Wrocław

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kasztelan
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sobota 22 marca 2008, 03:39
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Wrocław

Post autor: kasztelan »

Ted sypnął nam skrzynkami we Wrocławiu, więc wnioskuję, że jest w naszym pięknym grodzie. Do tego pogoda się poprawiła...

Może więc jakieś spotkanko na grillu?
Co Wy na to?
Zdravím všechny!
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Ted był, Teda nima, wrócił już. Ja planowałem zrobić jakieś spotkanie 28. (jedyny wolny dzień weekendowy...) ale pomysł niestety podupadł. Niemniej jednak jeśli miałbym wolne, to czemu nie - ja się piszę :). Jeśli weekend to można się także spodziewać gości spoza województwa. :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kasztelan
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sobota 22 marca 2008, 03:39
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: kasztelan »

fck pisze:Ted był, Teda nima, wrócił już. Ja planowałem zrobić jakieś spotkanie 28. (jedyny wolny dzień weekendowy...) ale pomysł niestety podupadł. Niemniej jednak jeśli miałbym wolne, to czemu nie - ja się piszę :). Jeśli weekend to można się także spodziewać gości spoza województwa. :)
Ja podtrzymuję tego grilla.
Wystarczy powiedzieć tylko kiedy...
Ale w ten weekend nie dam rady.

Przy okazji, kiedy idziemy oglądnąć schron pod pl. N.T.?
Bo wtedy nie byłem, a słyszałem, że ma powstać tam parking kilkupoziomowy... ;)
Zdravím všechny!
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Jeśli dasz radę zorganizować no to mnie pasuje z weekendów tylko 28.06 (na Lipiec grafiku nie mam jeszcze).

A co do Nowego Targu, w przyszłym tygodniu może uda mi się dostać w końcu klucze od kumpla i może się podczepisz pod wizytację z Warszawy. Ale o szczegóły to już na GG skrobnij do mnie :)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Post autor: krystiant »

Ale 27-28.06 jest spotkanie w Opolu...
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Re: Wrocław

Post autor: ted69 »

kasztelan pisze:Ted sypnął nam skrzynkami we Wrocławiu, więc wnioskuję, że jest w naszym pięknym grodzie.
Bez przesady z tym "sypnieciem" :) - pomyslow "z pamieci" mialem wiecej ale nie wyszlo. We Wroclawiu pojawilem sie dosc niespodziewanie i niestety na bardzo krotko - niecale dwie doby.

EDIT
A swoja droga - Wroclaw jak widze jest bardzo ciekawym miejscem dla zakladajacych. Nie minelo nawet 48 godzin a juz obydwie maja po trzy znalezienia :) A niektore moje skrzynki na Podlasiu czekaja miesiacami na pierwszego. Sa takie m.in. w Bialowiezy zalozone w zeszlym roku - nadal sa dziewicze (np OP10C6, OP11DB - czekaja 10 miesiecy, a OP0CD0 - ponad rok)
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Nannette »

no dokładnie ! i miejsc pięknych sporo - tylko "zakładacze" leniwi
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
kasztelan
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sobota 22 marca 2008, 03:39
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: kasztelan »

fck pisze:A co do Nowego Targu, w przyszłym tygodniu może uda mi się dostać w końcu klucze od kumpla i może się podczepisz pod wizytację z Warszawy. Ale o szczegóły to już na GG skrobnij do mnie :)
OK, to wyślę Ci zapytanie przez pocztę wew., bo z GG już nie korzystam.
ted69 pisze:
kasztelan pisze:Ted sypnął nam skrzynkami we Wrocławiu, więc wnioskuję, że jest w naszym pięknym grodzie.
Bez przesady z tym "sypnieciem" :) - pomyslow "z pamieci" mialem wiecej ale nie wyszlo. We Wroclawiu pojawilem sie dosc niespodziewanie i niestety na bardzo krotko - niecale dwie doby.
Szkoda, że nie dałeś znać... ;)
Przywitalibyśmy Cię chlebem i solą. :D
ted69 pisze:A swoja droga - Wroclaw jak widze jest bardzo ciekawym miejscem dla zakladajacych. Nie minelo nawet 48 godzin a juz obydwie maja po trzy znalezienia :) A niektore moje skrzynki na Podlasiu czekaja miesiacami na pierwszego.
Nannette pisze:no dokładnie ! i miejsc pięknych sporo - tylko "zakładacze" leniwi
Piękne miasto do zakładania, a "zakładacze" nie leniwi, a zasesjonowani... :P

A przy okazji, przejeżdżałem dziś koło tego wzgórza, gdzie są skrzynki OP17C7 i OP1BB5. Ale byli rowerzyści, więc zaniechałem poszukiwań. Poza tym zaczęło kropić... ;)
Więc czym prędzej trzeba było do domu rowerkiem zmykać.
Zdravím všechny!
Awatar użytkownika
shchenka
Moderator
Posty: 4284
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Kontakt:

Re: Wrocław

Post autor: shchenka »

ted69 pisze:A niektore moje skrzynki na Podlasiu czekaja miesiacami na pierwszego. Sa takie m.in. w Bialowiezy zalozone w zeszlym roku - nadal sa dziewicze (np OP10C6, OP11DB - czekaja 10 miesiecy, a OP0CD0 - ponad rok)
Ja znalazłem kawałek OP0CD0 tylko już nie było czasu, żeby dokończyć. Do OP11DB też się przymierzałem, ale nie dotarłem do punktu zero. Ale co się odwlecze ...
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=972][img]http://www.opencaching.pl/statpics/972.jpg[/img][/url][img]http://geokrety.org/statpics/29.png[/img][url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=7d375aa5-7415-4320-8f25-55df640ebdc7][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Opencaching+rulez&uid=7d375aa5-7415-4320-8f25-55df640ebdc7[/img][/url]
ODPOWIEDZ