Ostrzeżenia

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

ted69 pisze:
trojmiasto pisze:Odpowiadając krótko i na temat - nie, nie przewiduje się dodania takiej kolumny.
Rozumiem ze mozliwosc porzadkowania wg Strony domowej uzytkownika czy Skąd jest o wiele istotniejsza informacja niz taki drobiazg jak ostrzezenie :lol:

Poza tym - motywacja typy NIE bo NIE jest bardzo merytoryczna.
Myślałem, że wiesz, ale skoro nie, to usłużnie spieszę, by Cię merytorycznie uświadomić - nikt z nas nie pisał phpbb - korzystamy tylko z tego kodu. W nim też była możliwość sortowania po tym czy po tamtym, a nie ma po czym innym. Dlaczego mam uzasadniać, z jakiego powodu nie zamierzam poświęcić swojego czasu na modyfikowanie kodu phpbb? Czy przypadkiem to prośba o zmianę nie powinna być przede wszystkim merytorycznie uzasadniona?
Napisałem grzecznie, że nie przewiduję dodania takiej kolumny.

Panie i Panowie - o co chodzi? O to, żeby teraz móc ponarzekać na tę decyzję, przyczepić się do czegoś, napisać kilka uszczypliwych słów, czy może to tak dla zasady? Tak wiem... dzień bez jadu, to dzień stracony.

Dodano po 3 minutach:

Panowie - prywatne pyskówki załatwiajcie przez PW.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
Mider
Wyjadacz
Posty: 382
Rejestracja: piątek 26 czerwca 2009, 14:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Mider »

Szkoda tylko, że nie ma obowiązku dokładnego opisu za co ostrzeżenie zostało przyznane. Voit łatwo dawać warny bez uzasadnienia. Klikasz i już.
Jak by trzeba było dokładnie uzasadnić za co jest ostrzeżenie a uzasadnienia były by widoczne tak długo jak samo ostrzeżenie zapewne ostrzeżeń było by mniej. Mało tego każdy mógłby dowiedzieć się o co chodziło i mógłby samodzielnie ocenić kto ma rację. Teraz mamy pełne bezhołowie. Krótko przed uruchomieniem alternatywnego forum obserwowałem jak niedorzeczne mogą być ostrzeżenia. Dostawało się je za nieprawomyślność od tak, bęc i jest. Dzięki temu ostrzeżenia silnie się zdewaluowały. Zresztą po ostrzeżeniu od Voita, który brak argumentów kończy tym, że milknie, wychodzi mi, że dużo się nie zmieniło.
Obrazek
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Mider
Powód ostrzeżenia znajdziesz w profilu.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Spider, ty to musisz uważać bo 3 ostrzeżenie to już permanentny ban, a drugi raz amnestii pewnie nie będzie :lol:
Awatar użytkownika
Mider
Wyjadacz
Posty: 382
Rejestracja: piątek 26 czerwca 2009, 14:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Mider »

Tylko powód jest
a. nieprawidłowy
b. lakoniczny

Moim zdaniem dostałem ostrzeżenie za brak w naszym języku słowa określającego donoszenia na kogoś. Użyłem słowa potocznego, upomniałeś mnie, że jest obraźliwe. Nie zgadzam się z tym, ale sprawdziłem w słowniku wyrazów bliskoznacznych oraz w słowniku języka polskiego, jakie mam słowa do wyboru. Użyłem tych, które są według tych słowników (wydawnictwo PWN) najbardziej adekwatne do sytuacji.
Ty natomiast uznałeś, że jesteś mądrzejszy od cenionych autorów publikowanych przez PWN. Nie wiem kim jesteś ale rozumiem, że przynajmniej habilitację z polonistyki masz skoro uważasz, że wiesz lepiej.
Przypominam również, że dwa posty wcześniej metodą opisową "obrażona" osoba sama pisze, że w określonych przypadkach będzie donosić na autorów skrzynek do RR.
Voit, nie ciąży Ci bycie "świętszym od papieża"?
Obrazek
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Mider pisze:Tylko powód jest (...)
Midler zlituj się, możesz zaskarżyć działania Voita u admina, wyślij PW ale nie zalewaj forum po raz kolejny tymi samymi skargami... cała reszta uhonorowanych zresztą też ciągle chwali sie tym samym w wielu wątkach. Gdyby przy okazji amnestii która Was objęła Admin uznał, że ostrzeżenia są bezpodstawne to by je zdjął. Zostaliście tylko "warunkowo odbanowani", więc nie róbcie z siebie męczenników :lol: :lol:
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Mam wrażenie, że przyglądam się obradom Sejmu... :?
Awatar użytkownika
Mider
Wyjadacz
Posty: 382
Rejestracja: piątek 26 czerwca 2009, 14:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Mider »

Saracen pisze:
Mider pisze:Tylko powód jest (...)
Midler zlituj się, możesz zaskarżyć działania Voita u admina, wyślij PW ale nie zalewaj forum po raz kolejny tymi samymi skargami... cała reszta uhonorowanych zresztą też ciągle chwali sie tym samym w wielu wątkach.
Skarżyć się? Po co, jeszcze rozpatrzą pozytywnie i mi zaszczytnego warna zdejmą :lol: Dobra, masz Saracen rację, szkoda ciągnąć. Jak ktoś ma coś jeszcze to zapraszam, ale zaznaczam, że nie odpowiem :P
Saracen pisze:Gdyby przy okazji amnestii która Was objęła Admin uznał, że ostrzeżenia są bezpodstawne to by je zdjął. Zostaliście tylko "warunkowo odbanowani", więc nie róbcie z siebie męczenników :lol: :lol:
Załapałem się na warna po amnestii :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bazyl69
Wyjadacz
Posty: 229
Rejestracja: piątek 04 lipca 2008, 14:55
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Bazyl69 »

Ale tu wypowiadają się dorośli ludzie?
Bo jakoś nie jestem o tym przekonany.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=970][img]http://www.opencaching.pl/statpics/970.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Mider
Wytłumaczę Ci kilka prostych spraw.
Zgłaszanie skrzynek niezgodnych z regulaminem nie jest donoszeniem na autorów.
Skrzynki nie spełniajce wymogów Regulaminu nie są w Serwisie potrzebne.
Geośmieci również.
Wiele skrzynek po zgłoszeniu problemu udaje się poprawić tak aby spełniały wymogi Regulaminu.
Te, których w terenie nie ma, są zawieszane.
Czy masz coś przeciwko takim działaniom?
Uważam ze piętnowanie osób zgłaszających geośmieci lub skrzynki łamiące prawo, to działanie szkodzące nam wszystkim.

Słowo kabel (przewód?) lub donosiciel funkcjonują w słowniku jako zwroty potoczne. Jednak uważam że używane w stosunku do konkretnych osób w określonych sytuacjach i kontekstach raczej komplementami nie są.
Bardziej mi to wygląda na oszczerstwo lub pomówienie.

Tym bardziej, że prosiłem abyś wyrażał swoje opinie o działaniach innych osób w sposób bardziej powściągliwy.

A teraz czekam na na skargę do Administarcji.


EDIT:
...Po przemyśleniu rozwinę ostatnią myśl:
Albo zgłosisz skargę na niesprawiedliwie przyznane ostrzeżenie, albo kolejną próbę publicznego robienia z siebie ofiary prześladowań zinterpretuję jako trolling i zgodnie z Regulaminem przyznam drugie ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony piątek 18 września 2009, 16:37 przez Voit, łącznie zmieniany 1 raz.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

[... EDIT ...]

Zbędne emocje.
Voit
Awatar użytkownika
Mider
Wyjadacz
Posty: 382
Rejestracja: piątek 26 czerwca 2009, 14:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Mider »

Voit pisze:Mider
Wytłumaczę Ci kilka prostych spraw.
Zgłaszanie skrzynek niezgodnych z regulaminem nie jest donoszeniem na autorów.
Skrzynki nie spełniajce wymogów Regulaminu nie są w Serwisie potrzebne.
Geośmieci również.
Wiele skrzynek po zgłoszeniu problemu udaje się poprawić tak aby spełniały wymogi Regulaminu.
Te, których w terenie nie ma, są zawieszane.
Czy masz coś przeciwko takim działaniom?
Uważam ze piętnowanie osób zgłaszających geośmieci lub skrzynki łamiące prawo, to działanie szkodzące nam wszystkim.

Słowo kabel (przewód?) lub donosiciel funkcjonują w słowniku jako zwroty potoczne. Jednak uważam że używane w stosunku do konkretnych osób w określonych sytuacjach i kontekstach raczej komplementami nie są.
Bardziej mi to wygląda na oszczerstwo lub pomówienie.

Tym bardziej, że prosiłem abyś wyrażał swoje opinie o działaniach innych osób w sposób bardziej powściągliwy.

A teraz czekam na na skargę do Administarcji.
Wywaliłem cały wywód, bo już raz był na forum w tym temacie: http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?t=4481
Za zaśmiecanie forum przepraszam, byłem przekonany, że opublikowałem to na googlu.
Ostatnio zmieniony piątek 18 września 2009, 17:28 przez Mider, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Zablokowany