawdę super palmtop. Gorąco polecam. Jak ktoś kupi to załozę wątek o F-S n100 i wszystko zainteresowanym krok po kroku opisze i zapodam (odblokowanie,soft itp)

Obrazek

P.S. Nie jestem właścicielem/pracownikiem Mix-electronics !!!
Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Posty: 792
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Wanoga »

Nie kuś! :twisted:
A tak serio - orientujesz się ile trzeba by jeszcze zainwestować w soft, jaki warto?
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
Obrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

Akcesoria (SirfTech, TotalCommander, Baza Filipsa, CacheWolf... itd itp) free

A soft do nawigacji - musisz wybrac jaki lubisz - i poszukac aktualnego cennika :)

Jeśli do turystyki/keszowania bedziesz używał Russy(free) + mapy UMPPcPL topo (to chyba najdokładniejsza mapa turystyczna a do tego free) - to nie zapłacisz ani grosza.

Jest jeszcze kilka darmowych programów do nawigacji - jednak nie testowałem:)

W urzadzeniu jest Navigon - cala Eu - jednak już trochę trąci myszką (2007/2008 r) a do keszowania go nie sprawdzalem :)
Ostatnio zmieniony czwartek 28 stycznia 2010, 05:13 przez marwaldor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Posty: 792
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Wanoga »

Już, już klikałem... ale się okazało ze odbiór tylko osobisty, niestety setki kilometrów ode mnie.
Ale spróbuje go kiedyś upolować. Dzięki za podrzucenie pokusy :)
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
Obrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

Możesz poprosić, aby przywieźli do sklepu w pobliżu Twego miejsca zamieszkania - niestety trzeba wnieść 16 zł opłaty logistycznej :shock:
Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Posty: 792
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Wanoga »

Nawet ten najbliższy ich sklepik to parędziesiąt kilometrów, ale.. hm, mam tam swoich ludzi, spróbuję podziałać. Thx!
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
Obrazek
Awatar użytkownika
smok6
Stały bywalec
Posty: 128
Rejestracja: środa 28 października 2009, 20:38
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: smok6 »

Ja z kolei mam pytanie do uzytkownika, czy ten sprzecik sprawdza się jako nawiacja w samochodzie? Poki co wyprobowalem w tej roli turystycznego garmina i niestety jest kiepsko :wink:
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=14296][img]http://www.opencaching.pl/statpics/14296.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=4033][img]http://geokrety.org/statpics/4033.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

smok6 pisze:Ja z kolei mam pytanie do uzytkownika, czy ten sprzecik sprawdza się jako nawiacja w samochodzie? :wink:
Tak w zestawie jest nawet uchwyt z przyssawką i ładowarka samochodowa. Myślę, że w zamysłe miała to być nawi samochodowa - świadczy o tym wgrany Navigon. I SirfStar3 z zaptaszkowanym static navigation.

Jeden z moich znajomych ma na niej wgraną AutoMapę i upchał ją w okolicy lusterka wstecznego, gdyż jeździ na dwie nawigacje, bo druga (Mio) ma gorsze mapy od AM. A ponieważ większość czasu spędza za kólkiem, to jakoś sobie tłumaczę jego dziwactwo w postaci 2-ch nawigacji :)

Choć jako nawi samocochodowa ma jedną wadę: troszkę za mały wyświetlacz (2,8 cala). Ale jak ktoś ma jeszcze sokoli wzrok... :D
Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Posty: 792
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Wanoga »

marwaldor pisze:Możesz poprosić, aby przywieźli do sklepu w pobliżu Twego miejsca zamieszkania - niestety trzeba wnieść 16 zł opłaty logistycznej :shock:
Niestety "po zawodach", dostałem maila:
Możliwa forma transportu: tylko odbiór w zdefiniowanym salonie.
Uwaga!!! Produkty nie podlegają wysyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej, nie mogą zostać przesłane do innego salonu.
Ale sprzęcicho można trafić na alledrogo, używanka w tej samej cenie, nówka sztuka - 400 pln. Muszę to przemyśleć... :wink:
ODPOWIEDZ