problem ze współrzędnymi automapa na wgs 84
Moderator: Moderatorzy
- sp2ong
- Forumator
- Posty: 2199
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 15 razy
-
- Nowy na forum
- Posty: 9
- Rejestracja: niedziela 19 października 2008, 13:40
- Podziękował;: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 0
zrobiłem tak jak jest opisane w tym linku, i lipa... pokazuje punkt przynajmnije 2 km dalej.
konkretnie mam taki odczyt:
N52'15'48.74" E20'54'01.51 Jak powinno to wyglądać po przeliczeniu?
Opisując, tak jak w linku wychodzi N52'15'081 E20'54'025
Może nie skumałem do końca tej metody, albo ona jest do bani..
Sorry za takie trywialne pytania, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie.
konkretnie mam taki odczyt:
N52'15'48.74" E20'54'01.51 Jak powinno to wyglądać po przeliczeniu?
Opisując, tak jak w linku wychodzi N52'15'081 E20'54'025
Może nie skumałem do końca tej metody, albo ona jest do bani..
Sorry za takie trywialne pytania, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie.
- trojmiasto
- Administrator
- Posty: 1946
- Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
- Podziękował;: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Nie jest do bani. Naprawdę wymaga tylko podzielenia przez 60...
Dla tych, którzy lubią rzeczy podane na talerzu:
http://gpsvisualizer.com/calculators#coordinates
Dla tych, którzy lubią rzeczy podane na talerzu:
http://gpsvisualizer.com/calculators#coordinates
- Za ten post autor trojmiasto otrzymał podziękowanie:
- gibgibon
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.