Wykop

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Wykop

Post autor: Pawel brasia »

Serwis :opencaching" pojawił się na Wykopie i niestety wszedł na główną. Można się spodziewać napływu nowych poszukiwaczy. Sądząc po komentarzach może odbić się to na jakości skrzynek i fantów :(

Kod: Zaznacz cały

zabawa jest przednia i można nawet zarobić - znalazłem raz w skrzynce całe dwa złote :-p zostawiłem kapsel od tymbarka, który miał wartość sentymentalną i niedyskretny napis. 

Kod: Zaznacz cały

zróbmy im w tych miejscach "wykop k#!%a" :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
GeoNornik
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 29 czerwca 2009, 13:15
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: GeoNornik »

nie da się tak
aby geocaching był jednocześnie elitarny i popularny
[img]http://www.opencaching.pl/tpl/stdstyle/images/cache/virtual.png[/img] Jestem ZA powrotem skrzynek wirtualnych.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Post autor: krystiant »

Na wykopie można też chyba zakopywać... Może zróbmy masowe zakopywanie - tylko niestety trzeba się zarejestrować :(
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: lukas_jaceq »

krystiant pisze:Na wykopie można też chyba zakopywać... Może zróbmy masowe zakopywanie - tylko niestety trzeba się zarejestrować :(
Mam nadzieje tylko ze debili jak najmniej najdzie dzięki wykopowi. Tak czy siak trzeba pogrzebać ten artykuł jak najszybciej. ;/
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Z głównej zakopać się nie da. Trzeba wrzucić masę interesujących wykopów, żeby szybko się główna nowymi znaleziskami zapełniła , eh.. :(
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Ja bym się tam zbytnio nie przejmował. Niewielu ludzi z wykopu przywykło do jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Większego zamieszania z tego raczej nie będzie.
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: lukas_jaceq »

atris pisze:Ja bym się tam zbytnio nie przejmował. Niewielu ludzi z wykopu przywykło do jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Większego zamieszania z tego raczej nie będzie.

Taaaa jasne. Na Lubelszczyźnie jak ruchu nie było tak nagle widze kilku nowych szukaczy w wieku hmmm niskim ze znalezieniami 1 do 5 którzy pojawili się zaraz po artykule. A po logach tez patrzyłem ze strasznie duzo wpisów od nowych osób. No ale bądźmy dobrej myśli, może to porządny będzie narybek, a nie dzieci-śmieci neostrady ;/
ODPOWIEDZ