języki i spojlery.

Wszystko co bazy dotyczy, pytania, wątpliwości, sprzęt itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
picek
Wyjadacz
Posty: 474
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 11:36
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Post autor: picek »

Nie wiem czemu tak jest, ale gdy dziś podłączyłem komórkę do kompa i synchronizowało mi zdjęcia/obrazy z komórki na kompa, zsynchronizowało mi (jak zawsze zresztą) obrazki dociągnięte przez rsync-a dla Bazy.
Wielkim zdziwieniem było dla mnie, że ujrzałem tam fotkę pod nazwą "total spojler", która jest umieszczona "w zapasie" na oc.pl ale z atrybutem "tego zdjęcia nie pokazuj". Chodzi o skrzynkę OP1D5C. Na stronie takiej fotki nie ma.
Zdziwiony, że BF ją zaciągnęła wchodzę w komórce na Bazę a tu fotka bez problemu dostępna.
OK. Niech będzie. Niektórzy korzystają praktycznie tylko z BF idąc do skrzynek więc niech mają. Ale czemu opis w Bazie mam tylko po angielsku?
W innych moich skrzynkach gdzie jest i PL i EN, BF "wybiera" język PL. W tej skrzynce nie wiem czemu jest opis i hint EN.
Wchodząc przez BF w Internecie też jest angielski...

Wg release notes:
Ostatni update: Fri, 21 Ag 2009 10:26:03 +0200

Zaraz zobaczę, jak po nowym rsync-u

[[EDIT]]
Po rsync-u nadal ten sam problem. Zauważyłem, że dotyczy też OP1BCE

Dodano po 2 godzinach 21 minutach:

Po dzisiejszym rsync-u to samo, zresztą na online-owej stronie także jest wersja angielska
Osiedle w mieście Łańcut - Łańcut - osiedle Sikorskiego
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

Znam problem "wersji angielskiej". Postaram się poprawić przy poprawkach bazy (być może niedługo).

Problem "tego obrazka nie pokazuj" - może być trudniejszy do rozwiązania. nie pamiętam, jak jest w xml'u z OC, może on wymagać kilku poprawek.
Awatar użytkownika
picek
Wyjadacz
Posty: 474
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 11:36
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Post autor: picek »

filips pisze:Problem "tego obrazka nie pokazuj" - może być trudniejszy do rozwiązania. nie pamiętam, jak jest w xml'u z OC, może on wymagać kilku poprawek.
Ogólnie tylko napisałem, co zauważyłem. Ani jeden ani drugi mi nie przeszkadzają (po angielsku umiem, obrazki... niech będą)
Osiedle w mieście Łańcut - Łańcut - osiedle Sikorskiego
ODPOWIEDZ