[sprzedam] czarne, szczelne pojemniki

kup, sprzedaj, zamień, zezłomuj, oddaj za friko...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
solodes
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 09 listopada 2008, 23:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: solodes »

zdjęcia podpisane !!! a co do zamowień z poludnia polski jak najbardziej TAK... chodzi o to żeby do producenta nie kierowano niewiadomo ile zapytań ( bo będzie Mnie wyklinał) dlatego charytatywnie podjąlem sie zając tematem ... proszę w mailach podawać jaki region lub miasto .... proponuje zebrac zamowienia i wtedy w zaleznosci od regionow zamowic paczki w poszczegolne miejsca ... bedzie sie to wiązało z wybraniem kilku takich osób jak ja do których by te paczki by dochodziły i były opłacane ( chyba ze bedziemy za nie płacic z góry przelewami zamiast za pobraniem ... co do dlaszych sugesti jak najbardziej jestem otwarty ( co kilka głów to nie jedna)

zaraz zadzwonie do Pana R. i zapytam sie na kiedy moglibyśmy sie umowic na wysylke ... mysle ze przed swiatami ??

UWAGA !!! BIORÊ POD UWAGÊ TYLKO ZAMÓWIENIA MAILOWE Z PODANIEM :

- ILOSCI SZTUK
- ICH RODZAJU
- KOLORU
- PRZYBLIŻONYCH DANYCH
- MIASTA / REGIONU
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=6478][img]http://www.opencaching.pl/statpics/6478.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Posty: 792
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Post autor: Wanoga »

A co z tą wersją z większym otworem?
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
Obrazek
Awatar użytkownika
wuzet
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 12 listopada 2008, 12:37
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wuzet »

co do transportowania na trasie trójmiasto-gliwice dla OC to mogę się zadeklarować jesienią, może przy drugiej "edycji", chodzi o okolice października, wcześniej nie planuję takiej wycieczki. :wink:
Awatar użytkownika
mushin
Forumator
Posty: 557
Rejestracja: poniedziałek 02 czerwca 2008, 10:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Post autor: mushin »

a czy są pojemniki 1000ml w kolorze czarnym?
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

W przypadku tych pojemników kluczową sprawą jest średnica otworu.
Byłbym zainteresowany takimi, średnica otworu równa jest średnicy dna.
I oczywiście jak najszerzej...
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
solodes
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 09 listopada 2008, 23:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

dno i pokrywka tej samej srednicy

Post autor: solodes »

narazie dostępne są właśnie tylko takie pojemniki jak na zdjęciach zawarte sa w tym Temacie... ciągle próbuje sie skontaktować z Panem R. w sprawie innych pojemników oraz dostępności kolorystycznej

(na zdjeciach sa kolory które mogłem dostać na dzień wysyłki - ja osobiscie bede zamawiał same czarne i o to proszę równiez WAS zeby nie robić zamieszania w kolorach chyba ze ktos bardzo potrzebuje białych :)

... mają być wytwarzane jakoś na dniach pojemniki o których mówi Voit ... i własnie te chciałby równiez zamówic ale na dzien dzisiejszy temat ceny i ich dostępności nie jest zamknięty.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=6478][img]http://www.opencaching.pl/statpics/6478.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Jeśli chodzi o pojemniki większej pojemności, te do skrzynek wielkości "normalnej" i "dużej", to zaczekam na pojemniki z zakrętką wielkosci dna.
Te z "wąską szyjką" są koszmarnie niewygodne.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 marca 2009, 16:34 przez Voit, łącznie zmieniany 1 raz.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
coza
Forumator
Posty: 556
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: coza »

Jak pojawią się te, o których pisze Voit, to również jestem zainteresowany.
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
Awatar użytkownika
solodes
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 09 listopada 2008, 23:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: solodes »

słuchajcie wszyscy !!!!! tematem poruszanym tutaj są pojemniki widoczne na zdjęciach i zadne inne. Jeśli pojawią sie inne pojemniki zaloze osobny temat na tę okazję.

Proszę nie wysyłać mi zamówień na pojemniki których narazie nie mam fizycznie i nawet ich jeszcze nie widziałem i co ważniejsze nie wiem jaka jest ich cena ... za podobne pojemniki inna firma chciala 5 zl za szt co wydaje mi się za wysoko.

CIERPLIWOŚCI !!!!
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=6478][img]http://www.opencaching.pl/statpics/6478.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: zdjecia!!!

Post autor: Voit »

solodes pisze: (...)czekam jeszcze na inne sample gdzie denko i wieczko jest tych samych rozmiarów poj 1000ml zakręcane tez szczelne (...)
...To ja też poczekam...
Zwłaszcza że nie planuję zakupu 100 sztuk, bo chyba miałbym problemy z magazynowaniem.
Zapowiadałeś takie pojemniki więc jest zainteresowanie.
:wink:
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
wuzet
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 12 listopada 2008, 12:37
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wuzet »

taki był wstępny pomysł na odbiór skrzynek i chyba najbardziej logiczny, tylko czy solodes będzie mieć odpowiedni środek transportu na dużą ilość opakowań, jeśli będzie trzeba pomóc, to mogę się zaoferować i zahaczyć o Tczew (osobówką) w drodze do paszczy lwa :) co do terminu to trzeba poczekać, aż zamówienie będzie zrealizowane, ale ja nie mogę 4-5 kwietnie, reszta terminów do świąt, już całkiem blisko, do zaakceptowania :)
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

...I do 4-5 kwietnia czekać na spotkanie w Paszczy???
Chyba za długo...
:lol:
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Wiktor, zapraszamy do Gdańska jak tylko będziesz miał czas i ochotę, lub przypadkiem zabłądzisz w te okolice.
W "Paszczy" bywamy regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Tak bez okazji.
Może dzięki Tobie raz mielibyśmy okazję!
8)

A właśnie! Zagadka!
...W Paszczy oprócz psiaczków i kotków zamieszkały nowe zwierzątka.
Są zielone i mieszkają w słoju.
Nie są to ogórki kiszone!
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
wuzet
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 12 listopada 2008, 12:37
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wuzet »

żeby wpaść do Gdańska to ochotę mam, gorzej z wolnym czasem, ale i na to może uda się coś poradzić, czy macie ustalony z góry dzień na wypady do paszczy, żeby można było sobie czas znaleźć.

a co do zwierzątek, to może "marsjanie", w końcu zielone nie :lol: , a wpadając na ziemie i nie zahaczyć o knajpę, zbrodnia :wink:
Awatar użytkownika
solodes
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 09 listopada 2008, 23:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

spotkanie w Paszczy!!

Post autor: solodes »

z tym terminem w Paszczy poczekajta... najpierw ustale termin wysylki pojemnikow ... wtedy sie ustali rok, miesiąc, dzień i godzinę :D
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=6478][img]http://www.opencaching.pl/statpics/6478.jpg[/img][/url]
ODPOWIEDZ