Program "Rytm Miasta" TVN Warszawa

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

Mugin, bio5 - jeszcze jedna wycieczka osobista i dostajecie ostrzeżenie. Nie ma równych i równiejszych. Tego typu uwagi załatwiajcie na PW.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
picek
Wyjadacz
Posty: 474
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 11:36
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Post autor: picek »

Ściągnąłem parę dni temu ale teraz obejrzałem i naprawdę bardzo fajnie wyszło :)
To co bio5 pisał o jąkaniu się to chyba wtedy jak tATO troszkę się zamotał pod koniec (przy "szukamy?" ;) i mówieniu o swoich okolicznych) ale to i tak naturalnie było :)

Gratuluję normalności i otwartości :)
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: lukas_jaceq »

Gratuluję kolegom występu, bardzo nam się podobał. Pełna profesja i pomimo tej przeszkadzającej kobity to całkiem sporo rzeczowych informacji przekazanych w krótkim czasie. Szkoda tylko że sama teoria.
Nie bardzo rozumiem zarzuty kolegi bio, no ale cóż każdy ma swoje zdanie...

Ps: A pomysł filmików instruktażowych jak najbardziej popieram.
Fajne filmiki umieścił jeden z keszerów ( chyba Wojtek1112 lub jakoś podobnie na jutubie nazwany). Może on by się podjął zrobienia takich filmików?
Awatar użytkownika
Maliniak
Forumator
Posty: 665
Rejestracja: sobota 27 grudnia 2008, 02:22
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: Maliniak »

programik pierwsza klasa :)
gratuluje ;)

a tu inny wywiad, który był na żywo:
http://www.youtube.com/watch?v=keIBzSBYy0g
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
...Mówię Tobie: "Wiarę miej!
W drodze swojej nie ustawaj!
Żebyś doszedł dokąd chcesz!
Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem!
Głosem serca w życiu kieruj się!"...
Awatar użytkownika
bio5
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

Post autor: bio5 »

lukas_jaceq pisze:Gratuluję kolegom występu, bardzo nam się podobał. Pełna profesja i pomimo tej przeszkadzającej kobity to całkiem sporo rzeczowych informacji przekazanych w krótkim czasie. Szkoda tylko że sama teoria.
Nie bardzo rozumiem zarzuty kolegi bio, no ale cóż każdy ma swoje zdanie...
Ale sam je powtórzyłeś powyżej. Przeszkadzająca pani między innymi też mi się nie podobała. Po prostu reportażu o geoachingu nie można dobrze zrobić w telewizji śniadaniowej w formie suchej teoretycznej pogawędki o tej zabawie.
Mi taka forma nie odpowiada. Nawet jeszcze raz sobie na spokojnie obejrzałem i nadal uważam, że reportaż nie był porywający.

Napisałem, że mi się nie podobało i uzasadniłem rzeczowo dlaczego a tu jakaś nagonka na mnie powstała. No cóż przykro mi, że innym się nie podoba moje zdanie, ale jest takie a nie inne. Nie zawsze trzeba płynąć z nurtem.
Adrian i Doti
2022 Garnek GPSmaps 64s
2007 Holux i Mio on board
Obrazek
Belushi
Stały bywalec
Posty: 106
Rejestracja: czwartek 30 kwietnia 2009, 09:12
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Belushi »

Fajnie, ze sie cos takiego dzieje, ale...

Wlasnie to jedno male ale zawsze i wszedzie jest- problem powstaje, gdzie kilku ciolkow zobaczy, ze sie fajnie bawimy, zaloguje sie i zacznie nam lowic kesze. Spotkalem sie juz z takimi rzeczami... Czlowiek chcial cos pokazac ludziom, postaral sie, a pozniej inni robili tam smietnik. Tego sie obawiam.
Pozdrawiam
Belushi
http://www.rzeszuf.com
ODPOWIEDZ