GPS Nuvi 200 i Waypoint

Wszystko o GPS, saperkach, zestawie serwisowym, wyposażeniu plecaka itp.

Moderator: Moderatorzy

niepowazna
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 15 maja 2009, 22:18
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

GPS Nuvi 200 i Waypoint

Post autor: niepowazna »

Jestem nowa, znalazłam dopiero jedną skrzynkę za pomocą gps'a samochodowego nuvi 200, mam sprawę dotyczącą zakładania skrzynek. Czy potrzebne jest ustalenie Waypointa? Jeśli tak to jak go ustawić nuvi 200? Czytałam kilka instrukcji na tym forum ale nic nie zaczaiłam, kto wytłumaczy kobiecie krok po kroku jak to zrobić? :)
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

Waypoint jest to punkt oznaczony przez współrzędne geograficzne.. mówiąc krótko, masz współrzędne masz waypointa:)
Jak zmierzyć współrzędne w Twojej nawigacji to nie mam pojęcia..
Pozdrawiam

PS: dobra rada: poczekaj troszkę z zakładaniem skrzynki, zdobądź troszkę doświadczenia, zobacz jak zakładają inni.. skrzynie zawsze zdążysz założyć :)
Ostatnio zmieniony piątek 15 maja 2009, 23:46 przez burak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Post autor: Pawel brasia »

Przełącz nuvi'ego (aby nie "kleił" do drogi) w tryb bezdroży: Ustawienia/nawigacja/preferowane drogi .
Będąc w odpowiednim miejscu klikasz na samochodzik i wtedy pojawia się zapytanie, czy chcesz ten punkt zapisać w ulubionych. Masz tam współrzędne punktu, możesz spisać na karteczkę lub po powrocie do domu odczytać w komputerze programem MapSource.
Tak można zapisać wszystkie ciekawe dla Ciebie punkty np. praca, babcia, sklep itp.
Najlepiej jak piszą inni użytkownicy znajdź parę skrzynek, poczytaj wiki
i wtedy chowaj.
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ